Slavenības
Vai Megana kļuvusi par ģimenes galveno pelnītāju?
15.05.2026 Lai gan Meganas Mārklas un prinča Harija dzīve Kalifornijā no malas izskatās grezna un bezrūpīga, aiz Montecito savrupmājas sienām situācija, iespējams, neesot tik spoža.Megana Mārkla faktiski esot kļuvusi par savas Losandželosā dzīvojošās ģimenes galveno pelnītāju, bet finansiālā situācija pārim kļuvusi saspringtāka, vēsta avoti. Saseksas hercogienes naudas plūsma, kā tiek apgalvots, esot samazinājusies pēc sadarbības beigām ar straumēšanas milzi “Netflix”, savukārt prinča Harija filantropiskais darbs neesot pietiekams, lai uzturētu pāra grezno dzīvesveidu.
Pāris 2020. gadā pārcēlās uz ekskluzīvo Montecito rajonu Kalifornijā pēc tam, kad atteicās no aktīvajiem pienākumiem britu karaliskajā ģimenē. Tomēr pēdējās nedēļās arvien biežāk izskanējušas runas par viņu iespējamo vēlmi atgriezties tuvāk karaliskajai ģimenei.
Tāpat parādījušies minējumi, ka Megana pēc vairākiem gadiem varētu apsvērt atgriešanos Holivudā, kur savulaik kļuva pazīstama ar lomu seriālā “Suits”, lai gan pāra tuvumā esoši cilvēki šādas runas noliedz.
Kāds avots izdevumam “Page Six” apgalvojis, ka Harijam un Meganai ik gadu nepieciešami aptuveni seši miljoni ASV dolāru, lai uzturētu savu dzīvi ASV. Šajā summā ietilpst arī aptuveni trīs miljoni dolāru privātajai apsardzei un hipotekārajiem maksājumiem par viņu 15 miljonus dolāru vērto savrupmāju.
“Naudas ir mazāk,” izdevumam sacījis avots.
Kā zināms, pēc skaļās šķiršanās no aktīvās dzīves karaļnamā 2020. gadā Harijs un Megana pārcēlās uz ASV, kur cenšas veidot finansiāli neatkarīgu dzīvi.
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Par ūdensapgādes pakalpojumiem Rēzeknē no jūlija būs jāmaksā 1 eiro/m3 (bez PVN), kanalizācijas pakalpojuma tarifs būs 1,30 eiro/m3 (bez PVN)
Apspriest
Jaunākie komentāri:
Oficiālajās pludmalēs ar suņiem Rēzeknē nākt nedrīkst
Es savācu, kur problēma, bet šeit jau nauda no sodiem pirmajā vietā...nevis cilvēcīgums. Bet eiropā suņiun bērni, kopa un dabiedriskajā nav problemu, bet kamer pie mums vēl dzīvas padomju atraugas nekas uz labo pusi nav gaidāms Sīkāk...
Oficiālajās pludmalēs ar suņiem Rēzeknē nākt nedrīkst
Sākumā jāiemācās pēc saviem suņiem savākt s...., jā, daudzi jau sākuši to darīt kā Eiropā, bet to ir izteikts mazākums Sīkāk...
Oficiālajās pludmalēs ar suņiem Rēzeknē nākt nedrīkst
No sā visa izriet, ka mums eiropu nepanākt NEKAD... Sīkāk...





