Trešdiena,
27.oktobris 2021
Vārda dienas: Irita, Ita, Lilita, Николай, Назар Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Rēzeknietis - Latvijas čempions

20.10.2020
Neskatoties uz Covid-19 izplatību “Camk Latgale” 2020.gada sezona tika aizvadīta diezgan veiksmīgi. Diemžēl izpalika ikgadējā treniņnometne Ungārijā, kas būtiski ietekmēja sportistu sagatavotību sezonai. Arī karantīnas ievērošana manāmi liedza dažu sportistu palīdzību komandai sezonas garumā, kā arī komandas sportistus vajāja  traumas. 

Komandu vērtējumā “Camk Latgale”  izcīnīja otro vietu “Latvijas junioru klubu čempionāts”, otrā vieta “Retro motokross 2020” , bet “MX Klubu Lielais Ceļojošais kauss 2020” izcīņā trešie (šeit tiek summēti visi LaMSF komandu čempionātu rezultāti). Tātad “Camk Latgale” komanda ir trešā spēcīgākā komanda 2020.gada motokrosa sezonā Latvijā no 44 komandām kas ņēmušas dalību Latvijas čempionātos.
 
Arī Rēzeknes sportistu individuālie sezonas kopvētējuma rezultāti priecē! Ir izcīnīts Latvijas čempiona tituls. Lai arī viss jaunākajā motociklu klasē, bet priecē ka komandā aug talantīga jaunā maiņa. 2020.gada motokrosa sezonā Latvijas junioru čempiona titulu izcīnija Rēzeknietis Damirs Haimins MX50 Rūķi klasē, uzvarot astoņos braucienos no desmit. Komandas pārstāvji teic paldies Ērikam Caunišam senioram, par ieguldīto darbu mazdēla trenēšanā un atbalstīšanā.
 
Lielisks sezonas rezultāts Remam Šarovam - izcīnīta otrā vieta “Latvijas Nacionālais kauss” seriāla MX65 J klasē. Arī citos seriālos ir vērā ņemami rezultāti, bet kā jau tehniskajos sporta veidos, ne visu izsaka paša varēšana, tehnika paliek tehnika. Pārējie Rema rezultāti: “Latvijas junioru čempionāts” – 6.vieta MX65 J klasē, “Retro motocross” – 7.vieta, “Aglonas novada kauss” – 2.vieta.
 
Pavisam smaga sezona bija Denijam Bogdanovam. Ziemā treniņu laikā tika piedzīvots kritiens, kā rezultātā Denijs iedzīvojās smagā trauma. Pēc četru mēnešu piespiedu atpūtas sezona tika uzsākta Lietuvā ar ļoti labu rezultātu, izcīnītu otro vietu. Diemžēl jau pirmajās sacensībās Latvijā tiek piedzīvots kritiens un atkal sarežģīta trauma. Atkal bez treniņiem un braukšanas prakses. Tomēr pēc izveseļošanās atkal starti Lietuvā un izcīnīta trešā vieta ,,Lietuvos Taurė 2020" seriāla kopvērtējumā MX65 klasē.
 
Pārējo Rēzekniešu rezultāti arī priecē. 

Latvijas junioru čempionāts”:

MX50 V klasē Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 J klasē Toms Audijanovs – 16.vieta.
                                              125 B klasē Oskars Zimarskis – 8.vieta

“Retro motocross”: MX65 klasē Toms Audijanovs – 6.vieta.

 MX2 T klasē Oskars Zimarskis – 7.vieta.
                                     
“Latvijas amatieru čempionāts”: MX50+ Rolands Duncāns – 10.vieta.

“Latvijas Nacionālais kauss”: MX50 V klasē Artūrs Bluks – 7.vieta.
 
Aglonas novada, Jaunaglonā norisinājās motokluba “Camk Latgale” organizētais bērnu motocross “Aglonas novada kauss”. Kas ieguva lielu popularitāti prakiski visas Latvijas mazo motosportistu vidū. Šajās sacensībās varēja spēkus izmēģināt ari tie Rēzeknes arī sportisti, kuri vēl nav gatavi startēt augstāka mēroga sacensībās. 
                                     
MX50 Rūķi klasē Damirs Haimins – 2.vieta.

Everts Opolais – 3.vieta.

MX50 klasē Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 Rūķi klasē Vladimirs Vinogrādovs - 2.vieta.

Normunds Opolais – 4.vieta.

Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 klasē Toms Audijanovs – 4.vieta.
 
“Camk Latgale” pateicas visiem komandas sportistiem, mehāniķiem, sportistu vecākiem, komandas faniem un komandas labvēļiem par izcilu darbu komandā.

Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Vai esat domājis/-usi par esošās dzīvesvietas Rēzeknē maiņu uz citu pilsētu vai valsti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Sabiedriskais transports Rēzeknē - visiem par maksu
To jau valdiba izdomaja nevis Bartaševics.Beidziet murgot. Sīkāk...
Sabiedriskais transports Rēzeknē - visiem par maksu
Uz kādu skolu? Attālinātās mācības taču! Sīkāk...
Sabiedriskais transports Rēzeknē - visiem par maksu
Kaut bērniem atstātu bezmaksas. Uz skolu taču jābrauc! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top