Суббота,
3 Декабря 2022
Именины: Evija, Jogita, Raita, Анатолий, Иван, Савелий, Григорий Поздравить в эфире радио «Ef-Ei»
LV RU
РЕЗЕКНЕНСКИЙ КРАЙ

Военные учения в Резекненском крае

03.10.2022
Согласно плану обучения 36-го батальона боевого обеспечения Национальной гвардии 3-й Латгальской бригады, 5 и 6 октября запланированы тренировки в Лузнавской и Черной волостях Резекненского края, в которых участие примут около 35 солдат.

Солдаты будут передвигаться по дорогам общего пользования с оружием, но никакие боеприпасы и любые имитации использоваться не будут.

По дорогам общего пользования будет передвигаться и специальная военная техника. Тренировки будут проходить в светлое и темное время суток. 

В ходе маршрута запланировано 10 пропускных пунктов, где военные будут тренироваться выполнять различные задачи.

Номер телефона ответственной за учение персоны - 28641753.


Rezekneszinas.lv
Поделись с друзьями:
« вернуться назад

Комментарии (0-8 /8)
Молоко на губах 04.10.2022 10:49
Некто молодой человек назвавший себя социологом Арнис кактиньш,решил пропиариться.И как вы думаете на ком,правильно на русских.Что им мало русской партии и идеологии,опять примешивает соседнее государство.И вот он из-за уголочка начинает рассуждать внестрочку.Вот хочу этому молодому сопляку сказать,что я и многие не связаны с этим государством.У меня нет там родственников,не езжу туда,не написал ни одно письмо и не целуюсь взасос в десны,как думает этот сопляк.Я здесь родился,здесь мои предки и не хочу чтобы лезли в душу с грязными руками.
Kanadec 04.10.2022 11:08
Молоко на губах 04.10.2022 10:49
Некто молодой человек назвавший себя социологом Арнис кактиньш,решил пропиариться.И как вы думаете на ком,правильно на русских.Что им мало русской партии и идеологии,опять примешивает соседнее государство.И вот он из-за уголочка начинает рассуждать внестрочку.Вот хочу этому молодому сопляку сказать,что я и многие не связаны с этим государством.У меня нет там родственников,не езжу туда,не написал ни одно письмо и не целуюсь взасос в десны,как думает этот сопляк.Я здесь родился,здесь мои предки и не хочу чтобы лезли в душу с грязными руками.
С грамматикой у вас неплохо, а вот с пунктуацией - беда. Очень много запятых пропущено.
. 04.10.2022 11:49
Kanadec 04.10.2022 11:08
С грамматикой у вас неплохо, а вот с пунктуацией - беда. Очень много запятых пропущено.
Как умею,так и танцую.
Skolnieciņš 04.10.2022 21:13
Krievija iebrūk neatkarīgā valstī — Ukrainas Republikā —,to iznīcina un nogalina cilvēkus. Mēs latvieši, solidarizējoties ar Ukrainu, dodam patvērumu šīs valsts iedzīvotājiem.Tas ir loģiski un saprotami. Palīdzēt ukraiņiem (Ukrainas iedzīvotājiem) nelaimē ir loģiski un saprotami.
Bet krievi,bēgot no mobilizācijas, mēģina iekļūt citās valstīs prasot patvērumu. Kāpēc patvērums būtu jādod cilvēkiem, kuri izvairās pildīt savas valsts likumus, kuri faktiski līdz šim, kamēr tas neskāra viņus pašus vai viņu ģimenes, neiebilda pret karu Ukrainā? Kā justies ukraiņiem, ja dodam patvērumu tās valsts pilsoņiem, kuri nogalina viņu tuviniekus? Pie tam liels krievu pieplūdums Eiropā ir, iespējams, drauds tās sabiedrībai un pastāvēšanai, jo neviens nezina šo cilvēku (krievu) lojalitāti tām valstīm, kurās ieradīsies un kas zina, pēc kāda laika, tāpat kā Ukrainā, Krievija atradīs citu valsti, kur būs jāaizstāv tautieši uz izdomāta iemesla pamata.Vai valstīm, uz kurām dodas bēgošie no mobilizācijas, ir vajadzīgi gļēvuļi, kuri neko nav gatavi mainīt savā valstī, bet izvēlas bēgt? Tieši tāpat viņi nodos jebkuru, ja vien tas būs izdevīgi.Tā nav sabiedrības daļa uz kuru var paļauties un akli ticēt.
Ar sentēvu viedumu, Skolnieciņš
Skolnieciņš 04.10.2022 21:14
Nedrīkst ielaist Krievijas bēgļus Latvijā! Nav nekādas garantijas, ka šie jaunie, spēcīgie vīrieši pēc kāda laika neizkārs Krievijas karogu un nelūgs Putinu vai kādu citu, kas būs nācis Putina vietā, viņus aizsargāt, jo vietējie viņus apspiež. Krievi ir tāda tauta, kas grib visu mainīt citās valstīs, bet pašlaik neko negrib mainīt savā. Pēc mobilizācijas izsludināšanas viņi nepaspēja ne ukraiņus, ne Ukrainu iemīlēt, līdz tam visi viņi priecājās par ukraiņu slaktēšanu.
Tādi ir Krievijas krievi. Baisa tauta.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš 04.10.2022 21:16
Krievijā tagad notiek mobilizācija. Domāt spējīgie krievi (kādu Krievijā ir mazākums) mobilizāciju sauc par moģiļizāciju (krieviski:могилизация). Tā ir ar tiem Krievijas cilvēkiem, viņi septiņu mēnešu laikā nespēja apturēt karu Ukrainā, bet tagad saskaras ar pašu izraisītā kara sekām. Tā ir “Russkij mir” karma. Latvieši visu dara pareizi. Ukrainu ir jāatbalsta it visā. Es domāju, ka Krievija pavisam drīz sabruks. Krievijas fašisms nebūs mūžīgs. Krievu tautas māmuliņa – anarhija – ir pamodusies no ilgā miega. Tālākie notiku pat man nav zināmi. Bet tie būs interesanti, vismaz no malas raugoties.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Майор Говноедов 05.10.2022 06:54
Рашке - какашке скоро кирдык!
дурилка 05.10.2022 12:18
Усеретесь хоронить РОССИЮ. Вам же, гнидам, потом переобуваться в прыжке придется. Жаль вас таких тварей ни кт выискивать не станет. Это для тех кто пишет всякое дерьмо в адрес РУССКОГОВОРЯЩИХ И РОССИИ.