Svētdiena,
17.oktobris 2021
Vārda dienas: Gaits, Karīna, Владимир, Гурий, Анисим, Евсей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Lielā Pērtnieku kausa izcīņa makšķerēšanā

17.07.2017
Sestdien, 15. jūlijā, Pērtnieku lielajā dīķī norisinājās pirmās plašāka mēroga makšķernieku sacensības Lielā Pērtnieku kausa izcīņa makšķerēšanā”, informē uzņēmuma "Vlakon" pārstāve Elīna Kozule.

Pērtnieku karjers atrodas Latgalē - Sakstagala pagasta, Rēzeknes novadā.


Sākotnēji uzņēmuma SIA “Vlakon” pamatnodarbošanās bija karjera izstrāde, dolomītšķembu ražotne. Dolomīta atradnes vietas dabiski applūst un tajās ierīko zivju dīķus.Dīķos tiek audzētas foreles, karpas, karūsas, sami, asari un raudas utt. Zivis tiek ķertas un nogādātas uz zivju pārstrādes cehu, kas savu darbību uzsāka 2016. gadā Pērtniekos. Zivju produkcija klientiem ir atpazīstama ar nosaukumu “Pērtnieku gardumi”.

Kā arī “Pērtnieku gardumi” nodarbojas ar banketu rīkošanu - apkalpo un organizē visdažādākos svētkus, sākot no dārza ballītēm, dzimšanas dienas svinībām, un beidzot ar korporatīvajiem pasākumiem, greznām ballēm un kāzām.

Dolomītatradne “Pērtnieki” piedāvā pilnvērtīgu atpūtu pie ūdens - makšķerēšana, bērnu rotaļu laukumi, kafejnīca, naktsmītnes, labiekārtotas pludmales utt.


Makšķernieku sacensību mērķis bija popularizēt makšķerēšanas sportu Latgalē un parādīt copes iespējas Pērtnieku dīķos.

Kopumā piedalījās 47 dalībnieki - gan pašmāju makšķernieki, gan viesi no Krievijas un Baltkrievijas. Dalībnieki visu sacensību laiku makšķerēja savā, izlozes kārtībā, noteiktā sektorā. Sacensības ilga sešas stundas.

Pasākuma laikā dalībnieki tika cienāti ar “Pērtnieku gardumu” dažādiem sarūpētiem ēdieniem un “Rēzeknes Gaļas kombināta” gaļas produktiem.


Par uzvarētāju tika atzīts sportists, kura noķertais zivju kopsvars bija vislielākais, attiecīgi  otrā un trešā lielāko lomu īpašnieki ieņēma otro un trešo vietu, kā arī īpaša balva tika pasniegta lielākās zivs pieveicējam.

Pirmo godpilno vietu ieguva Vladislavs Tolmačovs ar rezultātu - 43,1 kg zivju. Arnolds Smelters ar 38,9 kg kopsvaru ieguva otro vietu. Trešo vietu - Vladislavs Bubnelis ar 28,1 kg lielu lomu. Lielāko zivi - 9,1 kg smago samu - noķēra Raimonds Balabkins.

Pirmo trīs vietu ieguvēji dāvanā saņēma kausus, Pērtnieku karjera dāvanu kartes, “Pērtnieku gardumu” zivju produktus utt. Visiem klātesošajiem sacensību dalībniekiem tika izlozētas vairākas vērtīgas, sacensību organizatoru un atbalstītāju sarūpētas balvas - pārtikas grozi, mašķerkāti, tīkli, Pērtnieku Gardumu pārtikas grozi un citas vērtīgas un garšīgas lietas.

E.Kozule pateicas visiem pasākuma sponsoriem un atbalstītājiem - SIA Avesco “CAT”, Liebherr, SPILVA, Rēzeknes Gaļas kombinātam, SIA Salmo. Īpaša pateicība tiek veltīta profesionālam makšķerniekam un SIA Salmo pārstāvim Normundam Grabovskim, sadarbībā ar kuru tika organizētas sacensības. 
Foto: sacensību mirkļi

Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Jūsu vecums?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Skaties cik gribi,nekādas informācijas. Par Ozolaines pagastu vispār klusums. Kad pazvanīju uz pagastu, pateica, kā jau pagājuši. Neko neteiksi, "laba" attieksme pret tautu... Sīkāk...
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Kunatā jau bija 9.oktobrī Sīkāk...
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Lūdzu, skatieties Rēzeknes novada mājas lapā. Tur ir saraksts. www.rezeknesnovads.lv Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top