Понедельник,
1 марта 2021
Именины: Ilgvars, Ivars, Ярема, Данила, Порфирий, Илья Поздравить в эфире радио «Ef-Ei»
LV RU
Общество

Выпускникам из 12-х классов продлили учебный год

05.05.2020
Комиссия Сейма по образованию, культуре и науке сегодня поддержала продление учебного года для 12-го класса до 7 июля, сообщили LETA в пресс-службе парламента.

Это решение было принято в контексте объявленного чрезвычайного положения в стране в связи с пандемией Covid-19.

Также было поддержано предложение, об отмене проверочный работ и экзаменов за 2019/2020 учебный год, за исключением экзамена по латышскому языку для учеников школ нацменьшинств в случае, если ученики хотят сдать этот экзамен.

Поделись с друзьями:
« вернуться назад

Комментарии (0-2 /2)
Иосиф 05.05.2020 20:51
А где наши физики?
Муся 06.05.2020 08:26
а физику не надо лучше латышский и экономика растет сразу семимильными шагами
Добавить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Фото:
Ссылка на видео (Youtube,Vimeo):

Читайте также
Число недели
Дефицит бюджета города Резекне 2021 года составил 9 млн евро
Обсудить 3
Опрос
Какое телевидение использует ваше домохозяйство?
Показать результаты
Последние комментарии:
В Латгалии мужчина выстрелил себе в голову по неосторожности
Представляете длинну винтовки с ПБС? Это какой длинны руки нужно иметь, чтобы выстрелить себе в голову? Подробнее...
Подача деклараций с 1 марта: СГД просит не спешить
депутат Сейма Карина Спруте КПV LV, купила в Швейцарии часы РОЛИКС И ХОТЕЛА ПРОВЕЗТИ БЕЗ УПЛАТЫ НАЛОГА.Но польские тамрженники изловили нарушителя и заставили заплатить штраф1200евро и налог 2700евро.При этом размахивала дипломатическим паспортом,хотя в командировке не была.Второе-когда все мировое сообщество борется с короновирусом,эта госпожа катается, КАК КУРЬЕР из 90-х по шмоткам, по заграницам и завозит КОРОНАВИРУС СОВИД-19.Выходит г-н Кариньш зря сотрясает воздух. Подробнее...
Неважные путешествия запрещены до конца ЧС
Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #sidrabbirzs
Подробнее...
facebook ok draugiem
Top