Trešdiena,
22.marts 2023
Vārda dienas: Dziedra, Tamāra, Николай, Леонтий, Илья, Тарас Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Veselība

Cukura diabēta pacientu aprūpe Rēzeknes slimnīcā

21.03.2023

Katru gadu aptuveni septiņiem tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju tiek noteikta diagnoze – cukura diabēts. Neskatoties uz diabēta tipu, tā ir diagnoze, ar ko jāmācās sadzīvot, mainot ikdienas ieradumus un pastiprināti rūpējoties par savu veselību.

Ambulatorajā nodaļā darbu sāk pneimonologs Konstantīns Ščerbakovs

20.03.2023

Informējam, ka sākot no 2023. gada 24. marta Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā pacientus sāks pieņemt ārsts-rezidents pneimonologs dr. Konstantīns Ščerbakovs.

Kā rīkoties, pamanot uz ielas gulošu cilvēku?

17.03.2023

Redzot uz ielas gulošu cilvēku, nevajadzētu palikt vienaldzīgam, jo, iespējams, esat vienīgais, kurš šim cilvēkam šobrīd var palīdzēt. Tāpat cilvēki aicināti pienākt pie gulošā un pārliecināties, vai tiešām viņam nepieciešama palīdzība, Latvijas Radio 2 padomu ciklā "Dzīvo vesels" sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Operatīvās vadības centra vadītājas vietniece Diāna Tkačenko.

Mobilais mamogrāfs atkal būs Maltā

16.03.2023

1. aprīlī Maltā būs mobilā mamogrāfa izbraukums. SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.

Deviņgadīgajam Jānim nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu ārstēšanos

15.03.2023

Indānu ģimenē aug divi dēli – dvīņi Jēkabs un Jānis. Decembrī zēniem palika 9 gadi. Jēkabs ir pilnīgi vesels, bet Jānim ir smaga bērnu cerebrālās triekas forma ar spastiskām distonijām, neiromuskulāra skolioze, komunikācijas un valodas attīstības traucējumi un vājdzirdība. Anna un Edgars ir zelta vecāki, taču pat vispašaizliedzīgākajiem un izturīgākajiem varoņiem dažkārt ir nepieciešama palīdzība un atbalsts. Nu šis mirklis ir pienācis. Ģimenei nav pa spēkam apmaksāt dēla ārstēšanos.

Cik ilgi jāgaida valsts apmaksāts izmeklējums? "Tas ir šausmīgi!"

15.03.2023

Lai gan Latvijā pieejami valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi, tomēr nereti rindas, lai šos pakalpojumus saņemtu, ir ļoti garas. Ģimenes ārste Zane Berga TV24 raidījumā "Nacionālo interešu klubs" pastāstījusi, ka arī kādai viņas pacientei nepieciešamais izmeklējums jāgaida salīdzinoši ilgu laiku.

Rēzeknes slimnīca piedāvā limfodrenāžas procedūru

09.03.2023

Cilvēka limfātiskajai sistēmai ir būtiska ietekme gan uz cilvēka veselību, gan izskatu, gan arī kopējo labsajūtu, tādēļ ir ļoti svarīgi par to rūpēties. Limfodrenāža ir viens no efektīvākajiem un patīkamākajiem veidiem, kā to darīt.

“Veselības skoliņa topošajiem vecākiem” aicina uz nodarbībām martā

07.03.2023

Jau 10. martā tiks uzsākts kārtējais bezmaksas nodarbību cikls, uz kuru tiek aicināti visi topošie vecāki. Izglītojošās lekcijas  pieredzējušu un profesionālu speciālistu vadībā notiks no 10. marta līdz 30. martam, darbdienu vakaros (nodarbību grafiks). Nodarbībās kopā ar māmiņu, varēs piedalīties ne tikai tētis, bet arī kāda cita uzticības persona no ģimenes vai draugu loka, kura būs klātesoša un atbalstoša pirmsdzemdību un pēcdzemdību periodā.

Uzsākta Rēzeknes slimnīcas Dzemdību nodaļas renovācija 1

06.03.2023

2023. gada 22. februārī Rēzeknes slimnīcā tika uzsākti Dzemdību nodaļas renovācijas darbi, un jau augustā tiek plānota atjaunotās Dzemdību nodaļas nodošana. Plānojot slimnīcas infrastruktūras un pakalpojumu pieejamības attīstību, Dzemdību nodaļas atjaunošana jau labu laiku ir bijis viens no aktuālākajiem jautājumiem. Ņemot vērā projekta apjomu, īstenojamās pārmaiņas un sagaidāmos rezultātus, jāsaka, ka šī projekta īstenošana ir reģionāli svarīgs notikums.

Ar skaidru vīziju par nodaļas nākotni – ārsts Maksims Daņilovs 2

06.03.2023

Pavisam nesen Rēzeknes slimnīcai pievienojies ukraiņu ginekologs – dzemdību speciālists dr. Maksims Daņilovs (Maksym Danylov). Viņš uz Rēzekni atbraucis no Harkivas, kur daudzu gadu garumā vadījis Ekstraģenitālās patoloģijas nodaļu Harkivas perinatālajā centrā, taču šobrīd strādā Rēzeknes slimnīcas Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļā kā ginekologs – dzemdību speciālists, kā arī pieņem sievietes uz ginekologa konsultācijām Ambulatorajā nodaļā. Vairāk par sevi, profesiju un vīziju par nākotni dr. Daņilovs atklāj intervijā.

Aicinā uz mamogrāfijas izmeklējumu Feimaņu pagastā

04.03.2023

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mamogrāfijas izmeklējumi notiks 2023.gada 4.martā no plkst. 15.30 līdz plkst. 16.30, Feimaņu pagasta pārvalde, Feimaņi, Feimaņu pagasts, Rēzeknes novads.

Pēc trīs gadu pārtraukuma Latvijā reģistrēts difterijas gadījums

02.03.2023

Pēc trīs gadu pārtraukuma Latvijā reģistrēts difterijas saslimšanas gadījums, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

FIB direktors: Covid-19, visticamāk, izraisīja negadījums Uhaņā

02.03.2023

ASV Federālais Izmeklēšanas birojs (FIB) uzskata, ka Covid-19 pandēmiju, visticamāk, izraisīja negadījums laboratorijā Uhaņā, Ķīnā, apliecināja FIB direktors Kristofers Rejs.

Covid-19 varēja izraisīt noplūde Ķīnas laboratorijā

01.03.2023

Enerģētikas ministrija esot konstatējusi, ka Covid-19 pandēmiju varēja izraisīt noplūde vienā no Ķīnas laboratorijām, vēsta laikraksts "Wall Street Journal".

Ambulatorajā nodaļā jauns otolaringologs – dr.Jaroslava Kolikhova

28.02.2023

Rēzeknes slimnīca informē, ka sākot no 2023. gada 27. februāra Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā sāka pieņemt dr. Jaroslava Kolikhova (Yaroslava Kolikhova), specialitāte – otolaringologs.

Mobilais mamogrāfs 25. februārī būs Maltā 1

24.02.2023

25. februārī Maltā būs mobilā mamogrāfa izbraukums. SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.

Ārsts Maksims Daņilovs sāk pieņemšanu Ambulatorajā nodaļā

23.02.2023

Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajai nodaļai pievienojies arī ukraiņu ginekologs, dzemdību speciālists – dr. Maksims Daņilovs (Maksym Danylov).

Uztura speciāliste Dana Piteronoka uzsākusi darbu Rēzeknes slimnīcā

21.02.2023

Izmantojot iespēju strādāt savā dzimtajā pilsētā, uztura speciāliste Dana Piteronoka uzsākusi darba gaitas Rēzeknes slimnīcā un konsultē pacientus gan slimnīcas ambulatorajā nodaļā (poliklīnikā), gan stacionārā, palīdzot pacientiem rehabilitācijas procesā.

Darbu Rēzeknes slimnīcas Ambulatorajā nodaļā uzsāk dr. Inna Olkhovska

20.02.2023

Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 68805050 vai veicot elektronisko pieteikšanos Rēzeknes slimnīcas mājaslapā – https://rslimnica.lv/index.php/pieraksts-caur-e-pastu/.

Gripas intensitāte Latvijā turpina samazināties

17.02.2023

Gripas vidējā intensitāte Latvijā turpina samazināties, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati.

Rēzeknes slimnīcā sagaidīti pirmie šīgada dvīnīši

14.02.2023

9. februāra rīts Rēzeknes Slimnīcas Dzemdību nodaļā iesākās ar īpašu un skaistu notikumu – plkst. 9:04 un plkst. 9:05 mūsu slimnīcā tika sagaidīti pirmie šī gada dvīnīši.

Biežākā iedzīvotāju mutes dobuma veselības problēma ir zobakmens

13.02.2023

Pēdējā gada laikā no mutes dobuma veselības problēmām iedzīvotāji visbiežāk saskārušies ar zobakmeni - šādu problēmu savā veselības pašvērtējumā norādīja 39% respondentu, secināts "Benu aptiekas" Veselības monitoringa aptaujā.

"Veselības skoliņa topošajiem vecākiem" februārī

06.02.2023

Jau 7. februārī tiks uzsākts kārtējais bezmaksas nodarbību cikls, uz kuru tiek aicināti visi topošie vecāki.

Veselības pārbaudes, ko ik gadu būtu jāveic visiem

31.01.2023

Lai saglabātu veselību, liela nozīme ir preventīviem pasākumiem, kas ietver ne tikai veselīga dzīvesveida īstenošanu, bet arī regulāru profilaktisko izmeklējumu veikšanu, kam ir nozīmīga loma savlaicīgā veselības problēmu identificēšanā.

Rēzeknes slimnīcā - jauns ārsts kardiologs Dmitrijs Degtjarjovs

26.01.2023

Rēzeknes slimnīcā ir  nodrošinātas kardiologu konsultācijas un tiek veikti dažādi kardioloģiskie izmeklējumi. Pacientiem ir pieejams elektrokardiogrammas, ehokardiogrammas, holtermonitorēšanas, veloergometrijas pakalpojumu klāsts. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, un, lai mazinātu ilgās gaidīšanas rindas izmeklējumu veikšanai,  esam raduši iespēju piesaistot vēl vienu kardiologu, aritmologu. Šāda speciālista piesaiste paplašinās pakalpojumu klāstu, jo tagad cilvēki ar akūtiem vai hroniskiem sirds ritma traucējumiem, varēs saņemt konsultācijas un ārstēšanu pie aritmologa.

Rīgas Dzemdību namā šogad piedzimuši pirmie trīnīši

26.01.2023

Rīgas Dzemdību namā šodien sagaidīti pirmie trīnīši - divi puikas un meitene, informēja dzemdību nama mārketinga un korporatīvās komunikācijas vadītāja Baiba Auzāne.

Brazīlijā piedzimis milzu zīdainis

25.01.2023

17. janvārī Brazīlijā, Amazonas štatā piedzimis 7 kilogramus smags zēns, informē ārvalstu prese. Viņš kļuvis par nacionālo rekordistu smagāko zīdaiņu vidū, šokējot ne tikai savu mammu, bet arī visu valsti.

Sarūk Covid-19 pacientu skaits Latvijas slimnīcās

24.01.2023

Kopumā Latvijas slimnīcās šobrīd ārstējas 236 Covid-19 pacienti, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija. Salīdzinoši pirmdienā pirms nedēļas Latvijas slimnīcās ārstējas 263 Covid-19 pacienti.

Covid-19 vakcīnas plano iemainīt pret onkoloģijas medikamentiem

23.01.2023

Ja izdotos Covid-19 vakcīnas iemainīt pret inovatīviem medikamentiem onkoloģijas pacientiem, Latvija būtu ieguvēja, TV24 raidījumā "Ziņu top" pauda bijusī veselības ministre, pašreizējā Saeimas deputāte Ingrīda Circene (JV).

Bīstama tendence, kas sasirgušos padara vēl slimākus

12.01.2023

Aptaujā noskaidrots, ka atšķiras sasirgušu cilvēku izpratne par veseļošanās procesu - lietot medikamentus un palikt mājās, pilnībā atpūšoties, vai tomēr strādāt, mācīties attālināti vai pat turpināt ikdienas gaitas sabiedrībā. Turklāt aptauja atklāj, ka 10% respondentu izjūt vainas vai pienākuma apziņu saslimšanas dēļ un tāpēc turpina darbu vai mācības.

« 1 2 3 ... 10 »
Nedēļas skaitlis
No 1. maija atkritumu izvešana Rēzeknē kļūs dārgāka par 15,6%
Apspriest
Aptauja
Vai jūs iesniedzat ikgadējo nodokļu deklarāciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Rēzeknes Ziņas” aicina sadarboties!
Mani visvairāk Rēzeknē neapmierina pašvaldības policijas trūkums. Problēmas - pagalmā kur dzīvoju bieži ir pilns ar svešiem auto kuriem tur stāvēt nedrīkst. Un vēl - uz soliņa,kuru izvietoja pie mana dzīvokļa loga, bieži notiek iedzeršanas, dzērāji trokšņo un lamājas , arī pēc pl.23.Ar šausmām gaidu vasaras atnākšanu,kad dzērāji okupēs šo soliņu . 2022. gadā sudzējos Pašvaldībai un nekādas atbildes nesaņēmu.Vai var to soliņu kaut kā novākt (adresi pagaidām nerakstu). Sīkāk...
Demija Mūra novēl Brūsam Villisam daudz laimes dzimšanas dienā
A kas tie tadi tai bildee.nepazistu un negribu zinat Sīkāk...
Demija Mūra novēl Brūsam Villisam daudz laimes dzimšanas dienā
Es gan novelu daudz laimes dzimsanas dienaa kadam pilsetas bonzim.uzdavinu spekiti maiziti un brandavinu...daudz laimes bomzit un turies Sīkāk...
facebook draugiem
Top