Otrdiena,
2.marts 2021
Vārda dienas: Laila, Lavīze, Luīze, Федор Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

Rēzeknietis - Latvijas čempions

20.10.2020
Neskatoties uz Covid-19 izplatību “Camk Latgale” 2020.gada sezona tika aizvadīta diezgan veiksmīgi. Diemžēl izpalika ikgadējā treniņnometne Ungārijā, kas būtiski ietekmēja sportistu sagatavotību sezonai. Arī karantīnas ievērošana manāmi liedza dažu sportistu palīdzību komandai sezonas garumā, kā arī komandas sportistus vajāja  traumas. 

Komandu vērtējumā “Camk Latgale”  izcīnīja otro vietu “Latvijas junioru klubu čempionāts”, otrā vieta “Retro motokross 2020” , bet “MX Klubu Lielais Ceļojošais kauss 2020” izcīņā trešie (šeit tiek summēti visi LaMSF komandu čempionātu rezultāti). Tātad “Camk Latgale” komanda ir trešā spēcīgākā komanda 2020.gada motokrosa sezonā Latvijā no 44 komandām kas ņēmušas dalību Latvijas čempionātos.
 
Arī Rēzeknes sportistu individuālie sezonas kopvētējuma rezultāti priecē! Ir izcīnīts Latvijas čempiona tituls. Lai arī viss jaunākajā motociklu klasē, bet priecē ka komandā aug talantīga jaunā maiņa. 2020.gada motokrosa sezonā Latvijas junioru čempiona titulu izcīnija Rēzeknietis Damirs Haimins MX50 Rūķi klasē, uzvarot astoņos braucienos no desmit. Komandas pārstāvji teic paldies Ērikam Caunišam senioram, par ieguldīto darbu mazdēla trenēšanā un atbalstīšanā.
 
Lielisks sezonas rezultāts Remam Šarovam - izcīnīta otrā vieta “Latvijas Nacionālais kauss” seriāla MX65 J klasē. Arī citos seriālos ir vērā ņemami rezultāti, bet kā jau tehniskajos sporta veidos, ne visu izsaka paša varēšana, tehnika paliek tehnika. Pārējie Rema rezultāti: “Latvijas junioru čempionāts” – 6.vieta MX65 J klasē, “Retro motocross” – 7.vieta, “Aglonas novada kauss” – 2.vieta.
 
Pavisam smaga sezona bija Denijam Bogdanovam. Ziemā treniņu laikā tika piedzīvots kritiens, kā rezultātā Denijs iedzīvojās smagā trauma. Pēc četru mēnešu piespiedu atpūtas sezona tika uzsākta Lietuvā ar ļoti labu rezultātu, izcīnītu otro vietu. Diemžēl jau pirmajās sacensībās Latvijā tiek piedzīvots kritiens un atkal sarežģīta trauma. Atkal bez treniņiem un braukšanas prakses. Tomēr pēc izveseļošanās atkal starti Lietuvā un izcīnīta trešā vieta ,,Lietuvos Taurė 2020" seriāla kopvērtējumā MX65 klasē.
 
Pārējo Rēzekniešu rezultāti arī priecē. 

Latvijas junioru čempionāts”:

MX50 V klasē Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 J klasē Toms Audijanovs – 16.vieta.
                                              125 B klasē Oskars Zimarskis – 8.vieta

“Retro motocross”: MX65 klasē Toms Audijanovs – 6.vieta.

 MX2 T klasē Oskars Zimarskis – 7.vieta.
                                     
“Latvijas amatieru čempionāts”: MX50+ Rolands Duncāns – 10.vieta.

“Latvijas Nacionālais kauss”: MX50 V klasē Artūrs Bluks – 7.vieta.
 
Aglonas novada, Jaunaglonā norisinājās motokluba “Camk Latgale” organizētais bērnu motocross “Aglonas novada kauss”. Kas ieguva lielu popularitāti prakiski visas Latvijas mazo motosportistu vidū. Šajās sacensībās varēja spēkus izmēģināt ari tie Rēzeknes arī sportisti, kuri vēl nav gatavi startēt augstāka mēroga sacensībās. 
                                     
MX50 Rūķi klasē Damirs Haimins – 2.vieta.

Everts Opolais – 3.vieta.

MX50 klasē Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 Rūķi klasē Vladimirs Vinogrādovs - 2.vieta.

Normunds Opolais – 4.vieta.

Artūrs Bluks – 10.vieta.

MX65 klasē Toms Audijanovs – 4.vieta.
 
“Camk Latgale” pateicas visiem komandas sportistiem, mehāniķiem, sportistu vecākiem, komandas faniem un komandas labvēļiem par izcilu darbu komandā.

Rezekneszinas.lvDalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. janvāra maksa par ēdināšanu Rēzeknes bērnudārzos būs gandrīz par 40% mazāka.
Apspriest
Aptauja
Kādu televīziju izmanto Jūsu mājsaimniecība?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes mērs un viņa vietnieki izvairās no Latvijas žurnālistiem
Man nav ko steigties vai nesteigties - opozīcijā esot arī ir jāstrādā, nevis jāizliekas par beigtām zivīm. Sīkāk...
Covid-19 dēļ Anglijā noteikts jauns karantīnas režīms
Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs Sīkāk...
Rēzeknes mērs un viņa vietnieki izvairās no Latvijas žurnālistiem
Nesteidzies, pārdomā visu labi! Ko var jī teikt, ka viņiem pa 1 vietai domē, da i no vienas pilsētas. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top