Piektdiena,
21.jūnijs 2024
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds, Охрим, Зосим, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Sabiedrība

Arī šogad tiek īstenots ģimeņu mazdārziņu projekts

29.05.2024 Daudzām ģimenēm mazdārziņš un rūpes par to ir sirdslieta, kura palīdz nodrošināt sevi un līdzcilvēkus ar pašu audzētiem dārzeņiem, garšaugiem un ogām, sniedz atelpas brīdi un iedvesmo kopā būšanai.

Biedrība “Eņģeļi ar mums” arī šogad realizē projektu “Dārzu veltes ģimenēm Rēzeknes un Ludzas pusē 2024”. Projekts tiek realizēts ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalsta programmā “Pasts savam saimes galdam”.

Īstenojot projektu, 34 ģimenēm no Rēzeknes valstspilsētas, Rēzeknes novada un Ludzas novada tika izsniegtas sēklas, stādi, dažādi darba rīki, mēslojums, lai katrai ģimenei būtu iespēja darboties mazdārziņā un pašiem izaudzēt pārtikas produktus tūlītējai lietošanai un arī glabāšanai ziemai.

Daudzas ģimenes ir atzinušas, ka dalība projektā ir ne tikai nozīmīgs atbalsts, bet arī iedvesmas un motivācijas avots rūpēties un uzturēt savu mazdārziņu, izmēģināt iegūtās zināšanas un jaunas receptes. Ģimenes dārza darbos iesaista arī bērnus. Projekta laikā notiks akcija, kurā ģimenes viena ar otru dalīsies ar izaudzētajiem stādiem, garšaugiem un dārzeņiem. Ģimenēm būs arī iespēja dalīties pieredzē, saņemt konsultācijas un ieteikumus. Savukārt projekta noslēgumā notiks pasākums “Ražas svētki” un paveiktā apkopošana.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Saeima atlaiž Rēzeknes pilsētas domi
Beidzot!!!!! Sīkāk...
Pašvaldības policija pievērsusies atkritumu apsaimniekošanas jautājumam
tā ir pašvaldības policija ,kuras saimnieks ir dome. zini ko dara ar suni ja tas iekož saimniekam? Sīkāk...
Pašvaldības policija pievērsusies atkritumu apsaimniekošanas jautājumam
Un kad policija sāks izmeklēšanas par to kur tiek nauda tērēta domē un tās struktūras? Sīkāk...
facebook draugiem
Top