Sestdiena,
13.jūlijs 2024
Vārda dienas: Margarita, Margrieta, Андрей, Петр, Хома, Сафрон Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Slavenības

Billija Ailiša 20 gadu vecumā palikusi bez visiem saviem draugiem

17.06.2024 Jauns.lv Dziedātāja Billija Ailiša pastāstījusi, ka 20 gadu vecumā atskārtusi, ka līdzās nav neviena drauga, ir tikai kolēģi.

Viesojoties BBC podkāstā “Miss Me?”, ko vada dziedātāja Lilija Allena un britu TV personība Mikita Olivera, 22 gadus vecā mūziķe Billija Ailiša pastāstījusi par cenu, kādu viņai maksājusi slava. Runājot par šovbiznesa industrijas ēnas pusēm, viņa izteikusies: “Es pazaudēju visus savus draugus, kad kļuvu slavena. Es pēkšņi biju slavena, un man nebija neviens, ar ko sazināties. Tas bija smagi. Tas bija patiešām grūti. ”

Billija atcerējās laiku, kad 2016. gadā iznāca viņas dziesma “Ocean Eyes”, kas viņu 14 gadu vecumā padarīja par superzvaigzni. Par gada labāko dziesmu kinofilmai divas reizes “Oskara” balvu saņēmusī dziedātāja atklāja, ka viņai līdzās palikusi tikai labākā draudzene Zoja.

Kad Ailiša sasniegusi 20 gadu vecumu, viņa atskārtusi, ka līdzās vairs nav draugu, ir tikai kolēģi. “Un tad bija mana 20. dzimšanas diena. Es atceros, ka pavēros apkārt telpā un līdzās bija tikai cilvēki, kurus algoju. Turklāt viņi visi bija 15 vai vairāk gadu vecāki par mani,” atmiņās padalījusies dziedātāja.

Tā kā viņa pieķērusies tiem cilvēkiem, kuri tobrīd bijuši līdzās, Billija ļoti pārdzīvojusi, ka viens no viņas darbiniekiem uzteicis darbu un lauzis ar viņu līgumu. “Tas bija sliktākais, kas ar mani bija noticis. Un tad es sapratu – ‘Ak, pagaidi, tas taču ir darbs.’ Ja viņi mani pameta, viņi nekad mani vairs neredzēs,” viņa papildināja. Pēc tam Billija nolēmusi rīkoties pati: sameklēt agrākos draugus un atjaunot ar viņiem attiecības, kā arī paralēli veidot jaunas draudzības. “Tieši pirms gada es atjaunoju saziņu ar bariņu veco draugu, tā, ka man tagad ir daudz draugu. Man tagad ir komanda. Es par to varētu pat apraudāties. Tas ir vislieliskākais, kas ar mani ir noticis,” apliecinājusi  deviņas “Grammy” balvas saņēmusī Billija Ailiša.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jaunais siltumenerģijas apgādes tarifs Rēzeknē – 88,79 eiro par megavatstundu (bez PVN), kurš stāsies spēkā no 2024. gada 1. augusta (palielinājums par 7,44)
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Ko devušas Rietumu sankcijas pret Krieviju?
USE A CERTIFIED RECOVERY COMPANY-OPTIMISTIC HACKER GAIUS TO RETRIEVE STOLEN CRYPTOCURRENCY.

Through the testimony of scam victims, which is precisely how I learned about OPTIMISTIC HACKER GAIUS, I had the pleasure of experiencing the outstanding services of the company. Until a few days ago, I never thought it was possible to get back cryptocurrency that was lost. I was devastated since I had made a lot of investments and lost $72,000 to an online bitcoin investment broker. I contacted the top recovery hacking company available for assistance. I think hiring OPTIMISTIC HACKER GAIUS to assist me recover my lost cryptocurrencies was one of the best moves I've ever done. The OPTIMISTIC HACKER GAIUS team played a critical role in this process, for which I will always be grateful. Absent their knowledge and assistance, I would have believed my money was gone forever. Their outcomes are favorable. If your objective is to recover your lost money, OPTIMISTIC HACKER GAIUS. They are the best option for recovering stolen digital cash. They identify new problems and provide clients with workable solutions that improve results and support their strategic goals.  For anyone who is in a similar situation, as myself, I suggest you get in touch with OPTIMISTIC HACKER GAIUS
through

Telegram..... http://t.me/optimistichackergaius

WhatsApp at +44..7..7..3..5..2..8..0..4..7..3

email… optimistichackergaius @ seznam.cz Sīkāk...
Krievijas embargo un cūku mēris ietekmē biznesu
Hello people, I am JAMES YATES an Actor from Independent films in the USA. I highly recommend the service of PERFECT CRYPTO RECOVERY SERVICES to everyone who wishes to recover lost money either bitcoin or other cryptocurrencies from these online scammers, wallet hackers, or if you ever sent bitcoins to the wrong wallet address. I was able to recover my lost bitcoins from online swindlers in less than 24 hours after contacting them. They are the best professional hackers out there and I’m truly thankful for their help in recovering all I lost. If you need their service too, here is their contact information.

Email : [email protected]

Telegram: @perfectcryptoservices

WhatsApp at: +1 719 877- 4944
Sīkāk...
Rēzeknē aktuāla stāvvietu problēma daudzdzīvokļu māju pagalmos
kāda mārrutka pēc pašvaldības policija šiverēs pa pagalmu, pārbaudot atļauju esamību, ja es mājā dzīvoju 20 gadus, ta katrs zina kam pieder mašīna, neatkarīgi no atļaujas pie stikla. un ja izsaukuma nav, tad policijai nav nekādu tiesību līst svešā kopīpašumā Sīkāk...
facebook draugiem
Top