Piektdiena,
22.Septembris 2023
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris, Анна, Харитон, Феофан, Йосип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Veselība

“Veselības skoliņa topošajiem vecākiem” jūnijā

30.05.2023 6. jūnijā tiks uzsākts kārtējais bezmaksas nodarbību cikls, uz kuru tiek aicināti visi topošie vecāki. Izglītojošās lekcijas  pieredzējušu un profesionālu speciālistu vadībā notiks no 6. – 27. jūnijam, darbdienu vakaros (nodarbību grafiks). Nodarbībās kopā ar māmiņu, varēs piedalīties ne tikai tētis, bet arī kāda cita uzticības persona no ģimenes vai draugu loka, kura būs klātesoša un atbalstoša pirmsdzemdību un pēcdzemdību periodā.

Domājot par vecāku ērtībām un nodarbību pieejamību, kursa apguve notiks gan klātienē, gan tiešsaistē – teorētisko zināšanu apguve notiks TIEŠSAISTĒ (Zoom platformā), savukārt, praktiskās nodarbības notiks KLĀTIENĒ, Rēzeknes  slimnīcas ambulatorās nodaļas (poliklīnikas), rehabilitācijas nodaļas zālē, 18.novembra ielā 41, Rēzeknē.

Uz nodarbībām tiek aicinātas arī māmiņas un tēti, kuri gaida otro vai trešo mazuli. Iespējams apmeklēt gan pilnu nodarbību ciklu, gan arī izvēlēties tikai atsevišķas interesējošās lekcijas. Iepriekšējo vecāku skolu dalībnieki augstu novērtē iegūto informāciju un noderīgās zināšanas, pozitīvo komunikāciju, savstarpējo viedokļu apmaiņu un personāla pretimnākošo attieksmi. Kā atzīst iepriekšējo  nodarbību ciklu dalībnieki, šāda veida nodarbības ir ne tikai lietderīgas, bet arī nepieciešamas, jo tā kā šobrīd ir tik daudz dažādu informācijas avotu, tad šie kursi ir tā vieta, kur tiek viesta skaidrība – ir iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus nozares ekspertiem, saņemt konkrētas atbildes.

Aicinām visus topošos vecākus izmantot iespēju un pieteikties nodarbībām, zvanot pa tālruni 28334461.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
Salsa 30.05.2023 09:13
Bet diemzel reali uz interesejosiem jautajumiem sanem melu atbildes.it seviski no medikiem..kaut vai par vakcinaciju...palasiet vakcinrealitate.org
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā
Bezmaksas pielikums arī šeit!! Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Rēzeknes vēstis publicējušas Bartaševiča paziņojumu, ka pieprasīto 2,5 miljonu aizdevums palielinātu kredītu kopsummu tikai par 0,16 %. Tas ir absurds, tad Rēzeknes parādsaistības jau tagad būtu ap 270 miljoniem. Finanšu ministrija pamatoti norāda, ka 2024.gadā parādsaistības būtu nevis 20 % robežās, bet 24,27 % Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Tomēr beidzot apnika bērt naudu bartašu klana bezizmēra kabatā... Sīkāk...
facebook draugiem
Top