Trešdiena,
24.jūlijs 2024
Vārda dienas: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Ольга, Ефимия Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Transports

Jaungada naktī būs autobusu papildreisi

28.12.2022

SIA “Rēzeknes satiksme” informē, ka naktī no 31. decembra uz 1. janvāri pasažieru ērtībām tiks organizēti autobusu papildreisi:

"Rēzeknes Satiksme" pateicas pasažieriem par atgriezenisko saiti

22.12.2022

Novembrī reālos pārvadājumu apstākļos uzņēmums SIA "Rēzeknes Satiksme" testēja modernizēto pasažieru elektroautobusu "Amo Plant Ambassador SB200", kas izgatavots Jelgavā pēc Nīderlandes kompānijas licences ražotā "VDL Ambassador 200" autobusa bāzes.

Ziemassvētkos vilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika

20.12.2022

Ziemassvētkos 24., 25. un 26.decembrī elektrovilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika, savukārt dīzeļvilcienu grafikā ir noteiktas izmaiņas 25. un 26.decembrī, informēja AS "Pasažieru vilciens".

Saīsinās maršrutu Rēzekne-Grebņeva līdz Kārsavas autoostai

15.12.2022

Saistībā ar automašīnu rindām pie Latvijas-Krievijas robežas no šīs nedēļas maršruta Nr.7464 Rēzekne-Grebņeva reģionālo autobusu reisu saīsināti līdz Kārsavas autoostai, informēja Autotransporta direkcija.

Rēzeknes apkārtnē sliktu braukšanas apstākļu dēļ atcelti reisi

13.12.2022

Sliktu braukšanas apstākļu dēļ pirmdien SIA "Norma-A", AS "Talsu autotransports" un SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss" atcēlušas kopumā 17 reģionālo autobusu reisus Rēzeknes, Kuldīgas un Dundagas apkārtnē, liecina Autotransporta direkcijas mājaslapā pieejamā informācija plkst.10.

Par autobusu kursēšanu Blaumaņa ielā

08.12.2022

No 09. decembra tiek atjaunota SIA “Rēzeknes satiksme” autobusu satiksme pa Blaumaņa ielu pamata saraksta ietvaros.

Vilcienos vakaros un naktīs apsildīs tikai daļu vagonu

09.11.2022

No sestdienas, 12.novembra, AS "Pasažieru vilciens" samazinās apsildīto elektrovilcienu vagonu skaitu mazāk piepildītajos vakara un nakts reisos, informēja uzņēmuma pārstāvji.

09.01.2018

Nedēļas skaitlis
Jaunais siltumenerģijas apgādes tarifs Rēzeknē – 88,79 eiro par megavatstundu (bez PVN), kurš stāsies spēkā no 2024. gada 1. augusta (palielinājums par 7,44)
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Satversmes tiesā ierosināta lieta par Rēzeknes domes atlaišanu
Būtu jāsāk ar to, ka vēlēts deputāts, uzsākot amata pienākumu pildīšanu, dod zvērestu ievērot Satversmi un godprātīgi pildīt savus pienākumus iedzīvotāju interesēs.
Atstādinātā Dome ir uzspļāvusi šādam faktam, un tagad par iedzīvotāju naudu iet tālāk pret pašiem iedzīvotājiem. Sīkāk...
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Jūs laikam atrodaties citā dimensijā. kādi krēsli, kāds,kēņiņš, nolaidieties uz zemes no mākoņiem...laikam esat ieinteresētā puse.. Sīkāk...
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Lai Tev Georģij veicas! Nu neesi Tu vismaz lupata šā priekšā! Krēsls ir izļodzījies un nebaidies, ka noturēs mūžīgo ķeniņu! Paskat cik viltīgi tiek mainīti krēsli un viņš saprot, ka zaudē varu lieliem soļiem, jo apkārt viss tiek kārtots pēc citu spēles noteikumiem. Paskat, pat apsveikumā sēdes laikā Tev lika aizdomāties, ka avansā ir dota uzticība, Tev būs pazemīgi izpildīt visas komandas un tad būsi ar baltmaizi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top