Trešdiena,
21.februāris 2024
Vārda dienas: Ariadne, Eleonora, Савва, Захар, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Veselība

Rēzeknes slimnīcā pārtraukta bērnu ķirurgu pieņemšana

01.12.2023 Sakarā ar ilgstošu ārstu prombūtni slimības dēļ, Rēzeknes slimnīcā šobrīd ir pārtraukta bērnu ķirurgu pieņemšana.

Ņemot vērā radušos situāciju, neatliekamos gadījumos aicinām pacientus vērsties Rēzeknes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un uzņemšanas nodaļā, kur tiek nodrošināta neatliekamā medicīniskā aprūpe. Savukārt, gadījumos, kas neprasa akūtu iejaukšanos (brūču pārsiešana, šuvju noņemšana u.tt.) aicinām vērsties Brūču aprūpes kabinetā (254. kab.) Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā.

Paredzams, ka bērnu ķirurgu konsultācijas tiks atsāktas janvārī. Rēzeknes slimnīca atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt pa tālruni 68 80 50 50.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
Ārsts 18.12.2023 17:25
Nozagta bilde!
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Valdība otrdien, 13. februārī, atbalstīja 5 miljonu eiro aizdevuma piešķiršanu uz bankrota sliekšņa nonākušajai Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai ar nosacījumu, ka pašvaldība aizdevumu saņems tikai tad, kad tā būs iesniegusi Finanšu ministrijā apstiprinātu 2024. gada budžetu bez deficīta. Tas jāizdara līdz 21. februārim.
Apspriest
Aptauja
Garais gads priekš manīs:
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Bartaševičs lūdz sākt kriminālprocesu pret FM amatpersonām
Pareizi, kamēr vēl par to tumšo kubu bez logiem pret pašu lieta nav ierosināta. Preventīvais uzbrukums. :) Sīkāk...
Latgalē pansionātos pieaug gan cenas, gan rindas
Pats cilvēks var iztik ar 200 euro menesi, bet šeit tūkstoši vajadzīgi. Katram no tā pīrāga gribas nogriez gabalu un vēlams to lielāko... Sīkāk...
Rēzeknē plāno pakāpeniski samazināt siltumenerģijas tarifu
Kas te notiek, kaut kāds murgs. N0 sākuma paaugstina, tad samazina un rezultāts, kāds bijis, tāds arī paliks ar dažām daļām procenta. Vai Rēzeknes vadība tautu uzskata par galīgiem muļkiem? Laikam sazagtā nauda spiež uz snadzenēm, protams, ja tādas ir... Sīkāk...
facebook draugiem
Top