Trešdiena,
27.Septembris 2023
Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis, Калистрат, Иван Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Rēzeknes peldbaseinam 50!

25.11.2022 18.novembrī svinējām dubultos svētkus - Latvijas proklamēšanas 104.gadadienu un Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sporta pārvaldes peldbaseina 50 gadu jubileju.

Pirms 50 gadiem Rēzeknes peldbaseina atklāšanas sacensībās, novēlot veiksmi darbā un audzēkņu panākumus pirmajiem pilsētas peldēšanas treneriem Anatolijam Pšončenko un Valentīnam Hodjukam, toreizējais Rēzeknes pilsētas sporta skolas direktors A. Nimants un peldēšanas sekcijas vadītāja V. Jakovļeva pauda, ka būves atklāšana nesīs būtiskas izmaiņas rēzekniešu sporta tradīcijās, kam nevar nepiekrist.

Par godu peldbaseina jubilejai Rēzeknes peldēšanas vecmeistari, bijušie un esošie Rēzeknes BJSS peldēšanas nodaļas audzēkņi (vecumā no 14 gadiem) tika ielūgti uz sacensībām “Rēzeknes peldbaseinam 50”.

Sakarā ar nozīmīgām dzīves jubilejām un ieguldījumu peldēšanas attīstībā Rēzeknes bērnu – jaunatnes skolas peldēšanas nodaļas trenerim Sergejam Kudrjavcevam un peldēšanas meistaram, peldbaseina tehniskajam strādniekam Andrejam Maikovam tika pasniegti Rēzeknes valstspilsētas domes atzinības raksti un Rēzeknes peldbaseina piemiņas medaļas.

Par godu peldbaseina 50 gadu jubilejai, dalībnieki veica 50 metru distances peldējumā uz muguras, brīvajā stilā, brasā un tauriņstilā, kā arī nopeldēja 4x 50 m stafeti brīvajā stilā. 3 labāko sieviešu un 3 labāko vīriešu rezultātu uzrādītāji (pēc FINA punktiem) tika apbalvoti ar attiecīgās pakāpes medaļām.

Sieviešu konkurencē par uzvarētāju kļuva Anželika Policāne (50 m brass, 517 punkti), otro vietu izcīnīja Līva Kreicberga (50 m brīvais stils, 379 punkti), savukārt trešo - Jūlija Dukaļska (59 m brass, 351 punkts).

Vīriešu konkurencē labāko rezultātu uzrādīja Ervīns Mihailovs (50 m brīvais stils, 664 punkti), par sudraba medaļas ieguvēju kļuva Jurijs Talalajevs (50 m brass, 635 punkti), atpaliekot vien uz 2 punktiem, Andris Putnis 3.vietas ieguvējs. (50 m brīvais stils, 633 punkti).

Paldies sacensību dalībniekiem, viesiem, ka bijāt ar mums šajos nozīmīgajos svētkos. Paldies sporta speciālistiem, tehniskajam personālam, ikvienam, kas šo gadu laikā ir rūpējies par Rēzeknes peldbaseinu un peldēšanas sporta attīstību!

    Pēc Rēzeknes peldēšanas vecmeistaru iniciatīvas par godu svētkiem tika izveidots plakāts par Rēzeknes sporta meistariem peldēšanā. Laika perioda no 1977.gada līdz 2022.gadam par sporta meistaru peldēšanā ieguva 11 Rēzeknes sportisti:

•    Svetlana Lupika (treneris A.Pšončenko);   
•    Andrejs Maikovs (treneris A.Pšončenko);   
•    Jurijs Panfilovs (A.Pšončenko);
•    Vladimirs Stoļarovs (V.Hodjuks);
•    Vadims Sedovs (B.Spirts);   
•    Jelena Pšončenko (A.Pšončenko);
•    Igors Tupits (V. Hodjuks);   
•    Ruslans Golubs (S. Kudrjavcevs);
•    Maksims Peļņa (S. Kudrjavcevs);
•    Iļja Kolesnikovs (V. Hodjuks);
•    Oļegs Mihailovs (S. Kudrjavcevs).

Rēzeknes Sporta pārvaldes peldbaseinā ir trīs 25 metrus gari celiņi, peldvanna bērniem un sauna. Peldbaseinā notiek pilsētas un novada izglītības iestāžu 2. klašu sporta stundas peldēšanā, projekta “Sporto visa klase” papildus sporta stundas peldēšanā, peldētapmācība pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņiem, Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skolas treniņnodarbības peldēšanā, peldēšanas nodarbības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī pieejama publiskā peldēšana.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Valsts pārvaldē būtu jālikvidē 8000-11 000 štata vietu
Sveiki,
Es esmu Maika Čērča finanšu aizdevums, likumīgs aizdevuma aizdevējs, mēs izsniedzam aizdevumus
uz personīgo kredītu, mājokļa kredītu, aizdevumiem automašīnas iegādei, studentu kredītam, parādiem
konsolidācijas aizdevums, nenodrošināts aizdevums, riska kapitāla aizdevumi un uzņēmumiem
ieguldīt un atrisināt finanšu problēmas utt ... mūsu aizdevumi viegli un dalīties
kapitāls 150 miljonu eiro apmērā, plāno aizdot privātpersonām īstermiņā un ilgtermiņā,
termiņš ir no 500 līdz 100 miljoniem eiro visiem nopietniem cilvēkiem,
uzticams, un integrēt tā vēlas veikt aizdevumu. Mana procentu likme 2%, ja
Jūs interesē mūsu aizdevuma piedāvājums, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pasta adresi
Vārds: Maika kungs
E-pasts: [email protected] Sīkāk...
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Tev tā jau iestājusies... Sīkāk...
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Kas tevi te prasa braukt? Mums savu mud...ku pietiek... Sīkāk...
facebook draugiem
Top