Piektdiena,
9.Decembris 2022
Vārda dienas: Sarmīte, Tabita, Иннокентий, Юрий, Яков Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Veselība

Latvijā sākusies gripas epidēmija

08.12.2022

Latvijā sākusies gripas epidēmija, paziņoja Slimības profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Rēzeknē pieaug saslimstība ar Covid-19

06.12.2022

Aizvadītās nedēļas laikā ar Covid-19 inficēto iedzīvotāju skaits ir palielinājies 36 Latvijas pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati. Tikmēr samazinājums ir reģistrēts 12 pašvaldībās, bet piecās pašvaldībās inficēto skaits nav mainījies.

"Rēzeknes slimnīcā" stacionēts bērns ar gripu

02.12.2022

Aizvadītajā nedēļā Latvijā stacionēti divi cilvēki, kuriem konstatēta gripa, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati.

Norisināsies Dzemdību nodaļas pilnīga atjaunošana

23.11.2022

Rēzeknes slimnīcā drīzumā gaidāms apjomīgs telpu remonts, kurās nākotnē tiks izvietota Dzemdību nodaļa. Dzemdību nodaļas atjaunošanas būvprojekts ir izstrādāts sadarbībā ar nozares ekspertiem, ņemot par piemēru Latvijas un Skandināvijas gūto labāko pieredzi šajā jomā.

Godināti čaklākie Rēzeknes slinmīcas darba darītāji

23.11.2022

Rēzeknes slimnīcas kolektīvs, sagaidot Latvijas valsts 104.gadskārtu, 17.11.2022., bija pulcējies kopā, lai palūkotos uz padarītiem darbiem un lepotos ar saviem darba darītājiem. Slimnīcas kolektīvs ir daudzskaitlīgs,  taču ikviens šajā lielajā saimē ir svarīgs un nozīmīgs, jo katra ieguldītais darbs, ļauj nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvu uzņēmuma darbību. Šajā svētku reizē,  par labu darbu tika pateikts paldies cilvēkiem, kurus izvirzīja nodaļu darbinieki.

Valsts piedāvā vakcinēties pret gripu bērniem un pieaugušiem 50+

19.11.2022

Vakcinācijas iestādēs no 21.novembra vakcinēties ar valsts apmaksātu pretgripas vakcīnu varēs arī bērni līdz 17 gadiem un pieaugušie no 50 gadiem atbilstoši iestādē pieejamo vakcīnu daudzumam racionālas vakcīnas izmantošanas nolūkā, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Valsts svētku laikā palīdzību sniegs dežūrārste

18.11.2022

SIA „Rēzeknes slimnīca” mediķi, sveicot visus iedzīvotājus Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, aicina brīvdienās būt piesardzīgiem un rūpēties par savu un savu tuvinieku veselību.

Covid-19 vīruss pakāpeniski mainīsies

15.11.2022

Mutāciju ceļā pielāgojoties, Covid-19 slimību izraisošais vīruss pakāpeniski mainīsies, sacīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Rēzeknes Diabēta biedrība rīko informatīvo semināru

14.11.2022

15.novembrī pkkst.11.00 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē notiks Rēzeknes Diabēta biedrības un Latvijas Diabēta federācijas sadarbībā ar  SIA “Latvijas aptieka” un Rēzeknes novada pašvaldību rīko informatīvo semināru par godu  Pasaules Diabēta dienai.

Šodien Rēzeknē notiks Asins donoru diena

09.11.2022

9. novembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru, Atbrīvošanas alejā 115 (127. kabinetā) organizē Asins donoru dienu.

Latvijā laboratoriski apstiprināti divi gripas gadījumi

03.11.2022

Aizvadītajā nedēļā Latvijā saņemti ziņojumi par diviem stacionētiem pacientiem, kuriem laboratoriski apstiprināta gripa, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati.

Asinsdonoru centrs novembrī dosies Rēzeknē

02.11.2022

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) novembrī dosies 56 izbraukumos un aicina iedzīvotājus ziedot O- asins grupas asinis, informēja VADC Sabiedrisko attiecību speciāliste Sintija Kleinhofa.

“Veselības skoliņa topošajiem vecākiem” novembrī

02.11.2022

Ir noslēdzies nodarbību cikls divām, topošo māmiņu un tētu, grupām. Nodarbības ir bezmaksas un tiek īstenotas ar SIA “RĒZEKNES SLIMNĪCA” gādību.

Rēzeknes slimnīcā uzsākusi darbu jauns ārsts neirologs 1

31.10.2022

Rēzeknes slimnīcā darbojas Insulta vienība, kurā palīdzību var saņemt pacienti no visa Austrumlatvijas reģiona. Insulta vienības darbības laikā, no 2018.gada līdz 2022.gada oktobrim,  ir sniegta palīdzība 2429 gadījumos.

Ārste ginekoloģe no Ukrainas uzsākusi darbu Rēzeknes slimnīcā

24.10.2022

Ukraiņu ginekoloģe Inna Olkhovska, tāpat kā Rēzeknes slimnīcā strādājošais ukraiņu traumatologs Deniss Vnukovs nāk no Harkivas reģiona. Tieši Deniss Vnukovs, kurš kopā ar ģimeni radis darbu un mājvietu Rēzeknē ir bijis tas, kurš  aicinājis I.Olkhovskas ģimeni pārcelties uz Latviju.

Nodarbības topošajiem vecākiem Rēzeknes slimnīcā

13.10.2022

Rēzeknes slimnīca, topošajām māmiņām un tētiem, piedāvā pakalpojumu “Veselības skoliņa jaunajiem vecākiem”.

Rēzeknieši tiek aicināti piedalīties pasākumos par sirds veselību

05.09.2022

 Lai izglītotu un mudinātu iedzīvotājus savlaicīgi atpazīt un noteikt izplatītākos sirds un asinsvadu slimību riskus, tostarp informēt par insulta cēloņiem un pazīmēm, SIA “Rēzeknes slimnīca” speciālisti organizēs informatīvos pasākumus veselības veicināšanas un slimību profilakses projekta “Profilaktiskie pasākumi sirds un asinsvadu saslimstības riska mazināšanai” ietvaros.

Profesionālais J. Korsaka viedoklis par speciālistu aizplūšanu 3

24.05.2022

Jau labu laiku plašu rezonansi ir guvis raksts Daugavpils medijos ar atspoguļojumu Rēzeknes informatīvajā telpā, par to, ka ārsti lielā skaitā pamet Rēzeknes slimnīcu, anestezioloģe Petuhova, dr. Marta Nalivaiko un jau cilvēku iemīļotais neiroķirurgs, vienmēr pozitīvais dr. Kawshantha Malinka Rambadagalla un arī citi.

Rēzeknē viesosies mobilais veselības aprūpes centrs

14.12.2021

Rēzeknes iedzīvotājiem piedāvā lielisku iespēju - vecākiem bez maksas pieteikt un aizvest savu bērnu pie ārsta – speciālista, ja ir šāda nepieciešamība.

Veselīga uztura gatavošanas meistarklase tiešsaistē

22.10.2021

Veselīgs uzturs nozīmē ēst dažādus pārtikas produktus, kas nodrošina cilvēkam nepieciešamās uzturvielas, nepārsniedzot ieteicamo ikdienas kaloriju daudzumu, to samērojot ar savām fiziskajām aktivitātēm. Veselīgam uzturam nav jābūt pārāk sarežģītam, tomēr tam ir jāsatur visas organismam nepieciešamās uzturvielas – olbaltumvielas, ogļhidrāti, tauki, vitamīni un minerālvielas. To visu var iegūt lietojot uzturā produktus no visām 5 produktu grupām – augļi, dārzeņi, graudaugi, olbaltumvielām bagāti produkti un piena produkti.

Pusaudžiem un jauniešiem būs pieejams psiholoģiskā atbalsta telefons

05.10.2021

Pusaudžiem un viņu ģimenēm, kas saskārušies ar mentālās veselības sarežģījumiem, pieejams jauns pakalpojums – klīnisko un veselības psihologu atbalsta tālrunis 25737636. Tālruņa darba laiks darba dienās: no pulksten 12.00 līdz 19.00, LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pavēstīja Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa.

Valsts apmaksās vakcināciju pret gripu plašākam cilvēku lokam

15.09.2021

Lai pēc iespējas novērstu riskus, ka vienlaikus Covid-19 vīrusam valstī izplatītos arī gripa, pilnībā valsts apmaksātu pretgripas vakcīnu varēs saņemt visi riska grupu pārstāvji, kam tās tiek rekomendētas, otrdien lēma valdība.

Izbraukuma veselības istabas Maltas un Kaunatas pagastu apvienībās

03.08.2021

Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros Rēzeknes novada iedzīvotājiem tiek sniegta iespēja apmeklēt biedrības “Latvijas Sarkanais krusts” Latgales komitejas organizētās izbraukuma veselības istabas, kuras augustā norisināsies Maltas pagastu apvienībā- Silmalas, Maltas, Ozolaines, Lūznavas, Pušas un Feimaņu pagastā,  kā arī Kaunatas pagastu apvienības teritorijā- Griškānu, Mākoņkalna, Kaunatas, Čornajas un Stoļerovas pagastā. 

Veselības un drošības pasākumi karstajā laikā

13.07.2021

Vasaras sezonā ievērojami palielinās laiks, ko pavadām dabā baudot sauli un siltumu, kas ļauj mums izskatīties un arī justies labāk. Tomēr pārlieku liela ļaušanās saules staru iedarbībai var radīt kaitīgu ietekmi uz veselību. Jau šajā nedēļā tiek solīts ļoti karsts laiks un, lai ikviens varētu justies labi, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti aicina baudīt vasaru ar mēru, kā arī rūpēties par savu veselību un atgādina galvenos piesardzības pasākumus.

Sejas-žokļu operācijas tagad tiek veiktas arī Rēzeknē

28.05.2021

Rēzeknes slimnīcā veiksmīgi aizvadītas pirmās žokļa kaula transplantācijas un implantācijas operācijas. Pakalpojumu sniedz dakteris Artjoms Tupīts, kurš kopš aprīļa sākuma Rēzeknē konsultē un ārstē pacientus ar patoloģijām sejas-žokļu rajonā.

Laimas slimības slimnieku biedrība brīdina: ērces ir klāt!

20.04.2021

Laimas slimības slimnieku biedrība sveic ar pavasari un vienlaicīgi brīdina – ērces aktīvi meklē barību – ne tikai pļavās un mežos, bet arī pastaigu takās, piemājas dārzos, pilsētas parkos u.c.

Vakcinācijai tiek atvērta jauna prioritārā grupa

23.03.2021

Turpinot vakcināciju pret Covid-19, šonedēļ ar Veselības ministrijas rīkojumu tiks atvērta nākošā prioritārā grupa – iedzīvotāji ar hroniskajām saslimšanām. Tas nozīmē, ka gan ģimenes ārsti, gan ārstniecības iestādes pakāpeniski, ņemot vērā pieejamo vakcīnu apjomu, varēs uzsākt vakcinēt iedzīvotājus, kam ir hroniskas saslimšanas.

Seniorus virs 70 gadiem aicina pieteikties vakcinācijai pret Covid-19

25.02.2021

Veselības Ministrija aicina seniorus vecumā virs 70 gadiem, kas vēlas vakcinēties pret Covid-19, pieteikties vakcīnas saņemšanai trīs veidos:

Covid-19 analīzes bez ārsta nosūtījuma var nodot līdz 6. aprīlim 1

17.02.2021

Saglabājot iespēju iedzīvotājiem, kuriem ir saslimšanas simptomi, laikus veikt Covid-19 analīzes, Veselības ministrija lēmusi līdz 6. aprīlim pagarināt termiņu, līdz kuram uz testu var pieteikties bez ārsta nosūtījuma.

Svētku brīvdienu laikā pacientiem Rēzeknē palīdzēs dežūrārste 1

23.12.2020

SIA „Rēzeknes slimnīca” mediķi aicina svētku brīvdienās būt piesardzīgiem un rūpēties par savu un savu tuvinieku veselību. Īpaši uzmanīgiem svētku laikā ir jābūt, rīkojoties ar pirotehniku. Neļaujiet bērniem un pusaudžiem vieniem pašiem darboties ar svētku uguņošanai paredzētajiem izstrādājumiem!

« 1 2 3 ... 9 »
Nedēļas skaitlis
No 2023. gada 1. janvāra vienotā nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa būs 26,87 eiro/m3 (ar PVN)
Apspriest
Aptauja
Vai šogad iegādāsieties Ziemassvētku dāvanas un kādu summu varat atļauties tām tērēt?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē būs jauns deputāts
iZSAKU L;IDZJUTIBU VIESIEM REZEKNIESIEM PAR DOMES SASTAVU. nE VSJO TAK ODNAZNACNO MI ZA MIR Dedi ojevali mi za mir utt. Sīkāk...
Izsakiet savu viedokli aptaujā!
kādam arī izdosies pabraukt "uz jaunā elektroautobusa"!!! Sīkāk...
Par Rēzeknieša karti
Sveiki visiem, man ir melojuši tik daudzi uzņēmumi, kas ir apgalvojuši, ka ir īsti aizdevēji, bet visas manas pūles ir bijušas veltas, esmu zaudējis vairāk nekā 35000 eiro viltus aizdevējiem, kuri apgalvo, ka viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar īsto aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu aizdevumu no viņa tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu bez bailēm, sazināties ar viņiem pa e-pastu: [email protected] Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top