Pirmdiena,
6.februāris 2023
Vārda dienas: Dace, Dārta, Dora, Ксения, Герасим, Тимофей, Оксана Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Motosportistu aktīvās brīvdienas

18.02.2022  Sestdien, 12. februārī, Alūksnes novada Liepnā norisinājās Latvijas čempionāta ziemas motokrosā 4. posms.

MX65 klasē mūsu komandu pārstāvēja Artūrs Bluks #313. Artūram abos braucienos 9. vieta, arī dienas kopvērtējumā 9. vieta.

MX85 klasē no komandas “Camk Latgale” startēja Rems Šarovs #183 un Toms Audijanovs #21. Braucienos Rems trešajā vietā, bet Toms ceturtajā vietā. Posma kopvērtējumā vienam no konkurentiem tika piešķirta diskvalifikācija un līdz ar to Remam posmā 2. vieta un Tomam 3. vieta.

Čempionāta kopvērtējumā pēc četriem posmiem:

- Artūrs Bluks MX65 klasē 7. vietā,

- Rems Šarovs MX85 klasē 2. vietā,

- Toms Audijanovs MX85 klasē 3. vietā.

Paldies Liepnas trases saimniekam par labi sagatavoto trasi. Tiešām izdevies čempionāta posms.
Svētdien, 13. februārī, Somerpalu (Igaunijā) norisinājās bērnu un jauniešu motokrosa “Adrenalin Arena Cup” otrais posms. Arī šajās sacensībās mūsu sportisti uzrādīja augstvērtīgus rezultātus. “Adrenalin Arena Cup” sacensības atšķiras no klasiskā motokrosa, un šeit praktiski nav iespēju izlabot pieļauto kļūdu sacensību kvalifikācijas braucienā, jo A finālā iekļūst 15 ātrākie sportisti, B finālā nākamie 15, bet C finālā vēl 15.

MX85 klasē pirmajā kvalifikācijas grupā startēja mūsu komandas sportists Rems Šarovs. Kvalifikācijā Rems bija ļoti ātrs, izcīnot 2. vietu grupā, līdz ar to izcīnīta vieta A finālā. Remam braucienos devītā un astotā vieta, posmā arī 8. vieta.

MX65 klase tika sadalīta 3 kvalifikācijas grupās. Pirmajā grupā ielozēti abi mūsu sportisti Vladimirs Vinogrādovs #772 un Artūrs Bluks #313. Vladimiram kvalifikācijas braucienā 8. vieta, bet Artūram 10. pozīcija, attiecīgi šāds rezultāts bija B fināla cienīgs. Braucienos B finālā Vladimirs uzrāda astoto un divpadsmito vietu, bet Artūrs devīto un septīto vietu. Posmā Vladimirs 27. vietā un Artūrs 25. vietā.

MX50 klasē lieliska kvalifikācija izdevās Rinaldam Ančupānam #24 – 6. vieta, arī Everts Šarovs #72 lieliski aizvada kvalifikāciju – 9. vieta, bet  Ērikam Ančupānam #22 17. vieta. Jāpiezīmē, ka Ēriks ir viens no jaunākajiem šīs klases braucējiem. Šai klasei ir tikai A fināls un mūsu sportistu braucienu rezultāti ir sekojoši: Rinalds 10. un 12., Everts 6. un 6., bet Ēriks 13. un 13. vietā. Posma kopvērtējumā Rinaldam 11. vieta, Evertam 6. vieta, bet Ērikam 12. vieta.

Esam apmierināti ar divu dienu sacensību maratona rezultātiem. Patīkami vērot, kā attīstās un priecē ar rezultātiem jaunā Rēzeknes motosportistu paaudze. Paldies visiem, kas ir ar mums!Aigars Virza, “Camk Latgale”

Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pirmajā darbības gadā Latvijā nodoti vairāk nekā 250 miljoni tukšo depozīta iepakojumu
Apspriest
Aptauja
Ar kādām problēmām visbiežāk vēršaties pie ārstiem?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes Kultūras namā plānota vērienīga rekonstrukcija
rēzekniešiem jautājums: aber, kas to pilsētu bombardēja???? Sīkāk...
Аvārijā Ludzas novadā bojā gājis cilvēks
ir idioti kas cita nāvi atzīmē ar plusiņu Sīkāk...
Rēzeknes mēru padzen no "Saskaņas"
Ir varianti: 1. Jādibina sava partija, kura nodrošina vietu Rēzeknē, 2. Jāiestājās pie Rosļiokova Stabilitātē, 3. Jāstartē no iedzīvotāju saraksta, 4.Jālūdz piedošana Saskaņai, 5.Varbūt jau visa pietiek. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top