Slavenības
Bonija Tailere pēc neatliekamas operācijas atrodas komā
11.05.2026 74 gadus vecā dziedātāja Bonija Tailere Portugālē pārcietusi zarnu perforācijas operāciju un nu ir pieslēgta pie mākslīgā plaušu ventilācijas aparāta."Variety.com" raksta, ka mākslinieces pārstāvji sociālajā tīklā "Facebook" atzinuši hospitalizācijas faktu.
"Mums ar lielu nožēlu jāpaziņo, ka Bonija ir ievietota slimnīcā Faro, Portugālē, kur viņai ir mājas, lai veiktu neatliekamu zarnu operāciju. Operācija noritēja labi, un viņa atveseļojas. Mēs zinām, ka visa viņas ģimene, draugi un fani ir noraizējušies par šīm ziņām," teikts paziņojumā.
Tomēr vēlāk izdevumam "The Guardian" mākslinieces pārstāvis atzina, ka viņa atrodas mākslīgajā komā, tas palīdzēs ātrāk atveseļoties.
Mūziķe plānoja koncerttūri galvenokārt pa Eiropu, pirmajam koncertam bija jānotiek jau 22. maijā Maltā, nav zināms vai koncerti – Maltā, Vācijā, Čehijā, Ungārijā, Turcijā, Austrijā, Skotijā, Anglijā, Rumānijā, Šveicē, Dānijā un Velsā notiks.
Tailere iemantoja popularitāti 20. gadsimta astoņdesmitajos gados, kad viņas hīti "Total Eclipse of the Heart" un "Holding Out for a Hero" iemantoja tautas mīlestību.
Bonijas pārstāvji sola publiskot jaunumus tiklīdz slavenības veselības stāvoklī būs kādas izmaiņas.
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Par ūdensapgādes pakalpojumiem Rēzeknē no jūlija būs jāmaksā 1 eiro/m3 (bez PVN), kanalizācijas pakalpojuma tarifs būs 1,30 eiro/m3 (bez PVN)
Apspriest
Jaunākie komentāri:
Oficiālajās pludmalēs ar suņiem Rēzeknē nākt nedrīkst
Es savācu, kur problēma, bet šeit jau nauda no sodiem pirmajā vietā...nevis cilvēcīgums. Bet eiropā suņiun bērni, kopa un dabiedriskajā nav problemu, bet kamer pie mums vēl dzīvas padomju atraugas nekas uz labo pusi nav gaidāms Sīkāk...
Oficiālajās pludmalēs ar suņiem Rēzeknē nākt nedrīkst
Sākumā jāiemācās pēc saviem suņiem savākt s...., jā, daudzi jau sākuši to darīt kā Eiropā, bet to ir izteikts mazākums Sīkāk...
Oficiālajās pludmalēs ar suņiem Rēzeknē nākt nedrīkst
No sā visa izriet, ka mums eiropu nepanākt NEKAD... Sīkāk...





