Pirmdiena,
6.februāris 2023
Vārda dienas: Dace, Dārta, Dora, Ксения, Герасим, Тимофей, Оксана Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Rēzeknes peldbaseinam 50!

25.11.2022 18.novembrī svinējām dubultos svētkus - Latvijas proklamēšanas 104.gadadienu un Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sporta pārvaldes peldbaseina 50 gadu jubileju.

Pirms 50 gadiem Rēzeknes peldbaseina atklāšanas sacensībās, novēlot veiksmi darbā un audzēkņu panākumus pirmajiem pilsētas peldēšanas treneriem Anatolijam Pšončenko un Valentīnam Hodjukam, toreizējais Rēzeknes pilsētas sporta skolas direktors A. Nimants un peldēšanas sekcijas vadītāja V. Jakovļeva pauda, ka būves atklāšana nesīs būtiskas izmaiņas rēzekniešu sporta tradīcijās, kam nevar nepiekrist.

Par godu peldbaseina jubilejai Rēzeknes peldēšanas vecmeistari, bijušie un esošie Rēzeknes BJSS peldēšanas nodaļas audzēkņi (vecumā no 14 gadiem) tika ielūgti uz sacensībām “Rēzeknes peldbaseinam 50”.

Sakarā ar nozīmīgām dzīves jubilejām un ieguldījumu peldēšanas attīstībā Rēzeknes bērnu – jaunatnes skolas peldēšanas nodaļas trenerim Sergejam Kudrjavcevam un peldēšanas meistaram, peldbaseina tehniskajam strādniekam Andrejam Maikovam tika pasniegti Rēzeknes valstspilsētas domes atzinības raksti un Rēzeknes peldbaseina piemiņas medaļas.

Par godu peldbaseina 50 gadu jubilejai, dalībnieki veica 50 metru distances peldējumā uz muguras, brīvajā stilā, brasā un tauriņstilā, kā arī nopeldēja 4x 50 m stafeti brīvajā stilā. 3 labāko sieviešu un 3 labāko vīriešu rezultātu uzrādītāji (pēc FINA punktiem) tika apbalvoti ar attiecīgās pakāpes medaļām.

Sieviešu konkurencē par uzvarētāju kļuva Anželika Policāne (50 m brass, 517 punkti), otro vietu izcīnīja Līva Kreicberga (50 m brīvais stils, 379 punkti), savukārt trešo - Jūlija Dukaļska (59 m brass, 351 punkts).

Vīriešu konkurencē labāko rezultātu uzrādīja Ervīns Mihailovs (50 m brīvais stils, 664 punkti), par sudraba medaļas ieguvēju kļuva Jurijs Talalajevs (50 m brass, 635 punkti), atpaliekot vien uz 2 punktiem, Andris Putnis 3.vietas ieguvējs. (50 m brīvais stils, 633 punkti).

Paldies sacensību dalībniekiem, viesiem, ka bijāt ar mums šajos nozīmīgajos svētkos. Paldies sporta speciālistiem, tehniskajam personālam, ikvienam, kas šo gadu laikā ir rūpējies par Rēzeknes peldbaseinu un peldēšanas sporta attīstību!

    Pēc Rēzeknes peldēšanas vecmeistaru iniciatīvas par godu svētkiem tika izveidots plakāts par Rēzeknes sporta meistariem peldēšanā. Laika perioda no 1977.gada līdz 2022.gadam par sporta meistaru peldēšanā ieguva 11 Rēzeknes sportisti:

•    Svetlana Lupika (treneris A.Pšončenko);   
•    Andrejs Maikovs (treneris A.Pšončenko);   
•    Jurijs Panfilovs (A.Pšončenko);
•    Vladimirs Stoļarovs (V.Hodjuks);
•    Vadims Sedovs (B.Spirts);   
•    Jelena Pšončenko (A.Pšončenko);
•    Igors Tupits (V. Hodjuks);   
•    Ruslans Golubs (S. Kudrjavcevs);
•    Maksims Peļņa (S. Kudrjavcevs);
•    Iļja Kolesnikovs (V. Hodjuks);
•    Oļegs Mihailovs (S. Kudrjavcevs).

Rēzeknes Sporta pārvaldes peldbaseinā ir trīs 25 metrus gari celiņi, peldvanna bērniem un sauna. Peldbaseinā notiek pilsētas un novada izglītības iestāžu 2. klašu sporta stundas peldēšanā, projekta “Sporto visa klase” papildus sporta stundas peldēšanā, peldētapmācība pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņiem, Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skolas treniņnodarbības peldēšanā, peldēšanas nodarbības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī pieejama publiskā peldēšana.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pirmajā darbības gadā Latvijā nodoti vairāk nekā 250 miljoni tukšo depozīta iepakojumu
Apspriest
Aptauja
Ar kādām problēmām visbiežāk vēršaties pie ārstiem?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes Kultūras namā plānota vērienīga rekonstrukcija
rēzekniešiem jautājums: aber, kas to pilsētu bombardēja???? Sīkāk...
Аvārijā Ludzas novadā bojā gājis cilvēks
ir idioti kas cita nāvi atzīmē ar plusiņu Sīkāk...
Rēzeknes mēru padzen no "Saskaņas"
Ir varianti: 1. Jādibina sava partija, kura nodrošina vietu Rēzeknē, 2. Jāiestājās pie Rosļiokova Stabilitātē, 3. Jāstartē no iedzīvotāju saraksta, 4.Jālūdz piedošana Saskaņai, 5.Varbūt jau visa pietiek. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top