Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Sabiedrība

Rēzeknē tuvojas noslēgumam apkures sezona

25.04.2024 Tuvojoties apkures sezonas noslēgumam, SIA “Rēzeknes namsaimnieks” informē, ka mājas tiks atslēgtas no apkures (ātrāk par masveida atslēgšanu) tikai pēc mājas vecākā iesnieguma, zvanot pa tālr. 646 24501. Informācija tiks pieņemta un nodota mājas pārvaldniekam.

SIA “Rēzeknes namsaimnieks” vērš uzmanību, ka iedzīvotājiem ir iespēja pieņemt lēmumu un pilnībā atslēgt karsto ūdeni un tā cirkulāciju mājā uz vasaras sezonu, it īpaši tas ir aktuāli tā saucamajām hruščovkām.

Radiatoru un dvieļu žāvētāju maiņa

Līdz 31. jūlijam (ieskaitot) “Rēzeknes namsaimnieks” pieņemt iesniegumus radiatoru un dvieļu žāvētāju nomaiņai, kuri tiks pildīti rindas kārtībā (uzņēmuma speciālistu spēkiem). Parasti namu apsaimniekotāja darbinieki sazinās ar klientu divu nedēļu laikā pēc iesnieguma saņemšanas. Ja ir radušies apstākļi, kad radiatoru nepieciešams nomainīt pēc iespējas ātrāk, zvaniet pa tālr. 646 39000.

No 1. līdz 31. augustam iedzīvotāju iesniegumi tiks pieņemti tikai ūdens noliešanai no apkures sistēmas, un klientam pašam ir jāatrod sertificēti speciālisti, lai nomainītu radiatorus vai dvieļu žāvētājus. “Rēzeknes namsaimnieks” izrakstīs tehniskos nosacījumus radiatoru pareizai uzstādīšanai.

No 1. septembra iedzīvotāju iesniegumi apkures stāvvadu noliešanai arī tiks pieņemti, taču pēc augstāka tarifa. Katrs iesniegums šajā gadījumā tiks izskatīts individuāli un tiks vērtēta iespēja organizēt apkures sistēmas noliešanu.

Mājas apkures sistēmu hidrauliskās pārbaudes


SIA “Rēzeknes namsaimnieks” vērš uzmanību uz to, lai vasaras sezonā iedzīvotāji uzmanīgi sekotu paziņojumiem no namu apsaimniekotāja, lai nepalaistu garām informāciju par mājas apkures sistēmu hidraulisko pārbaudi (nejaukt ar siltumtrašu hidrauliskām pārbaudēm, ko veic SIA “Rēzeknes siltumtīkli”). Vienas mājas apkures sistēmu hidrauliskā pārbaude var ilgt līdz divām dienām, kuras laikā tiks atslēgts karstais ūdens. Pārbaudes laikā iedzīvotājiem ir jāseko, vai no radiatoriem, caurulēm un stāvvadiem nav noplūdis ūdens.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Ar 1. jūniju apkures tarifs Rēzeknē būs 82,64 eiro par megavatstundu bez PVN
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Kad rēzeknieši saņems pārrēkinu par pagājušziemu pārmaksāto augsto tarifu, kas bija gāzei, bet kurinaja ar šķeldu? Vai starpības nauda aizgāja "Kōpā(kapā latg.) Latvijai" un vienas ģimenes kontos? Nav pat cilvēkiem kauns acīs skatīties. Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Обоснование повышения тарифа
Сьранное Sīkāk...
“Rēzeknes ūdens” paplašina norēķinu iespējas

Saprotam, ka grib, rēķinot klientu vietā, par 1 aritmētisku darbību iekasēt 0,50 eur.
Ko darīt pensionārei, kurai nav interneta un telefons ar podziņām?

Sīkāk...
facebook draugiem
Top