Trešdiena,
27.oktobris 2021
Vārda dienas: Irita, Ita, Lilita, Николай, Назар Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Bezmaksas veselības veicināšanas aktivitātēs Rēzeknē

05.05.2021
Jau maijā “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu organizēšana Rēzeknes pilsētā” (ESF projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/064) projekta ietvaros, Rēzeknē tiks rīkotas vairākas bezmaksas veselības veicināšanas un slimību profilakses aktivitātes.

Brīvdabas vingrošanas nodarbības tiks rīkotas trīs galvenajos virzienos: vingrinājumi kardio sistēmas stiprināšanai, stiepšanās vingrinājumi un spēka vingrinājumi. Nodarbības notiks 4 reizes nedēļā (pirmdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās) Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta kompleksā, tās organizēs sporta biedrība “Sedna”.

Brīvdabas vingrošanas nodarbības bērniem stājas problēmu profilaksei. Šogad lielu akcentu liksim uz sākumskolas vecuma bērnu stājas problēmu profilaksi un muguras simetrijas un līdzsvara veicināšanu, diemžēl attālinātās mācības un mazkustīgs dzīvesveids šīs problēmas ir saasinājis. Nodarbības tiks rīkotas 3 reizes nedēļā (pirmdienās, ceturtdienās un piektdienās) Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta kompleksā, tās organizēs sporta biedrība “Sedna”.

Oorientēšanās pasākumi, tiks rīkotas vairākas orientēšanās aktivitātes, tai skaitā veloorietēšanās aktivitātes, tās organizēs sporta biedrība “Sedna”, pieteikšanās informācija sekos.

Kopš pagājušā gada katru ceturtdienu plkst. 18.00 notiek attālinātās jogas nodarbības Zoom platformā (jogas nodarbību vadītāja I.Dreļa), pieteikties var ikviens interesents, zvanot pa t. 29425895, vietu skaits nav ierobežots.
Šovasar plānotas arī četras bezmaksas veselības veicināšanas nometnes, tajā skaitā nometnes sākumskolas vecuma bērniem, nometne bērniem un  jauniešiem ar īpašām vajadzībām, kā arī nometne bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm. Pieteikšanās vēl nav uzsākta, informācija sekos.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, pagaidām katrā grupā atļauts piedalīties tikai 10 personām, vietu skaits grupās ir ierobežots, grupas uz tuvākajiem datumiem jau ir nokomplektētas, aicinām sekot projekta aktivitātēm vietnes “Facebook” projekta lapā “Veselības veicināšanas pasākumi Rēzeknē” un uzzināt projekta aktualitātes un pieteikšanās iespējas. Brīvdabas aktivitātes tiks rīkotas visu vasaru, kā arī rudenī atbilstoši laikapstākļiem.

Papildinformācija par pieteikšanos: sporta biedrība “Sedna”, t. 27077065 (vingrošanas nodarbības bērniem stājas problēmu profilaksei) un 29345325 (brīvdabas vingrošanas nodarbības).Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Vai esat domājis/-usi par esošās dzīvesvietas Rēzeknē maiņu uz citu pilsētu vai valsti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Sabiedriskais transports Rēzeknē - visiem par maksu
To jau valdiba izdomaja nevis Bartaševics.Beidziet murgot. Sīkāk...
Sabiedriskais transports Rēzeknē - visiem par maksu
Uz kādu skolu? Attālinātās mācības taču! Sīkāk...
Sabiedriskais transports Rēzeknē - visiem par maksu
Kaut bērniem atstātu bezmaksas. Uz skolu taču jābrauc! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top