Otrdiena,
5.marts 2024
Vārda dienas: Aurora, Austra, Тимофей, Георгий, Евстафий Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Veselība

Aicinа uz mamogrāfijas izmeklējumu Maltā

28.02.2024

2024. gada 16. martā  Maltā būs mobilā mamogrāfa izbraukums. Izmeklējums notiks Bērnu un jauniešu centrā, Parka iela 20, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads. Notiks no 9.00 līdz plkst. 10.30.

Steidzama medicīniskā palīdzība bērnam brīvdienās

22.02.2024

Lai nodrošinātu savlaicīgu medicīnisko palīdzību pacientiem līdz 18 gadu vecumam un mazinātu rindas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā, Rēzeknes slimnīcā darbojas Pediatra kabinets, kurā tiek nodrošināta valsts apmaksāta medicīniskā palīdzība un pediatra konsultācijas bērniem akūtu saslimšanu gadījumos.

Latvijā un Rēzeknē turpina pieaugt saslimstība ar gripu

22.02.2024

Latvijā turpina pieaugt saslimstība ar gripu, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Ludzā savu praksi atvērsi jaunā ģimenes ārste Darja Rjutkinena

21.02.2024

Latvijā daudzi pieredzējuši ārsti, tostarp ģimenes ārsti, aiziet pensijā un viņu vietā nāk jauni speciālisti. Var teikt, ka pierobežas pilsētai Ludzai ir paveicies, jo pavisam nesen te savu ģimenes ārsta praksi ir atvērusi jaunā ģimenes ārste Darja Rjutkinena. Pagaidām viņai ir 1200 pacientu, kurus viņa pieņem pilsētā, taču nākotnē ārste plāno pacientus pieņemt arī laukos.

Cukura diabēta pacientu aprūpe Rēzeknes slimnīcā

16.02.2024

Otrdien, 6. februārī, notika Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sociālo jautājumu komisijas sēde, kur tika diskutēts par paliatīvo aprūpi Rēzeknē un par iespējām, kādas tiek piedāvātas cukura diabēta pacientiem Rēzeknes slimnīcā.

Elektroencefalogrāfijas (EEG) izmeklējumi pieejami tuvāko nedēļu laikā

15.02.2024

Elektroencefalogrāfijas (EEG) izmeklējums ir viens no populārākajiem galvas smadzeņu izmeklējumu veidiem, ar kura palīdzību iespējams  diagnosticēt dažādas nervu sistēmas slimības un iespējamus galvas smadzeņu darbības traucējumus. Izmeklējuma laikā ar elektrodu palīdzību tiek fiksēta galvas smadzeņu bioelektriskā aktivitāte, kas tiek atspoguļota elektroencefalogrammā. EEG izmeklējums aizņem aptuveni 30 minūtes, tas ir pilnīgi nesāpīgs un nekaitīgs pacientam, turklāt pieraksts uz valsts apmaksātu elektroencefalogrāfiju pieejams jau tuvāko nedēļu laikā.

Notiks Atbalsta akcija “No sirds Vijai”

15.02.2024

Apvienība “Labu vēlot!”, kurā darbojas Vijas Kudiņas draugi, paziņas, domu biedri, sadarbībā ar māksliniekiem organizē Atbalsta akciju “No sirds Vijai”.

“Ja es varu palīdzēt – man ir jāpalīdz” – neirologs dr. Samuils Noviks

13.02.2024

12. februārī skaistu dzīves jubileju svin ilggadējais Rēzeknes slimnīcas ārsts neirologs dr. Samuils Noviks, ziņo Rēzeknes slimnīca. Četrdesmit četri gadi ārsta profesijā un tieši tik pat  – Rēzeknes slimnīcā. Šajā laikā daudz kas ir mainījies, ir ārstēts neskaitāmi daudz pacientu, taču ir viena lieta, kas šajā profesijā nav mainījusies, atzīst dr. Noviks: “Katram ir savs stāsts. Katrs pacients ir kā nelasīta grāmata, un brīdī, kad mēs satiekamies, viss sākas kā no baltas lapas.”

Mobilais bērnu veselības autobuss Viļānos februārī un martā

12.02.2024

2024. gada 28. februārī VESELĪBAS UN SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRA “VIĻĀNI” pagalmā piestās Bērnu veselības autobuss.

Par valsts apmaksāto rehabilitāciju centrā "Rāzna" 1

02.02.2024

Rehabilitācijas centrs "Rāzna" Dienas stacionārā un Ambulatorajā rehabilitācijas dienestā piedāvā saņemt no valsts budžeta apmaksātos medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus pacientiem, kuriem ir fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta nosūtījums (veidlapa Nr.027/u).

Rēzeknes slimnīca papildina rehabilitācijas pakalpojumu klāstu

25.01.2024

Decembrī Rēzeknes slimnīcā uzsākta jauna rehabilitācijas pakalpojumu programma pieaugušajiem – rehabilitācija dienas stacionārā. Šis pakalpojums paredzēts personām ar funkcionēšanas traucējumiem pēc dažādām traumām, operācijām, akūtām saslimšanām, hronisku sāpju un slimību gadījumos, kā arī pacientiem ar kustību traucējumiem, lai saglabātu esošās funkcijas un iespēju robežās uzlabotu pacienta vispārīgo veselības stāvokli.

Dr. Rodionovs: Vislielākais prieks - veselīga mamma un mazulis

22.01.2024

Šķiet, daktera Gennādija Rodionova vārds lielai daļai Latgales reģiona sieviešu ir labi pazīstams, raksta Rēzeknes slimnīca. Rēzeknes slimnīcas ārsts ginekologs, dzemdību speciālists nu jau nedaudz vairāk kā četrdesmit divus gadus. Šo gadu laikā iemantojis cieņu un atpazīstamību, rūpējies par sieviešu un grūtnieču veselību, palīdzējis nākt pasaulē daudziem jo daudziem bērniņiem, ārstējis un devis cerību. Kā atzīst viņš pats – tas ir viņa dzīves aicinājums un vislielākais piepildījums, kuru nebūtu gatavs mainīt ne pret ko. Ilgo darba gadu laikā uzkrātā pieredze un noslīpētās zināšanas tāpat kā viņa gaišā galva un labestīgais smaids ir kā viņa vizītkarte un reizē arī iedrošinājums – uzticēties. Turpinājumā saruna ar Rēzeknes slimnīcas Dzemdību-ginekoloģijas nodaļas ārstu ginekologu, dzemdību speciālistu dr. Gennādiju Rodionovu.

Rēzeknes slimnīcā noteikta gripas karantīna

18.01.2024

Saistībā ar pieaugošo augšējo elpceļu infekcijas slimību izplatību un 2024. gada 12. janvārī valstī izsludināto gripas epidēmiju, no 17. janvāra, Rēzeknes slimnīcā tiek ierobežota pacientu apmeklēšanas kārtība. Lai pasargātu pacientus un slimnīcas personālu no inficēšanās ar gripu un citām augšējo elpceļu infekcijas saslimšanām, mediķi aicina rūpīgi izvērtēt pacientu apmeklējuma nepieciešamību, un iespēju robežās sazināties ar pacientiem attālināti, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus.

Mobilais bērnu veselības autobuss Viļānos februārī

17.01.2024

2024. gada 28. februārī VESELĪBAS UN SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRA “VIĻĀNI” pagalmā piestās Bērnu veselības autobuss.

Latvijā sākusies gripas epidēmija

12.01.2024

Pagājušās nedēļas gripas, Covid-19 un citu akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa rezultātos saslimstība ar gripu turpināja pieaugt un sasniegusi epidēmijas sliekšņa līmeni, tādēļ no 2024. gada 12. janvāra Slimību profilakses un kontroles centrs izsludina gripas epidēmiju.

Raivim no Rēzeknes vajadzīga palīdzība

06.01.2024

Raivim no Rēzeknes ir 8 gadi. Zēns ir uzsācis 1. klases gaitas speciālajā skolā, jo viņam uzstādīta diagnoze – Autisms.

Mobilais bērnu veselības autobuss atkal būs Viļānos

04.01.2024

12.janvārī VESELĪBAS UN SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRA “VIĻĀNI” pagalmā piestās Bērnu veselības autobuss.

Rēzeknes slimnīcā darbu sāk uztura speciāliste Lolita Krasiļņikova

02.01.2024

Uztura speciālists ir ārstniecības persona, kas palīdz normalizēt ēšanas paradumus un ķermeņa svaru. Atnākot pie uztura speciālista, pacients iegūst informāciju par veselīgu uzturu, piemērotām diētām slimību gadījumos, uzturu dažādos dzīves posmos, kā arī diētām un to efektivitāti. 

Dežūrārsta darba laiks jaungada brīvdienās 2

30.12.2023

Tuvojoties jaungada brīvdienām, informējam, ka svētku laikā Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā (113. kab.) būs pieejamas dežūrārstes dr. Marijas Putras konsultācijas.

Rēzeknes slimnīcā Ziemassvētkos piedzimusi meitenīte

29.12.2023

Ūsānu ģimenei šis Ziemassvētku laiks bijis īpašāks par citiem, jo šogad Rēzeknes slimnīcas Dzemdību nodaļā viņi sagaidīja visskaistāko Ziemassvētku brīnumu – 3220 g vieglu un 50 cm garu – meitiņu Agati.

Rēzeknes slimnīca pateicas visiem labdariem

28.12.2023

Rēzeknes slimnīca vēlas pateikties visiem labdariem, kas Ziemassvētku laikā viesojušies slimnīcā, dāvājot prieku un labestību tik daudziem pacientiem!

Par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām svētkos

21.12.2023

Pirms gaidāmajām Ziemassvētku un Jaungada brīvdienām Nacionālais veselības dienests (NVD) atgādina par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām vienkāršu un akūtu saslimšanu gadījumos, kā arī gadījumos, kad ārsta palīdzība ir nepieciešama steidzami.

Slimnīcā - jaunākās paaudzes kodolmagnētiskās rezonanses ierīce

18.12.2023

14. decembrī Rēzeknes slimnīcā notikusi Siemens Healthcare AG jaunākās paaudzes kodolmagnētiskās rezonanses ierīces Magnetom Sola Tim (204 x 64) XQ gradients atklāšana, kas ir viena no modernākajām šāda veida iekārtām visā Baltijā. Jaunā magnētiskās rezonanses iekārta ļaus veikt padziļinātus galvas, krūšu kurvja, vēdera dobuma, muskuloskeletālās sistēmas izmeklējumus, būtiski paplašinot pašreizējo diagnostisko izmeklējumu klāstu.

Kolēģi, kas māca cieņu, izpalīdzību un patstāvību

06.12.2023

Pavisam nesen savu ķirurģiskās prakses rotācijas ciklu Rēzeknes slimnīcas izgājis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes 6. kursa students un topošais ārsts Edvards Zarembo, ziņo Rēzeknes slimnīca. Viņa izvēle par labu Rēzeknes slimnīcai kā prakses vietai balstīta paša personīgajā pieredzē, jo paralēli studijām Rīgā Edvards nu jau pusotru gadu strādā Rēzeknes slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un uzņemšanas nodaļā kā ārsta palīgs. Par to, kāda ir praktikanta ikdiena Rēzeknes slimnīcā, par vērtīgākajiem ieguvumiem, iespējām un spilgtākajiem iespaidiem vislabāk pastāstīs viņš pats.

Bērnu veselības autobuss Viļānos

06.12.2023

Rūpējoties par novadā dzīvojošo bērnu veselību, 1. decembrī, Veselības un sociālās aprūpes centrs "Viļāni" teritorijā tika uzaicināts  Mobilais veselības aprūpes centrs jeb Bērnu veselības autobuss.

Rēzeknes slimnīcā pārtraukta bērnu ķirurgu pieņemšana 1

01.12.2023

Sakarā ar ilgstošu ārstu prombūtni slimības dēļ, Rēzeknes slimnīcā šobrīd ir pārtraukta bērnu ķirurgu pieņemšana.

Augsta pacientu aktivitāte kampaņā "Pārbaudi mutes veselību"

27.11.2023

Pagājušajā nedēļā Rēzeknes slimnīcā norisinājās kampaņa “PĀRBAUDI MUTES VESELĪBU”, dodot iespēju vairāk nekā septiņdesmit Austrumlatvijas iedzīvotājiem saņemt bezmaksas pirmreizējas mutes, sejas un žokļu ķirurgu konsultācijas, kas ļautu savlaicīgi atklāt ļaundabīgus veidojumus un pēc iespējas ātrāk uzsākt ārstēšanu. Konsultācijas un pārbaudes nodrošināja profesionāla ārstu, speciālistu un profesoru komanda – orālās patoloģijas klīnikas zobārsti un mutes, sejas un žokļu ķirurgi, kuri specializējušies mutes, sejas un žokļu onkoloģijā no Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas centra, Stomatoloģijas institūta un Rēzeknes slimnīcas.

Pasniegti Veselības ministrijas apbalvojumi

22.11.2023

10. novembrī Latvijas Universitātē notika svinīgā Veselības ministrijas apbalvojumu pasniegšanas ceremonija, godinot nozares darbinieku ieguldījumu veselības aprūpes sniegšanā pacientiem. Augstākais Veselības ministrijas apbalvojums – Atzinības raksts – tika piešķirts arī divām ilggadējām Rēzeknes slimnīcas darbiniecēm – Skaidrītei Vasilevskai un Valentīnai Brencovai.

Svētku brīvdienās pacientus konsultēs dežūrārste

17.11.2023

Tuvojoties Latvijas Valsts svētkiem, Rēzeknes slimnīcas mediķi aicina iedzīvotājus svinēt atbildīgi un prātīgi, parūpējoties par bērnu drošību, savu un tuvinieku veselību.

Rēzeknes slimnīca pateiksies saviem ilggadējiem darbiniekiem

15.11.2023

SIA "Rēzeknes Slimnīca"  ir viens no lielākajiem pašvaldības uzņēmumiem darbinieku skaita ziņā. Slimnīca rūpējas par pilsētnieku un citu Latgales reģiona iedzīvotāju veselību, sniedzot neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, piedāvājot kvalitatīvus un inovatīvus veselības aprūpes pakalpojumus ikvienam cilvēkam.

« 1 2 3 ... 14 »
Nedēļas skaitlis
Likumā noteiktajā termiņā - 21.februārī - nepieņemot bezdeficīta budžeta, Rēzeknes dome nesaņems piecu miljonu eiro finanšu stabilizācijas aizdevumu, pavēstīja Finanšu ministrijas pārstāvji
Apspriest
Aptauja
Vai esat domājuši par darba maiņu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Konkursam “Gada sieviete Rēzeknē 2023” pieteiktas 19 nominantes
Gribas zinàt komisijas sastàvu, kas vèrtē pretendentes Sīkāk...
FM vērtēs Rēzeknes iespējas saņemt iepriekš apstiprināto aizdevumu
Atcelt ēdināšanas pabalstu skolniekiem? Sanāk, ka skolniecēm neatcels...? Varbūt tomēr skolēniem!? Sīkāk...
Ministre: Pie RD atlaišanas tiks strādāts, neskatoties uz budžetu
Ja nepietiek naudas,kāpēc netiek paaugstinātas biļešu cenas pilsētas autobusos?
Kāpēc gandrīz visa pilsēta brauc bez maksas? Sīkāk...
facebook draugiem
Top