Pirmdiena,
6.februāris 2023
Vārda dienas: Dace, Dārta, Dora, Ксения, Герасим, Тимофей, Оксана Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Bezmaksas veselības veicināšanas aktivitātēs Rēzeknē

05.05.2021
Jau maijā “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu organizēšana Rēzeknes pilsētā” (ESF projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/064) projekta ietvaros, Rēzeknē tiks rīkotas vairākas bezmaksas veselības veicināšanas un slimību profilakses aktivitātes.

Brīvdabas vingrošanas nodarbības tiks rīkotas trīs galvenajos virzienos: vingrinājumi kardio sistēmas stiprināšanai, stiepšanās vingrinājumi un spēka vingrinājumi. Nodarbības notiks 4 reizes nedēļā (pirmdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās) Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta kompleksā, tās organizēs sporta biedrība “Sedna”.

Brīvdabas vingrošanas nodarbības bērniem stājas problēmu profilaksei. Šogad lielu akcentu liksim uz sākumskolas vecuma bērnu stājas problēmu profilaksi un muguras simetrijas un līdzsvara veicināšanu, diemžēl attālinātās mācības un mazkustīgs dzīvesveids šīs problēmas ir saasinājis. Nodarbības tiks rīkotas 3 reizes nedēļā (pirmdienās, ceturtdienās un piektdienās) Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta kompleksā, tās organizēs sporta biedrība “Sedna”.

Oorientēšanās pasākumi, tiks rīkotas vairākas orientēšanās aktivitātes, tai skaitā veloorietēšanās aktivitātes, tās organizēs sporta biedrība “Sedna”, pieteikšanās informācija sekos.

Kopš pagājušā gada katru ceturtdienu plkst. 18.00 notiek attālinātās jogas nodarbības Zoom platformā (jogas nodarbību vadītāja I.Dreļa), pieteikties var ikviens interesents, zvanot pa t. 29425895, vietu skaits nav ierobežots.
Šovasar plānotas arī četras bezmaksas veselības veicināšanas nometnes, tajā skaitā nometnes sākumskolas vecuma bērniem, nometne bērniem un  jauniešiem ar īpašām vajadzībām, kā arī nometne bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm. Pieteikšanās vēl nav uzsākta, informācija sekos.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, pagaidām katrā grupā atļauts piedalīties tikai 10 personām, vietu skaits grupās ir ierobežots, grupas uz tuvākajiem datumiem jau ir nokomplektētas, aicinām sekot projekta aktivitātēm vietnes “Facebook” projekta lapā “Veselības veicināšanas pasākumi Rēzeknē” un uzzināt projekta aktualitātes un pieteikšanās iespējas. Brīvdabas aktivitātes tiks rīkotas visu vasaru, kā arī rudenī atbilstoši laikapstākļiem.

Papildinformācija par pieteikšanos: sporta biedrība “Sedna”, t. 27077065 (vingrošanas nodarbības bērniem stājas problēmu profilaksei) un 29345325 (brīvdabas vingrošanas nodarbības).Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Pirmajā darbības gadā Latvijā nodoti vairāk nekā 250 miljoni tukšo depozīta iepakojumu
Apspriest
Aptauja
Ar kādām problēmām visbiežāk vēršaties pie ārstiem?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes Kultūras namā plānota vērienīga rekonstrukcija
rēzekniešiem jautājums: aber, kas to pilsētu bombardēja???? Sīkāk...
Аvārijā Ludzas novadā bojā gājis cilvēks
ir idioti kas cita nāvi atzīmē ar plusiņu Sīkāk...
Rēzeknes mēru padzen no "Saskaņas"
Ir varianti: 1. Jādibina sava partija, kura nodrošina vietu Rēzeknē, 2. Jāiestājās pie Rosļiokova Stabilitātē, 3. Jāstartē no iedzīvotāju saraksta, 4.Jālūdz piedošana Saskaņai, 5.Varbūt jau visa pietiek. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top