Svētdiena,
17.oktobris 2021
Vārda dienas: Gaits, Karīna, Владимир, Гурий, Анисим, Евсей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

“Camk Latgale” sportisti aizvadījuši 3 nozīmīgas sacensības

08.07.2019
Jūnija izskaņā un jūlija sākumā “Camk Latgale” sportisti aizvadīja trīs nozīmīgas sacensības motokrosā. 

29/30.jūnijā Eiropas čempionāta kvalifikācijas noslēdzošo posmu aizvadīja viens no komandas līderiem Ričards Alens Gaļcins #737. Sacensības norisinājās Igaunijā, Valgā, Jānikeses mototrasē. Pirmo braucienu Ričards aizvadīja vienkārši lieliski, finišā iebraucot kā trešais.Otrais brauciens iesākās ne visai veiksmīgi un ļoti spēcīgajā konkurencē tika izcīnīta piektā vieta braucienā. Šajā posmā Ričards divu braucienu summā izcīna augsto 4.vietu, bet četru posmu maratonā izcīnīta piektā vieta un ceļazīme uz Eiropas čempionāta finālu Čehijā. 

29.jūnijā motokross norisinājās vienīgajā Latgalē palikušajā motokrosa trasē “Baltais Briedis”, Viļakā, kura šogad svin 50 gadu jubileju. Šajā dienā Viļakā tika organizētas trīs dažāda ranga sacensības - Latvijas Junioru čempionāts b/v un kvadru klasēm, Latvijas Amatieru čempionāts b/v un kvadru klasēm, Retro čempionāts motokrosā.

Pirmie uz startu devās Retro čempionāta braucēji. Lieliski savus braucienus aizvadīja MX85 klases braucēji Rolands Bogdanovičs #699 un Oskars Zimarskis #21. Rolands divu braucienu summā izcīna uzvaru, bet Oskars ierindojās piektajā vietā.

Jau ne pirmās sacensības savu meistarību parāda brāļi Brenči. Jau otro sezonu nav ātrāku braucēju 2T klasē par Edvardu Brenci #424, arī šajās sacensībās Edvards divu brauienu summā svinēja uzvaru! Otro vietu 2T klasē izcīnija Edvarda komandas biedrs Roberts Jānis Rubens #222, bet astoto vietu šajā klasē vāl viens “Camk Latgale” sporists Artjoms Juhno #26.


MX450 klasē pjedestāla trešās vietas pakāpienu izcīnija Emīls Brencis #28. Pēc finiša Emīls atdzina, ka tā īsti nespēja sadraudzēties ar Viļakas trasi. Rolandam Duncānam #40 deviņpadsmitā vieta, bet Alksandram Vasiļjevam #22 26.vieta.

MX Retro 350 klasē trešais Vitālijs Paura #23, bet MX Retro 250 devītais Francs Černavskis #26. Jāpiebilst, ka abi šie sportisti sacensībās piedalījušies vēl pagājušā gadsimta 80 gados un šajās motociklu klasēs dalību var ņemt ar PSRS laiku motocikliem.

Nākamie startēja Latvijas Junioru čempionāta b/v un kvadru klases. Pagaidām mūsu komandā ir viens kvadru junioru klases braucējs Linards Skrinda #21, kurš startē Q100 klasē un divu braucienu summā ierindojās septītajā vietā.

Sacensības noslēdza Latvijas Amatieru čempionāts b/v un kvadru klasēs. Šeit vienkārši lieliski startēja “Camk Latgale” blakusvāģu ekipāžā Modris Štelle un Mārtiņš Zemskalns #113. Neatstājot braucienā konkurentiem nekādas cerības pretendēt uz uzvaru un finišā iebraucot pirmajā vietā ar vairāk kā 16 sek pārsvaru pār otro vietu!


3.jūlijā Jaunmārupē, mototrasē “Vilciņi” norisinājās Mārupes kausa izcīņa “Mini motokrosā” otrais posms. Kārtējo reizi šīs sacensības pierādīja, ka mūsu komandā ir vieni no ātrākajiem bērnu klašu sportistiem.

MX50 Rūķīši klasē, kur startē paši mazākie sportisti (4-6 g.v.) spožu uzvaru guva Normunds Opalais #22, pierādot ka pirmā posma piektā vieta bija pārpratums. Apsveicam Normundu ar pirmo uzvaru motokrosa sacensībās!

MX50 jaunākajā (5-7 g.v.) grupā ne viss plānotais izdevās Savēlijam Sjominam #201, pirmajā braucienā izcīnot trešo vietu, bet otrajā piekto. Summā cetrutā vieta.

MX50 vecākajā (7-9 g.v.) grupā startē no “Camk Latgale” komandas startē trīs ātri sportisti. Ja ņem vērā, ka bez mūsu braucējiem šajā klasē vēl startē vairāki ātri sportisti, tad cīņa par pjedestālu ir ļoti sīva, Varētu teikt ka sacensības izvērtās visiem braucējiem diezgan dramatiska. Diezgan smagu uzvaru izcīnīja Denijs Bogdanovs #234, trešais Greg Laguta #111, bet cetrutais Rems Šarovs #183.


MX65 jaunākajā (7-10 g.v.) lieliski iejutās Rems Šarovs #183, burtiski trīs dienas pabraucot ar stipri jaudīgāku un konstruktīvi atšķirīgāku motociklu kā MX50 klases braucanais. Sacensību kopvērtējumā Rems izcīna piekto vietu!

MX65 vecākajā (10-12 g.v.) grupā kārtējo reizi savu meistarību pierādīja Ričards Alens Gaļcins #737, uzvarot abus braucienus izcīnīts augstākais pjedestāla pakāpiens.

MX85 vecākajā (12-15 g.v.) grupā astotajā vietā Oskars Zimbarskis.

Arī šīm sacensībām komandā uzaicinātie sportisti bija uzdevumu augstumos, lietuvietim Ugnius Liulys ieņēma otro vietu, bet Kristers Janbergs pirmo vietu savās klasēs.

Šajās sacensībās startēja vēl divi Rēzeknieši. Vladimirs Vinogrādovs MX50 Rūķīši un Ēriks Caunišs MX85 vecākajā grupā, abi izcīnīja trešās vietas pjedestāla pakāpienu savās klasēs.

Arī otro posmu komandu vērtējumā šo sacensību seriālā uzvar “Camk Latgale” mazie sportisti!

Pēc Viļakas posma ir apkopoti Latvijas Junioru čempionāta rezultāti. Arī otro posmu mūsu komanda ir uzvarējusi un nostiprina līdera pozīcijas klubu komandu ieskaitē. Divu posmu summā pirmais trijnieks izskatās šādi - 1.vieta "Camk Latgale" ar 1343 punktiem, otrie "Kristera Serga Motoklubs" ar 1119 punktiem, bet trešā vietā "SALACAS KAUSS" komanda ar 963 punktiem.


Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Jūsu vecums?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Skaties cik gribi,nekādas informācijas. Par Ozolaines pagastu vispār klusums. Kad pazvanīju uz pagastu, pateica, kā jau pagājuši. Neko neteiksi, "laba" attieksme pret tautu... Sīkāk...
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Kunatā jau bija 9.oktobrī Sīkāk...
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Lūdzu, skatieties Rēzeknes novada mājas lapā. Tur ir saraksts. www.rezeknesnovads.lv Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top