Trešdiena,
21.februāris 2024
Vārda dienas: Ariadne, Eleonora, Савва, Захар, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Veselība

Pasniegti Veselības ministrijas apbalvojumi

22.11.2023 10. novembrī Latvijas Universitātē notika svinīgā Veselības ministrijas apbalvojumu pasniegšanas ceremonija, godinot nozares darbinieku ieguldījumu veselības aprūpes sniegšanā pacientiem. Augstākais Veselības ministrijas apbalvojums – Atzinības raksts – tika piešķirts arī divām ilggadējām Rēzeknes slimnīcas darbiniecēm – Skaidrītei Vasilevskai un Valentīnai Brencovai.

Atzinības rakstu par ilggadēju, profesionālu, un atbildīgu darbu veselības nozarē saņēma Rēzeknes slimnīcas pediatre, neonatoloģe Skaidrīte Vasilevska, kura rūpējas par vismazākajiem pacientiem Rēzeknes slimnīcas Dzemdību nodaļā un Bērnu nodaļā nu jau 45 gadu garumā. Šo gadu laikā Dr. Vasilevska ir sevi apliecinājusi kā zinošu, atbildīgu, iejūtīgu un profesionālu ārsti un kolēģi, kas aizrautīgi un ar mīlestību dara savu darbu, spēj uzņemties iniciatīvu un atbildību, nekad neatsakot atbalstu, stiprinot drošības sajūtu, paļaušanos un cieņu gan pacientu, gan kolēģu vidū. Vienmēr laipna un emocionāli noturīga, sabiedriski aktīva, labprāt piedaloties gan slimnīcas organizētajos pasākumos, gan piepildot savu brīvo laiku ar dažādu koncertu un teātra izrāžu apmeklējumiem, cienot un kopjot latviešu tautas tradīcijas.

Tāpat arī Atzinības raksts par ilggadēju, godprātīgu un priekšzīmīgu darbu veselības aprūpē tika piešķirts Diagnostikas nodaļas virsmāsai Valentīnai Brencovai,  kura Rēzeknes slimnīcā aizvadījusi lielāko daļu sava mūža, godprātīgi un profesionāli pildot savus amata pienākumus, pilnveidojot savas zināšanas un augot kā savas nozares profesionāle. Nu jau vairāk kā 20 gadus Valentīna ir Rēzeknes slimnīcas Diagnostikas nodaļas virsmāsa un radiologa asistents un ir savas nodaļas stiprais balsts. Pateicoties viņas bagātajai dzīves pieredzei, zināšanām, atsaucībai, Valentīna iemantojusi atpazīstamību un cieņu, veidojot ap sevi spēcīgu un saliedētu komandu. Tāpat arī V.Brencova ir vadījusi daudzas prakses topošajiem medicīnas speciālistiem, labprāt daloties savās zināšanās un pieredzē, sniedzot izpratni un  profesionāli ievirzot jaunos speciālistus radioloģijas nozarē.

Rēzeknes slimnīca pagodināta par Veselības ministrijas novērtējumu un lepojas ar savām kolēģēm!

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Valdība otrdien, 13. februārī, atbalstīja 5 miljonu eiro aizdevuma piešķiršanu uz bankrota sliekšņa nonākušajai Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai ar nosacījumu, ka pašvaldība aizdevumu saņems tikai tad, kad tā būs iesniegusi Finanšu ministrijā apstiprinātu 2024. gada budžetu bez deficīta. Tas jāizdara līdz 21. februārim.
Apspriest
Aptauja
Garais gads priekš manīs:
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Bartaševičs lūdz sākt kriminālprocesu pret FM amatpersonām
Pareizi, kamēr vēl par to tumšo kubu bez logiem pret pašu lieta nav ierosināta. Preventīvais uzbrukums. :) Sīkāk...
Latgalē pansionātos pieaug gan cenas, gan rindas
Pats cilvēks var iztik ar 200 euro menesi, bet šeit tūkstoši vajadzīgi. Katram no tā pīrāga gribas nogriez gabalu un vēlams to lielāko... Sīkāk...
Rēzeknē plāno pakāpeniski samazināt siltumenerģijas tarifu
Kas te notiek, kaut kāds murgs. N0 sākuma paaugstina, tad samazina un rezultāts, kāds bijis, tāds arī paliks ar dažām daļām procenta. Vai Rēzeknes vadība tautu uzskata par galīgiem muļkiem? Laikam sazagtā nauda spiež uz snadzenēm, protams, ja tādas ir... Sīkāk...
facebook draugiem
Top