Trešdiena,
22.marts 2023
Vārda dienas: Dziedra, Tamāra, Николай, Леонтий, Илья, Тарас Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Transports

Jaungada naktī būs autobusu papildreisi

28.12.2022

SIA “Rēzeknes satiksme” informē, ka naktī no 31. decembra uz 1. janvāri pasažieru ērtībām tiks organizēti autobusu papildreisi:

"Rēzeknes Satiksme" pateicas pasažieriem par atgriezenisko saiti

22.12.2022

Novembrī reālos pārvadājumu apstākļos uzņēmums SIA "Rēzeknes Satiksme" testēja modernizēto pasažieru elektroautobusu "Amo Plant Ambassador SB200", kas izgatavots Jelgavā pēc Nīderlandes kompānijas licences ražotā "VDL Ambassador 200" autobusa bāzes.

Ziemassvētkos vilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika

20.12.2022

Ziemassvētkos 24., 25. un 26.decembrī elektrovilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika, savukārt dīzeļvilcienu grafikā ir noteiktas izmaiņas 25. un 26.decembrī, informēja AS "Pasažieru vilciens".

Saīsinās maršrutu Rēzekne-Grebņeva līdz Kārsavas autoostai

15.12.2022

Saistībā ar automašīnu rindām pie Latvijas-Krievijas robežas no šīs nedēļas maršruta Nr.7464 Rēzekne-Grebņeva reģionālo autobusu reisu saīsināti līdz Kārsavas autoostai, informēja Autotransporta direkcija.

Rēzeknes apkārtnē sliktu braukšanas apstākļu dēļ atcelti reisi

13.12.2022

Sliktu braukšanas apstākļu dēļ pirmdien SIA "Norma-A", AS "Talsu autotransports" un SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss" atcēlušas kopumā 17 reģionālo autobusu reisus Rēzeknes, Kuldīgas un Dundagas apkārtnē, liecina Autotransporta direkcijas mājaslapā pieejamā informācija plkst.10.

Par autobusu kursēšanu Blaumaņa ielā

08.12.2022

No 09. decembra tiek atjaunota SIA “Rēzeknes satiksme” autobusu satiksme pa Blaumaņa ielu pamata saraksta ietvaros.

Vilcienos vakaros un naktīs apsildīs tikai daļu vagonu

09.11.2022

No sestdienas, 12.novembra, AS "Pasažieru vilciens" samazinās apsildīto elektrovilcienu vagonu skaitu mazāk piepildītajos vakara un nakts reisos, informēja uzņēmuma pārstāvji.

09.01.2018

Nedēļas skaitlis
No 1. maija atkritumu izvešana Rēzeknē kļūs dārgāka par 15,6%
Apspriest
Aptauja
Vai jūs iesniedzat ikgadējo nodokļu deklarāciju?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
“Rēzeknes Ziņas” aicina sadarboties!
Mani visvairāk Rēzeknē neapmierina pašvaldības policijas trūkums. Problēmas - pagalmā kur dzīvoju bieži ir pilns ar svešiem auto kuriem tur stāvēt nedrīkst. Un vēl - uz soliņa,kuru izvietoja pie mana dzīvokļa loga, bieži notiek iedzeršanas, dzērāji trokšņo un lamājas , arī pēc pl.23.Ar šausmām gaidu vasaras atnākšanu,kad dzērāji okupēs šo soliņu . 2022. gadā sudzējos Pašvaldībai un nekādas atbildes nesaņēmu.Vai var to soliņu kaut kā novākt (adresi pagaidām nerakstu). Sīkāk...
Demija Mūra novēl Brūsam Villisam daudz laimes dzimšanas dienā
A kas tie tadi tai bildee.nepazistu un negribu zinat Sīkāk...
Demija Mūra novēl Brūsam Villisam daudz laimes dzimšanas dienā
Es gan novelu daudz laimes dzimsanas dienaa kadam pilsetas bonzim.uzdavinu spekiti maiziti un brandavinu...daudz laimes bomzit un turies Sīkāk...
facebook draugiem
Top