Svētdiena,
17.oktobris 2021
Vārda dienas: Gaits, Karīna, Владимир, Гурий, Анисим, Евсей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

“Camk Latgale” komandas darbam ir panākumi

23.08.2016
Puse no Latvijas čempionāta motokrosa sacensībām ir aizvadītas un pēc “lielā” pārtraukuma svētdien, 21.augustā tika rīkots Latvijas čempionāts motokrosā solo klasēm.

Šoreiz sacensības norisinājās Cēsīs un organizators bija pieckārtējs pasaules čempions motokrosā Kristers Serģis – kā ierasts, nodrošinot augstākā līmeņa sacensības – trasē varēja redzēt gandrīz visus Latvijas spēcīgākos braucējus, kā arī kaimiņzemju motokrosa zvaigznes, pastāstīja Aigars Virza, biedrības "Camk Latgale" valdes priekšsēdētājs. 
„Camk Latgale” komanda ar rezultātiem šajās sacensībās ir apmierināta. Bērnu un jauniešu komandai 4. vieta, pieaugušo komandai 6. vieta. Priecēja arī individuālie rezultāti: MX50 rūķi klasē ātrākais bija Rems Šarovs, bet otrais ātrākais Ralfs Bogdanovičs. Jāpiebilst, ka šajā klasē startē bērni līdz 6 gadu vecumam.

Arī čempionāta kopvērtējumā pēc aizvadītajiem trim posmiem Rems ieņem pirmo vietu, bet Ralfs otro. MX50 klasē neveiksmīgs otrais brauciens un posmā 4. vieta Ričardam Alenam Gaļcinam. MX65 klasē labs sniegums -13. vietā Rainers Timko, 16. vietā Rolands Bogdanovičs, bet 17 vietāĒriks Caunišs. MX85 klasē Rūdolfs Aumeistars 11. vietā un Roberts Jānis Rubens 16.vietā. MX125 klasē augstā 7. vieta Valteram Loginam, Ivo Benedikts Skabs 14. vietā, bet Edvards Brencis 15. vietā. MX2 klasē startēja Dmitrijs Goršanovs, kurš spēcīgā konkurencē izcīnīja augsto 16.vietu.

Tikmēr MX1 klasē spēkus izmēģināja Emīls Brencis kurš pašlaik ir Latvijas kausa Iesācēju klases līderis un šajā posmā, pārstāvot pašu prestīžāko motokrosa klasi, izcīnīta 11.vieta.

Latvijas čempionāta pārtraukuma laikā Eiropā un pasaulē notika vairākas sacensības, dažās no šīm sacensībām dalību ņēma arī mūsu komandas sportisti. Visos Austrumeiropas čempionāta posmos, no kuriem divi notika Polijā, un pa vienam Krievijā un Latvijā, dalību ņēma MX65 klases braucēji Ēriks Caunišs un Rainers Timko, kuri attiecīgi 63 sportistu konkurencē izcīnīja kopvērtējumā 24. vietu (Rainers) un 33.vietu (Ēriks). Latvijas posmā startēja Rūdolfs Aumeistars, izcīnot 20. vietu.
13. – 14.augustā Krievijā, pie pašas Melnās jūras, bērnu – jauniešu centrā “Orļonok” norisinājās pasaules čempionāts Junioriem. Uz šīm nozīmīgajām sacensībām Latvijas izlasē tika uzaicināts „Camk Latgale” sportists Valters Logins. Valters sacensības aizvadīja godam, izcīnot 16. un 17. vietu braucienos, kopvērtējumā ieņemot 18. vietu. Latvijas izlase šajā pasaules Junioru čempionātā izcīnīja augsto piekto vietu.

Pagājuši jau trīs posmi arī “Mini motokrosā” kurš tradicionāli norit Mārupes pagasta Jaunmārupē.  Šo seriālu organizē bērnu un jauniešu motoklubsBieriņi un motokluba vadītājs Aivars Ābols. Te nu jāsaka, ka Jaunmārupē izveidota ļoti laba bāze ne tikai bērnu sacensībām, bet arī treniņiem. Diemžēl Rēzeknē, kura ir 7. lielākā pilsēta Latvijā, nav pat vietas, kur varētu izveidot trasi bērniem kaut ar minimālākajām Latvijas Motosporta federācijas prasībām. Neskatoties uz treniņu bāzes trūkumu, ar lieliskiem panākumiem šajā seriālā startē „Camk Latgale” mazie sportisti, kuri komandu vērtējumā pagaidām ieņem augsto otro vietu.

Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Jūsu vecums?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Skaties cik gribi,nekādas informācijas. Par Ozolaines pagastu vispār klusums. Kad pazvanīju uz pagastu, pateica, kā jau pagājuši. Neko neteiksi, "laba" attieksme pret tautu... Sīkāk...
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Kunatā jau bija 9.oktobrī Sīkāk...
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Lūdzu, skatieties Rēzeknes novada mājas lapā. Tur ir saraksts. www.rezeknesnovads.lv Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top