Otrdiena,
18.jūnijs 2024
Vārda dienas: Alberts, Madis, Дорофей, Игорь, Федор, Константин Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Veselība

Dežūrārsta darba laiks Jāņu brīvdienās

18.06.2024

Tuvojoties Jāņu svētku brīvdienām, Rēzeknes slimnīcas mediķi aicina iedzīvotājus svinēt prātīgi un ar mēru, parūpēties par savu un tuvinieku veselību, kā arī ievērot īpašu drošību uguns un ūdenstilpju tuvumā.

Rēzeknes slimnīcā atvērts mūsdienīgs zobu higiēnista kabinets

17.06.2024

Rēzeknes slimnīcas Ambulatorās nodaļas telpās atvērta zobu higiēnistes Samantas Miglinieces privātprakse – jauns un mūsdienīgs zobu higiēnista kabinets, kurš aprīkots ar jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtu Kavo-Primus, nodrošinot kvalitatīvu un profesionālu zobu higiēnu gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Mobilais bērnu veselības autobuss Viļānos augustā

11.06.2024

2024. gada 6. augustā VESELĪBAS UN SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRA “VIĻĀNI” pagalmā piestās Bērnu veselības autobuss.

"Centrālā laboratorija" ceļ pakalpojumu cenas

06.06.2024

Tā kā laboratoriju tarifi kopš 2024. gada 1. jūnija ir būtiski samazināti, "Centrālā laboratorija" no 6. jūnija ir spiesta palielināt cenas asins paraugu noņemšanai un laboratorijas maksas pakalpojumiem, un šīs izmaksas pacientiem būs jāsedz no savas kabatas.

Mamogrāfa izbraukums Silmalas pagastā

04.06.2024

2024. gada 15. jūnijā Silmalas pagastā būs mobilā mamogrāfa izbraukums. Izmeklēšana notiek pēc iepriekšējā pieraksta. Mobilais mamogrāfs no plkst. 9.00 līdz 12.00 atradīsies pie Ružinas doktorāta Ezera iela 30, Silmalas pagasts.

Slimnīcā EHO un Holtera monitorēšana pieejami tuvākajā laikā

03.06.2024

Tā kā sirds un asinsvadu slimības visbiežāk attīstās pakāpeniski, un nereti pat bez izteiktas simptomātikas, ir svarīgi pārbaudīt savas sirds veselību pat nelielu sūdzību gadījumā. Pateicoties mūsdienu medicīnas un tehnoloģiju attīstībai, daudzas slimības šobrīd ir iespējams diagnosticēt savlaicīgi un sekmīgi ārstēt, uzlabojot cilvēka dzīves kvalitāti.

Rēzeknes slimnīca aicina uz “Topošo vecāku skolu” jūnijā

30.05.2024

Bērniņa gaidīšanas un ienākšana ģimenē ir īpašs notikums visiem topošajiem vecākiem un jo sevišķi tām jaunajām ģimenēm, kuras gaida savu pirmo bērniņu. Lai palīdzētu vecākiem sagatavoties šim jaunajam sākumam, Rēzeknes slimnīcā katru mēnesi tiek organizētas ”Topošo vecāku skolas” nodarbības, kurās profesionāli un pieredzējuši ārsti un speciālisti dalīsies ar vērtīgām zināšanām par grūtniecību, dzemdībām, mazuļa aprūpi, zīdīšanu, kā arī sniegs atbildes uz citiem interesējošiem jautājumiem saistībā ar mazuļa ienākšanu ģimenē.

Mamogrāfijas izmeklējums Viļānos

24.05.2024

2024. gada 25. maijā mobilais mamogrāfs atradīsies Veselības un sociālās aprūpes centrs "Viļāni", Rīgas iela 57, Viļāni, Rēzeknes novads, no plkst. 9.00 līdz plkst. 12.00. Tālrunis uzziņām 65422419.

Mobilais bērnu veselības autobuss Viļānos jūnijā

14.05.2024

2024. gada 7. jūnijā VESELĪBAS UN SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRA “VIĻĀNI” pagalmā piestās Bērnu veselības autobuss.

“Topošo vecāku skola” aicina uz nodarbībām maijā

13.05.2024

Bērniņa gaidīšanas un ienākšana ģimenē ir īpašs notikums visiem topošajiem vecākiem un jo sevišķi tām jaunajām ģimenēm, kuras gaida savu pirmo bērniņu. Lai palīdzētu vecākiem sagatavoties šim jaunajam sākumam, Rēzeknes slimnīcā katru mēnesi tiek organizētas ”Topošo vecāku skolas” nodarbības, kurās profesionāli un pieredzējuši ārsti un speciālisti dalīsies ar vērtīgām zināšanām par grūtniecību, dzemdībām, mazuļa aprūpi, zīdīšanu, kā arī sniegs atbildes uz citiem interesējošiem jautājumiem saistībā ar mazuļa ienākšanu ģimenē.

Aicina uz mamogrāfijas izmeklējumu Maltā

13.05.2024

2024. gada 18. maijā Maltas pagastā būs mobilā mamogrāfa izbraukums.

Rēzeknes mediķi saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstus

08.05.2024

Ceturtdien, 2. maijā, Latvijas Universitātē norisinājās Veselības ministrijas svinīgā apbalvojumu pasniegšanas ceremonija, kurā tika godināti 89 nozares profesionāļi no visas Latvijas. Viņu vidū arī divi Rēzeknes slimnīcas ārsti – pediatre dr. Ņina Sorokina un neirologs dr. Samuils Noviks, kuri tika novērtēti ar Veselības ministrijas augstāko apbalvojumu – Atzinības rakstu.

Vecmāte Jekaterina Ivanova: "Šis darbs man sniedz laimes sajūtu"

07.05.2024

5. maijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā vecmāšu diena – diena, kurā īpaši novērtējam vecmātes profesijas nozīmību un unikalitāti, ar savām zināšanām, prasmēm, atbalstu un mīlestību palīdzot pasaulē nākt jaundzimušajiem.

Dežūrārsta darba laiks valsts svētku nedēļā

02.05.2024

Tuvojoties valsts svētku brīvdienām, informējam, ka maija svētku laikā Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā (113. kab.) būs pieejamas dežūrārstes dr. Marijas Putras konsultācijas. Pieņemšanai pie dežūrārsta nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, pieņemšana notiek rindas kārtībā.

Kā pasargāt sevi no saslimšanas ar ērču encefalītu?

23.04.2024

Līdz ar siltā laika iestāšanos, pamodušās arī ērces. Lai gan no saslimšanas ar ērču pārnēsātām slimībām pasargāts nav neviens, ir svarīgi apzināties ērču pārnēsāto slimību iespējamos riskus un zināt, kā sevi pasargāt, lai šos riskus mazinātu.

Rēzeknes slimnīca aicina sievietes uz mamogrāfiju

22.04.2024

Krūts vēzis ir visbiežāk diagnosticētā onkoloģiskā saslimšana sievietēm, un, diemžēl, arī visbiežākais nāves cēlonis sievietēm vecumā no 35 līdz 64 gadiem. Statistikas dati liecina, ka vairums saslimšanas gadījumu tiek konstatēti jau novēlotā stadijā, kad efektīva un saudzīga ārstēšana vairs nav iespējama. Tomēr visdrošākais veids, kā pārliecināties par savu krūšu veselību, ir veicot valsts apmaksātu krūts vēža profilaktisko pārbaudi jeb mamogrāfiju. Mamogrāfijas izmeklējums šobrīd ir uzskatāms par visprecīzāko un efektīvāko metodi agrīnai un precīzai krūts vēža diagnostikai.

Mamogrāfijas izmeklējumi Dekšārēs un Feimaņos

10.04.2024

2024. gada 13. aprīlī Dekšāres un Feimaņu pagastos būs mobilā mamogrāfa izbraukums.

Rēzeknes slimnīca aicina uz "Topošo vecāku skolu"

09.04.2024

Jau 16. aprīlī Rēzeknes slimnīcā tiks atklāta “Topošo vecāku skolas” pirmā nodarbība, uz kuru laipni tiek aicināti visi topošie un esošie vecāki, kuri vēlas savus bērniņus sagaidīt droši un zinoši.

Aktuālā informācija par ģimenes ārstu praksēm Maltā

05.04.2024

Maltas apvienības pārvaldē vērsušies iedzīvotāji ar jautājumu par ģimenes ārstes Mārītes Kaļvas pieņemšanu un prakses vietu.

Rēzeknes slimnīca piedāvā limfodrenāžas procedūru

04.04.2024

Limfodrenāža ir efektīva ķermeņa procedūra, kas iedarbojas uz organisma limfātisko sistēmu, tādējādi uzlabojot vielmaiņu un limfas plūsmu, kā arī veicinot organisma attīrīšanos un  atbrīvošanos no liekā šķidruma organismā. Tai ir labvēlīga ietekme uz visu cilvēka organismu, taču nav noslēpums, ka tā ir uzskatāma par vienu no iedarbīgākajām procedūrām celulīta ārstēšanā un ķermeņa aprišu korekcijā.

Dežūrārsta darba laiks Lieldienu brīvdienās

28.03.2024

Tuvojoties Lieldienām, informējam, ka svētku brīvdienās Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā (113. kab.) būs pieejamas dežūrārstes dr. Marijas Putras konsultācijas.

Mobilais bērnu veselības autobuss Viļānos martā

18.03.2024

2024. gada 25. martā VESELĪBAS UN SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRA “VIĻĀNI” pagalmā piestās Bērnu veselības autobuss.

Rēzeknes slimnīcā ministrs atzinīgi novērtēja dzemdību telpas

14.03.2024

Latgales reģiona veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji gatavi aktīvi līdzdarboties pārmaiņu ieviešanā, pēc pirmās Latgales reģionālās vizītes dienas secinājis veselības ministrs Hosams Abu Meri.

Veselības ministrs šonedēļ apmeklēs Rēzeknes slimnīcu

12.03.2024

Veselības ministrs Hosams Abu Meri (JV) šonedēļ apmeklēs ārstniecības iestādes Rīgā un reģionos, lai tiktos ar ārstniecības personālu, iepazītos ar slimnīcu darbību un pārrunātu aktualitātes valsts apmaksātajā veselības aprūpes sistēmā, informēja Veselības ministrijā (VM).

Aicinа uz mamogrāfijas izmeklējumu Maltā

28.02.2024

2024. gada 16. martā  Maltā būs mobilā mamogrāfa izbraukums. Izmeklējums notiks Bērnu un jauniešu centrā, Parka iela 20, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads. Notiks no 9.00 līdz plkst. 10.30.

Steidzama medicīniskā palīdzība bērnam brīvdienās

22.02.2024

Lai nodrošinātu savlaicīgu medicīnisko palīdzību pacientiem līdz 18 gadu vecumam un mazinātu rindas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā, Rēzeknes slimnīcā darbojas Pediatra kabinets, kurā tiek nodrošināta valsts apmaksāta medicīniskā palīdzība un pediatra konsultācijas bērniem akūtu saslimšanu gadījumos.

Latvijā un Rēzeknē turpina pieaugt saslimstība ar gripu

22.02.2024

Latvijā turpina pieaugt saslimstība ar gripu, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

Ludzā savu praksi atvērsi jaunā ģimenes ārste Darja Rjutkinena

21.02.2024

Latvijā daudzi pieredzējuši ārsti, tostarp ģimenes ārsti, aiziet pensijā un viņu vietā nāk jauni speciālisti. Var teikt, ka pierobežas pilsētai Ludzai ir paveicies, jo pavisam nesen te savu ģimenes ārsta praksi ir atvērusi jaunā ģimenes ārste Darja Rjutkinena. Pagaidām viņai ir 1200 pacientu, kurus viņa pieņem pilsētā, taču nākotnē ārste plāno pacientus pieņemt arī laukos.

Cukura diabēta pacientu aprūpe Rēzeknes slimnīcā

16.02.2024

Otrdien, 6. februārī, notika Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sociālo jautājumu komisijas sēde, kur tika diskutēts par paliatīvo aprūpi Rēzeknē un par iespējām, kādas tiek piedāvātas cukura diabēta pacientiem Rēzeknes slimnīcā.

Elektroencefalogrāfijas (EEG) izmeklējumi pieejami tuvāko nedēļu laikā

15.02.2024

Elektroencefalogrāfijas (EEG) izmeklējums ir viens no populārākajiem galvas smadzeņu izmeklējumu veidiem, ar kura palīdzību iespējams  diagnosticēt dažādas nervu sistēmas slimības un iespējamus galvas smadzeņu darbības traucējumus. Izmeklējuma laikā ar elektrodu palīdzību tiek fiksēta galvas smadzeņu bioelektriskā aktivitāte, kas tiek atspoguļota elektroencefalogrammā. EEG izmeklējums aizņem aptuveni 30 minūtes, tas ir pilnīgi nesāpīgs un nekaitīgs pacientam, turklāt pieraksts uz valsts apmaksātu elektroencefalogrāfiju pieejams jau tuvāko nedēļu laikā.

« 1 2 3 ... 15 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Centra rajonā 11 mājās karsto ūdeni pieslēgs vēlāk
Aizraujošas sacencības paldies visiem organizētājiem Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Zelta vardi. Dodat cik gribat sitos aizdevumus. Nekas u nekad Rezekne neizmainisies kamer nebus padziti ar kaunu tie kuri ieveda tada dzila bedre Rezekni,CILVEKUS. Kauns. Un ne viens neko nezin,neviens nav saukts pie atbildibas. Tas ir arprats. Iedos tos aizdevumus. Kuri nekad nesegs paradu Rezekne. Un bus tas pats 100%. Ne viens ne ko nezina. Mes gribejam ka vienmer labak,bet ta sanaca.Mes nolemam ziemu parziemot siltajas zemes jo alergija no uakstuma. Iedodiet ludzu 2 karsotu aizdevumu,pie mums te daudzi slimo ar alergiju. Busim Vienoti. Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Pilsētas iedzīvotājiem jau sen vienalga vai bus aizdevumi vai nebūs.žēl ,ka ministre to vēl nav sapratusi.Lidz cilvekiem tāpatās nekas nenonāks.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top