Trešdiena,
27.Septembris 2023
Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis, Калистрат, Иван Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Veselība

Mobilais mamogrāfs 30. septembrī būs Maltā

25.09.2023

2023. gada 30. septembrī Maltā būs mobilā mamogrāfa izbraukums. SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.

Valsts apmaksātas potes pret gripu – no oktobra

21.09.2023

Latvijā sākta vakcīnu pret gripu piegāde ģimenes ārstiem un medicīnas iestādēm, lai valsts apmaksātas potes varētu saņemt vairākas riska grupas. Savukārt no trešdienas, 20.septembra, vakcinācijas kabinetos būs pieejamas arī jaunās pielāgotās vakcīnas pret Covid-19 omikrona apakštipu, kurš Latvijā pašlaik ir dominējošs.

Rēzeknes ģimenes ārstu prakses gaida pacientus 1

19.09.2023

Ģimenes ārstu praksēm valdība ir novirzījusi papildus 5,5 miljonu eiro lielu finansējumu, lai to darbinieki varētu sazināties ar pacientiem, kas pēdējo trīs gadu laikā nav bijuši uz profilaktisko apskati. Kopumā valstī šobrīd tādi ir vairāk nekā 320 000 cilvēku. Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijā atklāja – finansējuma palielinājums ģimenes ārstu praksēm ir akūti nepieciešams vairāku problēmu risināšanai, un piešķirto naudu salīdzina ar glāzi ūdens ugunsgrēka dzēšanai.

4-gadīgajam Oliveram no Preiļiem nepieciešama palīdzība

19.09.2023

Mēs ik pa laikam sastopamies ar tādiem dzīves stāstiem, kuri liek sirdij sarauties un kuri bez asarām nav izstāstāmi. Četrgadīgajam Oliveram ir invaliditāte un vairākas smagas diagnozes, un ir nepieciešama mūsu palīdzība, lai segtu mazā zēna ārstēšanās izmaksas.

Rēzeknes slimnīcā atklāta pārbūvētā Infekcijas slimību nodaļa

18.09.2023

15. septembrī Rēzeknes slimnīcā svinīgā pasākumā tika atklāta jaunā Infekcijas slimību nodaļa, kas ir viena no pirmajām atjaunotajām un modernizētajām Infekcijas slimību nodaļām Latvijā. SIA “RĒZEKNES SLIMNĪCA” ir īstenojusi divus apjomīgus projektus, kuru ietvaros veikta Infekcijas slimību nodaļas ēkas pārbūve un aprīkošana, izbūvējot atsevišķas nodaļas gaisa pilienveida, kontaktu ceļā izplatāmām  un tuberkulozes infekcijas slimībām, kā arī veikta ēkai pieguļošās teritorijas labiekārtošana.

Tiks atklāta pārbūvētā Infekcijas slimību nodaļa

15.09.2023

SIA “Rēzeknes slimnīca” īstenojusi divus apjomīgus un komplicētus projektus – Infekciju slimību nodaļas ēkas pārbūvi un tai pieguļošās teritorijas labiekārtošanu, un piektdien, 15. septembrī, paredzēta Infekcijas slimību nodaļas ēkas un teritorijas svinīgā atklāšana.

"Centrālā laboratorija" turpmāk analīzes veiks par maksu

13.09.2023

No 15.septembra nepietiekamā valsts finansējuma dēļ "Centrālā laboratorija" valsts apmaksātos pakalpojumus sniegs apmaksātās kvotas ietvaros, līdz ar to iedzīvotājiem tie būs pieejami rindas kārtībā pēc iepriekšēja pieraksta,  informēja laboratorija.

Katru pirmdienu būs iespējams pārbaudīt ektrokardiostimulatorus

12.09.2023

Ņemot vērā pieprasījumu un konkrētā pakalpojuma ierobežoto pieejamību Latgales reģionā, turpmāk Rēzeknes slimnīcā būs iespējams veikt valsts apmaksātas elektrokardiostimulatoru pārbaudes katru pirmdienu no plkst. 12:00-18:00, ziņo rslimnica.lv.

Polinai nepieciešama palīdzība dzīvībai svarīgas terapijas apmaksai

12.09.2023

Otrajā oktobrī Polīnai apritēs 21 gads. Jebkurai citai meitenei tas būtu laiks cerībām, randiņiem un jauniem horizontiem. Bet Polīnai nepieciešams atrast līdzekļus regulārai terapijai, lai viņa varētu saglabāt spēju pārvietoties. Meitene visu savu dzīvi cīnās ar vairākām sarežģītām diagnozēm - viņai ir smaga invaliditātes pakāpe. Polīna ir gudra, skaista jauniete, izcili mācās un ir ļoti dzīvespriecīga persona ar labu un pateicīgu sirdi. Šobrīd viņa pirmo reizi savā dzīvē ir nonākusi bezizejas stāvoklī, jo nav līdzekļu terapijas apmaksai. Ja viņa nesaņems terapiju un procedūras, atkal atgriezīsies sāpes un spazmas, un viņas rokas un kājas var atteikties darboties.

Rēzeknes slimnīcas insulta vienība augsti novērtēta 2

07.09.2023

31. augustā Rēzeknes slimnīcā viesojās eksperti no starptautiskās programmas “Angels Initiative”, kuras mērķis ir uzlabot palīdzības sniegšanu insulta pacientiem Eiropā un pasaulē. Programmas eksperti regulāri apmeklē slimnīcas visā pasaulē kas nodarbojas ar akūtu insultu ārstēšanu, lai pārbaudītu un novērtētu, cik ātri un veiksmīgi pacientiem tajās tiek sniegta palīdzība, un vajadzības gadījumā sniegtu ieteikumus pacientu aprūpes uzlabošanai, ziņo rslimnica.lv.

“Veselības skoliņa topošajiem vecākiem” aicina uz nodarbībām septembrī

06.09.2023

Bērniņa gaidīšanas laiks ir īpašs laiks topošajiem vecākiem un jo sevišķi tām jaunajām ģimenēm, kuras gaida savu pirmo bērniņu. Lai palīdzētu vecākiem sagatavoties šim jaunajam sākumam, Rēzeknes slimnīca aicina topošos vecākus uz bezmaksas izglītojošām nodarbībām “Veselības skoliņa topošajiem vecākiem”. Nodarbību cikls plānots no 12. – 28. septembrim gan klātienē, gan attālināti ZOOM platformā.

Ja esi saņēmusi NVD uzaicinājumu uz krūts pārbaudi – izmanto to!

31.08.2023

Reizi divos gados sievietes vecumā no 50 – 69 gadiem tiek aicinātas veikt valsts apmaksātu krūts vēža profilaktisko pārbaudi jeb valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros. Krūts vēža profilaktisko pārbaudi veic ar mamogrāfijas izmeklējumu, kas šobrīd ir vienīgā un efektīvākā metode agrīnai un precīzai krūts vēža diagnostikai, ziņo rslimnica.lv.

Medicīnas studenti iziet prakses ciklus Rēzeknes slimnīcā

29.08.2023

Deviņi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes studenti par savu studiju prakses vietu šoruden izvēlējušies Rēzeknes slimnīcu, ziņo rslimnica.lv. Prakse ir obligāta un vērtīga studiju programmas sastāvdaļa, kuras laikā topošie ārsti un speciālisti vairāku nedēļu garumā Rēzeknes slimnīcas personāla uzraudzībā strādā izvēlētajā slimnīcas nodaļā, asistējot medicīnas personālam, apgūstot praktiskās zināšanas un iegūstot vērtīgu un autentisku pieredzi darbam slimnīcā.

Paplašināsies pieejamo magnētiskās rezonanses izmeklējumu iespējas

21.08.2023

Lai veicinātu diagnostikas pakalpojumu pieejamību un attīstītu diagnostikas pakalpojumu klāstu, Rēzeknes slimnīca ir uzsākusi darbu pie projekta aktivitātes, kas paredz jaunas un modernas vācu ražotāja Siemens kodolmagnētiskās rezonanses Magnetom Sola 1,5 T jaudas klases ierīces iegādi un uzstādīšanu, īstenošanas, ziņo rslimnica.lv.

Rēzeknes slimnīcā pastiprinātu uzmanību pievērš resursu plānošanai

17.08.2023

Saskaroties ar būtisku izmaksu kāpumu, Rēzeknes slimnīcā pastiprināta uzmanība tiek pievērsta resursu plānošanai, informēja slimnīcas pārstāve Līga Vaičule-Kozlovska.

Ārsti pilnveido iemaņas Neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā

15.08.2023

Jūlija izskaņā Rēzeknes slimnīcā tika organizēti profesionālās pilnveides kursi ārstniecības personām “Neatliekamā medicīniskā palīdzība un kardiopulmonālā reanimācija”, ko vadīja pieredzējušais anesteziologs, reanimatologs un Latvijas dzīvības glābšanas asociācijas prezidents Roberts Fūrmanis, ziņo Rēzeknes slimnīca.

Dr. Veronikai Smolko 50 gadi Rēzeknes slimnīcā

02.08.2023

31. jūlijā tieši pirms 50 gadiem darba gaitas Rēzeknes slimnīcā uzsāka mūsu cienījamā bērnu ķirurģe Veronika Smolko, raksta rslimnica.lv. Daktere atminas, ka jau studiju laikā no visām medicīnas jomām viņai vistuvākā bijusi tieši ķirurģija: “Piecu gadu vecumā es nokļuvu Kuldīgas slimnīcā ar vēdera dobuma traumu, un mani operēja kāds brīnišķīgs ķirurgs – dakteris Lubāns. Tik jauks un uzmanīgs ārsts. Tieši šīs pieredzes iespaidā es pēc nokļūšanas mājās sapņoju, ka kļūšu par ķirurgu kā dakteris Lubāns. Un tā arī notika.”

Pēc slimnīcu reformas plānots likvidēt nozīmīgus ārstniecības virzienus

28.07.2023

Veselības ministrijas (VM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā par slimnīcu tīkla izmaiņām piedāvāts atsevišķās reģionu slimnīcās likvidēt dzemdību palīdzības, traumatoloģijas un ķirurģijas profilus, savukārt virknes pakalpojumu pieejamībā izmaiņas nav plānotas.

Harčenko ģimenes dzemdību stāsts

27.07.2023

Rēzeknieši Laura un Juris Harčenko jūnija pilnbriedā sagaidīja savu pirmdzimto  – meitiņu Megiju. Ģimene nāk no Rēzeknes, un, kā izrādās, arī pati Laura ir dzimusi Rēzeknes slimnīcā, tāpēc pašsaprotama bija viņu izvēle sagaidīt savu meitiņu tieši šeit.

Visu bērnu draugs – dr. Vjačeslavs Vološins

25.07.2023

20. jūlijā apritēja 45 gadi kopš dr. Vološins strādā Rēzeknes slimnīcā. Cilvēki ielās viņu atpazīst, sveicina, sagaida ar smaidu un sirsnīgi dēvē par “visu bērnu draugu”. Un ne velti – viņa miers, nosvērtība, labestība un cilvēcība caurvij visu mūsu sarunu tāpat kā viņa darbus un slimnīcā nostrādātos gadus. 

Rēzeknes slimnīcā sagaidīts 150. bērniņš

23.07.2023

18. jūlijā Rēzeknes slimnīcā piedzimis šī gada 150. bērniņš – meitenīte!

Noslēdzies “Veselības skoliņa topošajiem vecākiem” nodarbību kopums

13.07.2023

Jūnija izskaņā ir noslēdzies Rēzeknes slimnīcas organizēto “Veselības skoliņa topošajiem vecākiem” nodarbību kopums, kurš tika uzsākts 2022.gada oktobrī. Aizvadīti 8 lekciju cikli, pavisam kopā 48 nodarbības, kurās topošie vecāki, gatavojoties bērniņa piedzimšanas brīdim, ieguva zināšanas daudzās viņiem svarīgās tēmās. Projekta laikā kopumā tika izglītotas 65  Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada ģimenes.

Slimnīcās akūti trūkst B+ asins grupas asinis

12.07.2023

Pašlaik slimnīcās akūti trūkst B+ asins grupas asinis, informē Valsts asinsdonoru centrs (VADC).

Rēzeknes slimnīcas apgrozījums samazinājies par 7% 1

10.07.2023

Rēzeknes slimnīcas apgrozījums ir samazinājies no 24,94 miljoniem eiro 2021.gadā līdz 23,22 miljoniem eiro pērn jeb par 7%, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.

Mobilais mamogrāfs 8. jūlijā būs Maltā

07.07.2023

2023. gada 8. jūlijā  Maltā būs mobilā mamogrāfa izbraukums. SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.

Putnu gripas riska dēļ ārsti mudina nesaskarties ar putniem pilsētvidē

06.07.2023

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) ārsti vērš uzmanību un aicina būt piesardzīgiem, novērojot pilsētvidē netipisku putnu izturēšanos vai uzvedību, vai arī, redzot beigtu putnu - tas var liecināt par putnu gripas infekciju, informēja slimnīcā.

Rēzeknes slimnīca attīsta sejas, mutes un žokļa ķirurģiju

04.07.2023

Kopš 2021. gada aprīļa Rēzeknes slimnīcā tiek nodrošināts inovatīvs pakalpojums sejas, mutes un žokļa ķirurģijā. Sejas, mutes un žokļa ķirurģija ir viena no ķirurģijas nozarēm, kas specializējas dažādu patoloģiju un saslimšanu ārstēšanā sejas, mutes un žokļa rajonā.

Lucijanovu ģimenes dzemdību pieredze

29.06.2023

19. jūnijā Liāna un Kārlis Lucijanovi kļuva par vecākiem savam otrajam bērniņam – Kevinam. Viņi labprāt dalās savā dzemdību pieredzē, iedrošinot arī citus topošos vecākus par savu dzemdību vietu izvēlēties Rēzeknes slimnīcu.

Austrumu slimnīcā astoņgadīgam bērnam piešuj amputētu plaukstu

29.06.2023

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra "Gaiļezers" Rokas un plastiskās ķirurģijas nodaļā, šī gada 15. jūnijā astoņgadīgam zēnam tika veikta sarežģīta kreisās rokas amputētās plaukstas replantācijas operācija.

PVO: Covid-19 nav izzudis

28.06.2023

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas birojs otrdien brīdināja, ka Covid-19 risks nav izzudis, norādot, ka tas reģionā joprojām izraisa gandrīz 1000 nāves gadījumu nedēļā.

« 1 2 3 ... 12 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Valsts pārvaldē būtu jālikvidē 8000-11 000 štata vietu
Sveiki,
Es esmu Maika Čērča finanšu aizdevums, likumīgs aizdevuma aizdevējs, mēs izsniedzam aizdevumus
uz personīgo kredītu, mājokļa kredītu, aizdevumiem automašīnas iegādei, studentu kredītam, parādiem
konsolidācijas aizdevums, nenodrošināts aizdevums, riska kapitāla aizdevumi un uzņēmumiem
ieguldīt un atrisināt finanšu problēmas utt ... mūsu aizdevumi viegli un dalīties
kapitāls 150 miljonu eiro apmērā, plāno aizdot privātpersonām īstermiņā un ilgtermiņā,
termiņš ir no 500 līdz 100 miljoniem eiro visiem nopietniem cilvēkiem,
uzticams, un integrēt tā vēlas veikt aizdevumu. Mana procentu likme 2%, ja
Jūs interesē mūsu aizdevuma piedāvājums, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pasta adresi
Vārds: Maika kungs
E-pasts: [email protected] Sīkāk...
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Tev tā jau iestājusies... Sīkāk...
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Kas tevi te prasa braukt? Mums savu mud...ku pietiek... Sīkāk...
facebook draugiem
Top