Svētdiena,
17.oktobris 2021
Vārda dienas: Gaits, Karīna, Владимир, Гурий, Анисим, Евсей Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sports

“Adrenalin Arena Kids Cup” priekšpēdējais posms

11.02.2020
Svētdien, 9.februārī Igaunijā, Somerpalu norisinājās “Adrenalin Arena Kids Cup” 3.posms bērnu – jauniešu motokrosā telpās. Jau tradicionāli sacensībās piedalījās sportisti no Somijas, Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un, protams, Latvijas. Ar labiem rezultātiem sacensībās startēja “Camk Latgale” bērnu un jauniešu komandas sportisti.

50 PW/Mini motociklu klasē kurā startē paši mazākie (3 – 5 gadi) sportisti, piedalījās “Camk Latgale” jaunākais sportists Damirs Haimins #138, kuram šīs bija trešās sacensības. Divu braucienu summā Damirs izcīnīja astoto vietu. Pēc trīs aizvadītajiem posmiem Damirs ieņem arī astoto vietu divpadsmit jauno censoņu konkurencē.

MX 50 klasē mūsu komandu pārstāvēja četri sportisti - Greg Laguta #111, Rainers Grasis, Savēlijs Sjomins un Vladimirs Vinogradovs. Izcilu sniegumu uzrādīja Greg Laguta, kurš stabili aizvadīja abus braucienus līdera pozīcijā no starta līdz finišam un izcīnīja uzvaru abos braucienos. Arī pirms noslēdzošā ceturtā posma Gregs ir līdera pozīcijā par 16 punktiem apsteidzot otrajā vietā esošo Igaunijas sportistu.

Diemžēl īsi pirms starta, veselības stāvokļa dēļ, no dalības sacensībās nācās atteikties Raineram Grasim #312. Arī Rainers bija pretendents uz labu rezultātu, par to liecināja viņa kvalifikācijā uzrādītais sestais ātrākais rezultāts un iekļūšana A grupā (A grupā startē 15 ātrākie no kvalifikācijas braucieniem).

Savēlijs Sjomins #222 kvalifikācijā uzrādīja 18 rezultātu, līdz ar to bija jāstartē B grupā (B grupā startē nākamie 15 ātrākie pēc kvalifikācijas). Savēlijs labi aizvadīja abus braucienus savā grupā, izcīnot otro vietu, bet trešā posma kopvērtējumā 16.vietu. Pēc aizvadītajiem trīs posmiem Savēlijs ieņem 22.vietu.

Diemžēl šī trase īsti nepadodas Vladimiram Vinogrādovam #26, kvalifikācijā 35. uzrādītais rezultāts un Vladimiram bija jāstartē C grupā. C grupā pirmo braucienu Vladimirs aizvada bez kļūdām un finišē otrajā vietā, bet otrajā - piedzīvo kritienu un 8.vieta. Divu braucienu summā savā grupā 8.vieta. Pēc trīs posmiem Vladimiram 34.vieta. Jāpiezīmē, ka šajā motociklu klasē trīs posmos piedalījās 63 sportisti.

MX 65 klasē lieliski startēja Denijs Bogdanovs #234. Maza cerība jau bija, ka Denijs mēģinās kvalifikācijā uzrādīt A grupas cienīgu rezultātu. Bet uz ko komanda tikai cerēja, Denijs izdarīja. Kvalifikācijā Denijs uzrāda 12 ātrāko apļa laiku no 47 braucējiem un izcīna vietu stiprāko 15 braucēju vidū - iekļūst A grupā. Jāpiezīmē, ka šis rezultāts tika uzrādīts kvalifikācijas pēdējā aplī, ka Denijs spēja “ieķerties astē” vienam no šīs klases līderiem un gandrīz apli noturēt šī braucēja tempu. Ar to pārsteigumi nebeidzās! Pirmajā braucienā Denijs pret sāncenšiem vēl izjuta bijību un vienu brīdi aizcīnoties līdz pat 10.vietai, tika pieļauta kļūda un kritiens. Finišā 13.vieta. Otrais brauciens tiek aizvadīts fantastiski - jau no starta Denijs parāda saviem sāncenšiem, ka viņiem šoreiz nebūs viegla “pastaiga” Denija klātbūtnē. Jau no paša starta Denijs nostiprinās astotajā pozīcijā un vairāk par pusi no brauciena atvaira četru sāncenšu “uzbrukumus”. Uz brauciena beigām tiek palaists garām viens no sāncenšiem un finišā 9.vieta. Divu braucienu summā izcīnīta 11.vieta, kas ļauj trīs posmu kopvērtējumā ieņemt 17.vietu kopvērtējumā no 82 sportistiem! Te nu jāuzsver, ka Denijs bija vienīgais no Latvijas, kurš izcīnīja vietu dalībai A grupā.

Arī Greg Laguta pēc uzvaras MX 50 klasē iemēģina spēkus spēcīgākā MX 65 klasē. Tiek izcīnīta vieta B grupā un pa braucieniem 10. un 13.vieta. Divu braucienu summā 28.vieta, bet trīs posmu garumā izcīnīts 45. rezultāts.


Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Jūsu vecums?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Skaties cik gribi,nekādas informācijas. Par Ozolaines pagastu vispār klusums. Kad pazvanīju uz pagastu, pateica, kā jau pagājuši. Neko neteiksi, "laba" attieksme pret tautu... Sīkāk...
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Kunatā jau bija 9.oktobrī Sīkāk...
Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās
Lūdzu, skatieties Rēzeknes novada mājas lapā. Tur ir saraksts. www.rezeknesnovads.lv Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top