Otrdiena,
9.marts 2021
Vārda dienas: Ēvalds, Иван Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Rēzeknietis - Latvijas čempions

20.10.2020
Neskatoties uz Covid-19 izplatību “Camk Latgale” 2020.gada sezona tika aizvadīta diezgan veiksmīgi. Diemžēl izpalika ikgadējā treniņnometne Ungārijā, kas būtiski ietekmēja sportistu sagatavotību sezonai. Arī karantīnas ievērošana manāmi liedza dažu sportistu palīdzību komandai sezonas garumā, kā arī komandas sportistus vajāja  traumas. 

Komandu vērtējumā “Camk Latgale”  izcīnīja otro vietu “Latvijas junioru klubu čempionāts”, otrā vieta “Retro motokross 2020” , bet “MX Klubu Lielais Ceļojošais kauss 2020” izcīņā trešie (šeit tiek summēti visi LaMSF komandu čempionātu rezultāti). Tātad “Camk Latgale” komanda ir trešā spēcīgākā komanda 2020.gada motokrosa sezonā Latvijā no 44 komandām kas ņēmušas dalību Latvijas čempionātos.
 
Arī Rēzeknes sportistu individuālie sezonas kopvētējuma rezultāti priecē! Ir izcīnīts Latvijas čempiona tituls. Lai arī viss jaunākajā motociklu klasē, bet priecē ka komandā aug talantīga jaunā maiņa. 2020.gada motokrosa sezonā Latvijas junioru čempiona titulu izcīnija Rēzeknietis Damirs Haimins MX50 Rūķi klasē, uzvarot astoņos braucienos no desmit. Komandas pārstāvji teic paldies Ērikam Caunišam senioram, par ieguldīto darbu mazdēla trenēšanā un atbalstīšanā.
 
Lielisks sezonas rezultāts Remam Šarovam - izcīnīta otrā vieta “Latvijas Nacionālais kauss” seriāla MX65 J klasē. Arī citos seriālos ir vērā ņemami rezultāti, bet kā jau tehniskajos sporta veidos, ne visu izsaka paša varēšana, tehnika paliek tehnika. Pārējie Rema rezultāti: “Latvijas junioru čempionāts” – 6.vieta MX65 J klasē, “Retro motocross” – 7.vieta, “Aglonas novada kauss” – 2.vieta.
 
Pavisam smaga sezona bija Denijam Bogdanovam. Ziemā treniņu laikā tika piedzīvots kritiens, kā rezultātā Denijs iedzīvojās smagā trauma. Pēc četru mēnešu piespiedu atpūtas sezona tika uzsākta Lietuvā ar ļoti labu rezultātu, izcīnītu otro vietu. Diemžēl jau pirmajās sacensībās Latvijā tiek piedzīvots kritiens un atkal sarežģīta trauma. Atkal bez treniņiem un braukšanas prakses. Tomēr pēc izveseļošanās atkal starti Lietuvā un izcīnīta trešā vieta ,,Lietuvos Taurė 2020" seriāla kopvērtējumā MX65 klasē.
 
Pārējo Rēzekniešu rezultāti arī priecē. 

Latvijas junioru čempionāts”:

MX50 V klasē Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 J klasē Toms Audijanovs – 16.vieta.
                                              125 B klasē Oskars Zimarskis – 8.vieta

“Retro motocross”: MX65 klasē Toms Audijanovs – 6.vieta.

 MX2 T klasē Oskars Zimarskis – 7.vieta.
                                     
“Latvijas amatieru čempionāts”: MX50+ Rolands Duncāns – 10.vieta.

“Latvijas Nacionālais kauss”: MX50 V klasē Artūrs Bluks – 7.vieta.
 
Aglonas novada, Jaunaglonā norisinājās motokluba “Camk Latgale” organizētais bērnu motocross “Aglonas novada kauss”. Kas ieguva lielu popularitāti prakiski visas Latvijas mazo motosportistu vidū. Šajās sacensībās varēja spēkus izmēģināt ari tie Rēzeknes arī sportisti, kuri vēl nav gatavi startēt augstāka mēroga sacensībās. 
                                     
MX50 Rūķi klasē Damirs Haimins – 2.vieta.

Everts Opolais – 3.vieta.

MX50 klasē Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 Rūķi klasē Vladimirs Vinogrādovs - 2.vieta.

Normunds Opolais – 4.vieta.

Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 klasē Toms Audijanovs – 4.vieta.
 
“Camk Latgale” pateicas visiem komandas sportistiem, mehāniķiem, sportistu vecākiem, komandas faniem un komandas labvēļiem par izcilu darbu komandā.

Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. janvāra maksa par ēdināšanu Rēzeknes bērnudārzos būs gandrīz par 40% mazāka.
Apspriest
Aptauja
Kādu televīziju izmanto Jūsu mājsaimniecība?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē izņem lielu apjomu tabakas izstrādājumu bez akcīzes markām
Nesaprotu, nu cik ilgi tam vajag laiku, lai šo vibļucko rūpalu pilnībā iznīdēt, kai Itas viss pretīgais urlu kontrafaksts ir apriebies, bļat, nu kad že dos reālos cietumsodus, nu kad tas beigsies, nu cik var, nu zb. Sīkāk...
Pavļuts: Latvija varētu diskutēt par “Sputnik V” iegādi
Tādos gadījumos cilvēki gaida nevis diskusijas ,bet konkrētu adekvātu rīcību/Politiskā tuvredzība diez vai cilvēkos vairos uzticību rīcībnespējīgā valdībā..Kāda starpība atrodoties riska grupā inficēties ar vīrusu - vai tas būs sagādāts no krievijas vai āfrikas galvenais gala rezultāts un tas šai vakcīnai ir///nē nu kam nepatīk šī var turpināt šļircēt ar to šļuru ,kurai 50/50 Sīkāk...
COVID-19 krīze: Rēzekniešu iniciatīva
Ar ašiem soļiem tuvojas siltais pavasaris. Ziema jau iet uz beigām. Tik vietām ir vēl saglabājies ziemas aukstums. Pavasarī daba mostas, dzīvība plaukst un zeļ. Pavasaris ir gada cerīgākais un optimistiskākais gadalaiks. Tik diemžēl šogad mūs apbēdina kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties. Lai arī kovid-19 sērga kopš 2020. gada 13. marta plosās mūsu mīļajā latvju zemītē, tomēr nepadosimies panikai un saglabāsim sirdī mieru. Ievērosim visus ārkārtējā stāvokļa ierobežojumus. Ievērosim profilaktiskos drošības pasākumus. Lieki nepulcēsimies. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Raudzīsimies ar cerību nākotnē. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Atvērsim savā mājoklī logu, lai ielaistu Dabas Mātes dievišķo enerģiju tajā. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību ar sirdi un dvēseli. Dabas Māte ir mūsu mīļotā Dieviete. Viņa ir mūsu Radītāja. Mēs esam viņas bērni. Dabas Māte nekad nepametīs mūs nelaimē. Viņa vienmēr mūs uzklausīs un atbalstīs. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai Dabas Māte svēti katru no mums, kas viņai tic! Lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna!
Ar Dabas Mātes bezgalīgo viedumu, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #saticība #drošība #miers #sidrabbirzs Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top