Pirmdiena,
21.jūnijs 2021
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds, Охрим, Зосим, Федор Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
VĒLĒŠANAS 2021

Rēzekne: Deputātu kandidātu izglītības līmenis

06.05.2021
Kā zināms, svarīgu lēmumu pieņemšana, tostarp atbildība par pilsētas budžetu, gulstas uz domes deputātu pleciem. Tieši tāpēc viņu izglītības līmenis ir ļoti svarīgs turpmākajā pilsētas attīstībā.

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, 5. jūnijā, mūsu redakcija ir apkopojusi informāciju par kandidātiem, kuri kandidē uz Rēzeknes pilsētas domes deputātu krēsliem.

Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas datiem kandidātiem no saraksta “Progresīvie” ir viszemākais izglītības līmenis. Tikai 43% no saraksta pārstāvjiem ir iegūta augstākā izglītība.

Tālāk seko “Apvienība iedzīvotāji”, kur 50% kandidātu ir augstākā izglītība.

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA saraksts sastāv no 81,2% kandidātu ar augstāko izglītību.

Partijas “Saskaņa” sarakstā 87,5% kandidātu ir ar augstāko izglītību.

Augstākais izglītības līmenis, pēc Centrālās vēlēšanu komisijas datiem, ir “Jaunās konservatīvās partijas” sarakstam, kur 93,8% kandidātu ir augstākā izglītība.

Atgādinām, ka saskaņā ar likumu, no katra saraksta kandidē 16 kandidāti.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-10 /10)
Maija 06.05.2021 15:51
Pareizs komentārs ir krievu versija: Saraksti ne īpaši iedvesmo, bet no visiem ļaunumiem labāk izvēlēties vismazāko. Tāpēc par Jauniem konservatīviem. Jo apnika 12 gadi shēmas un vienas ģimenes labklājība uz visas pilsētas rēķina. Pilsētai ir vajadzīga svaiga elpa un lai citi parada ko viņi spēj, tad jau redzēsim. Esoša opozīcija ari apnika, lai guļ un atturas tālāk.
Rēzeknietis 06.05.2021 18:43
Vienalga kas, bet tikai ne bartašs, pietiek jtm../
Skolotaja 07.05.2021 22:07
Jūs esat slimie? Gribat lai jaunieši un hipiji bez izglītības pieņēma lēmumus mūsu pilsētā? Tad var būt ievēlēsim Domē kādu bērnudārza grupu?
LŪRIĶIS 07.05.2021 22:20
un tā tam jābūt!
LŪRIĶIS 07.05.2021 22:23
Jums sarakstā vieni nepieredzējuši jaunieši...par kādu pilsētas vadību var iet runa? Pie tam es lasīju, ka Progresīvie atbalsta viendzimuma laulības...fuj
Viedoklis 08.05.2021 10:26
Deputātu izglītības līmenis, prasmes un galvenais -godaprāts ir ļoti svarīgi, bet lai to sasniegtu vajadzīgs, vispirms, VĒLĒTĀJU IZGLĪTĪBAS LĪMENIS. Prasme nepadoties reklāmai.
LT 21.05.2021 08:08
Maija 06.05.2021 15:51
Pareizs komentārs ir krievu versija: Saraksti ne īpaši iedvesmo, bet no visiem ļaunumiem labāk izvēlēties vismazāko. Tāpēc par Jauniem konservatīviem. Jo apnika 12 gadi shēmas un vienas ģimenes labklājība uz visas pilsētas rēķina. Pilsētai ir vajadzīga svaiga elpa un lai citi parada ko viņi spēj, tad jau redzēsim. Esoša opozīcija ari apnika, lai guļ un atturas tālāk.
Mjā cik tev to prātiņa, nedod dievs par konservatīviem, tie paši utainie kā saskaņa. Vo jobanuto tauta. Tikai par NA. Utainos ir vispār jādzen no šejienes, a itei, vāļ par jīm. Pisec, bļa.
Viedoklis 21.05.2021 09:09
LT 21.05.2021 08:08
Mjā cik tev to prātiņa, nedod dievs par konservatīviem, tie paši utainie kā saskaņa. Vo jobanuto tauta. Tikai par NA. Utainos ir vispār jādzen no šejienes, a itei, vāļ par jīm. Pisec, bļa.
Balsojiet vien par NA, būs kas palīdz ZZS un S tikt pie varas. Vai kāds var saskaitīt, cik reizes S palīdzējusi NA un NA pateikusies. ZZS stabili partneri.
Balss 21.05.2021 11:45
Viedoklis 21.05.2021 09:09
Balsojiet vien par NA, būs kas palīdz ZZS un S tikt pie varas. Vai kāds var saskaitīt, cik reizes S palīdzējusi NA un NA pateikusies. ZZS stabili partneri.
Nu tu i auna teļš!
Viedoklis 21.05.2021 19:24
Balss 21.05.2021 11:45
Nu tu i auna teļš!
Līdz šim auniem teļu nebija, bet tas nu tā. Varbūt neteļš var izskaidrot, kāpēc JKP netika pie premjerēšanas pēc tam, kad bija atteikusies no ZZS un atvēzējusies pret maksātnespējas administratoriem - NA maizes tēviem. Kurš tagad "šūpo" valdību ar citas partijas ministru pārvilināšanu. u.t.t.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē, celtnieki ar tiesas starpniecību no domes prasa kompensāciju 913 093 eiro apmērā.
Apspriest
Aptauja
Kur šovasar Jūs plānojat pavadīt atvaļinājumu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Lūznavas un Čornajas apkārtnē notiks karavīru apmācības
Позавчера была 81. годовщина оккупации Латвии. 17. июня 1940. года Рабоче-крестьянская Красная армия оккупировала мою родину – Латвию. Эти мародёры и преступники безжалостно оккупировали Латвийскую Республику. В этот трагический день пало Латвийское правительство, и вместо его страной стали руководить кровожадные солдаты Красной армии и сотрудники посольства СССР в Риге. Национальное правительство Латвийской Республики было уничтожено. Латыши были сломлены. Так началась эпоха страха и ужаса, эта эпоха длилось примерно полвека. Хвала Богам, эта эпоха страха и ужаса закончилась. Латыши теперь свободны, и Латвия вернула свою независимость. Древние языческие Боги спасли наш народ. Латвийские Боги благословили нас. К сожалению, Российская Федерация как преемница Советского Союза не признала эти преступления и не извинилась за них. Вместо того чтобы признать свою вину, просить прошения и выплатить компенсацию, современная Россия тратит свои деньги на подержание 5. колонны на территории Латвии, которая до сих пор угрожает будущему Латвии и латвийского народа. В современной России царит великорусский шовинизм – культ милитаризма и культ православной церкви. Такие телеканалы как Союз (домашняя страница: tv-soyuz.ru), Спас (домашняя страница: spastv.ru), Звезда (домашняя страница: tvzvezda.ru) и Победа (домашняя страница: pobeda.tv) только культивируют великорусский шовинизм в Российском обществе. Эти рупоры Кремлёвской пропаганды только лишь дурят людям мозги. Они лишь распространяют в обществе предрассудки и ненависть. Таким образом нынешний Российский антидемократический режим промывает людям мозги. К несчастью, современная Россия отрицает свои преступления. Диктатор Владимир Путин и его карманная партия «Единая Россия» цинично продолжает перепись (фальсификацию) истории. Остаётся только молится древним языческим Богам, чтобы наш народ был сильным и смелым. Остаётся только молиться Латвийским Богам, чтобы эти трагические события не повторились.
С уважением к родине, патриот Латвии Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет с нами мудрость Латвийских Богов!
#Латвия #ЛатвийскаяРеспублика #оккупацияЛатвии #ЛатвийскаяССР #КраснаяАрмия #депортации #репрессии #национализация #насилие #КрасныйТеррор #Москва #Кремль #КоммунистическиеПреступления #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Лайма #БогиняЛайма #Мара #БогиняМара #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #БлагодатьЛатвийскихБогов #язычники #язычество #Skolnieciņš Sīkāk...
Lūznavas un Čornajas apkārtnē notiks karavīru apmācības
Ir aizvadīta skumju un sēru diena - Latvijas Republikas okupācijas diena. Aizvakardienā, 17. jūnijā, apritēja šī notikuma 81. gadadiena. Pirms 81. gada Padomju Krievijas Strādnieku un Zemnieku Sarkanā Armija pretlikumīgi iebruka manā Tēvzemē. Šāds nosaukums šai reideru un marodieru bandai bija no 1918. gada 15. janvāra līdz 1946. gada februārim, līdz to pārdēvēja par Padomju Armiju. Šajā dienā Latvijas Republikas valdība krita, un kontroli pār manu Tēvzemi kopā ar Sarkano Armiju pārņēma PSRS sūtniecība Rīgā. Latviešu nacionālā valdība tika iznīcināta. Latvieši tika salauzti. Iesākās baiļu un šausmu laikmets, tas ilga nedaudz vairāk kā pusgadsimtu. Paldies Dieviem, šis baiļu un šausmu laikmets ir beidzies. Latvieši ir brīvi, un Latvija ir atguvusi savu neatkarību. Sentēvu Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai. Latvju Dievi ir svētījuši mūsu valsti un tautu. Diemžēl mūsdienās Krievijas Federācija kā Padomju Sociālistisko Republiku Savienības mantiniece nav nožēlojusi savu vainu un atvainojusies latviešu tautai. Tā vietā Krievija Latvijas teritorijā uztur sev lojālu 5. kolonnu, kas joprojām apdraud Latvijas un latviešu tautas nākotni. Mūsdienu Krievijā valda lielkrievu šovinisms – militārais un pareizticīgo baznīcas kults. Tādi Krievijas Federācijas TV kanāli kā Soyuz (TV kanāla Soyuz mājaslapa: tv-soyuz.ru), Telekanal Spas (TV kanāla Spas mājaslapa: spastv.ru), Telekanal Zvezda (TV kanāla Zvezda mājaslapa: tvzvezda.ru) un Pobeda International (TV kanāla Pobeda mājaslapa: pobeda.tv) vairo lielkrievu šovinismu Krievijas sabiedrībā. Šie Kremļa propagandas rupori kultivē lielkrievu šovinismu un grauj kritisko domāšanu. Tie sēj neiecietību un naidu. Šādi pašreizējais Krievijas režīms skalo smadzenes savas valsts un kaimiņzemju iedzīvotājiem. Par nelaimi, mūsdienu Krievija nav paudusi nožēlu par izdarīto. Diktators Vladimirs Putins un viņa kabatas partija “Vienotā Krievija” turpina pārrakstīt vēsturi sev tīkamā gaumē. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus, lai mūsu tauta būtu spēcīga un drosmīga. Atliek vien lūgt Latvju Dievus, lai šie traģiskie notikumi nekad neatkārtotos.
Ar cieņu pret Tēvzemi, Latvijas patriots Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #latviešu #latviskums #latvietība #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #brīvība #pagāni #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #patriotsSkolnieciņš Sīkāk...
Vucāns: “Cilvākim ir zudus ticeiba vieliešonom”
Cik var intervēt sovus draugus (īprīkš Viļums, Slišāna dāls Slišāns, muzikants Arnis)? Kas bez Vucāna cytu cylvāku nav Praiļūs? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top