Otrdiena,
26.Septembris 2023
Vārda dienas: Gundars, Knuts, Kurts, Корней, Илья, Валерьян Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē

23.09.2023 Kā katru rudeni, septembra pēdējā svētdienā, kas šogad iekrīt 24. septembrī, plkst. 10.00 vēsturiskajā Latgales ielā notiks lielā rudens andele – Miķeļdienas gadatirgus ar ieskatu Miķeļu svinēšanas tradicionālajās norisēs. Gaidāma bagātīga izklaides programma un daudzsološs tirgotāju piedāvājumus. Visi mīļi aicināti!

Par Miķeļiem atbilstošu lustīgu noskaņojumu rūpēsies pūšamo instrumentu orķestris “Rēzekne”. Tirgus apmeklētājus priecēs vietējo amatnieku, zemnieku un mājražotāju preces, kā arī dabas izlolotās un rūpīgām rokām savāktās veltes.

Plkst. 10.50 varēs vērot Tirgus Miķeļa un Salātu zvaigznes Burkāna atraktīvo gājienu pa Latgales ielu pūšamo instrumentu orķestra pavadībā.

Savukārt plkst. 11.00 sāksies Rēzeknes pilsētas dziedošo un dejojošo amatiermākslas kolektīvu priekšnesumi. Piedalās pūšamo instrumentu orķestris “Rēzekne” (vad. Sergejs Sergejevs un Jānis Pavlovskis), deju kopa “Dziga” (vad. Ilmārs Dreļs), deju kopa “Vadži“, bērnu deju kolektīvs “Dziguči” (vad. Gunta Sidorova), poļu koris “Jutrzenka” (vad. Irēna Ivanova), ukraiņu ansamblis “Vodograj” (vad. Tatjana Orlova), kazaku ansamblis “Debeszils zieds” (vad. Tatjana Rasčosova), krievu dziesmu ansamblis “Harmonija” (vad. Olga Gaile), folkloras kopa “Rūta” (vad. Irēna Rampāne), kapela “Dziga” (vad. Dace Baltkāje), folkloras draugu kopa un kapela “Vīteri” (vad. Sandra Stare un Aleksandrs Maļkevičs), senioru deju kopa “Zelta atvasara” (vad. Iveta Rundāne), Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas tautas deju kolektīvs “Degsme” (vad. Inese Indriksone), Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas deju kolektīvs “Skali” (vad. Rasa Deksne).

Apzinot tautas kulināro mantojumu un tradīcijas, tiek organizēts konkurss “Miķeļdienas meistars” par tēmu “Rudens saulgriežu gardums”, kur aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš vēlas īstenot savu kulināro ideju, izmantojot lielisko dārzeni – burkānu – to papildinot ar citiem dārza labumiem. Mājās paveikto darbiņu, pievienojot uzrakstu ar darba autoru, varēs novietot tirgū uz speciāli šim konkursam atvēlētiem galdiem. Uzvarētāji – radošāko gardumu autori, saņems Goda diplomu un rudens balvu. Lai izdodas!

Visi pirkt un pārdot gribētāji – tiekamies Miķeļdienas gadatirgū!

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-4 /4)
Leduspuke 14.09.2023 16:57
Mikeldiena...man skiet ka driz bus pastardiena..


Leduspuke 14.09.2023 19:49
Man rezekne nepatik tapec yz so pilsetu nebrauksu...
Leduspukei 23.09.2023 19:59
Leduspuke 14.09.2023 19:49
Man rezekne nepatik tapec yz so pilsetu nebrauksu...
Kas tevi te prasa braukt? Mums savu mud...ku pietiek...
Leduspukei 23.09.2023 20:00
Leduspuke 14.09.2023 16:57
Mikeldiena...man skiet ka driz bus pastardiena..


Tev tā jau iestājusies...
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Tev tā jau iestājusies... Sīkāk...
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Kas tevi te prasa braukt? Mums savu mud...ku pietiek... Sīkāk...
FM: Bartaševiča apgalvojumi neatbilst patiesībai
Tak melo uz katra vārda, labāk sev nebūtu to kampaņu pie domes ēkas rīkojis. Vien vairāk sapinās savos melos un parādīja savu īsto ādu.
Par Rēzekni šie rūpējoties, tpu... Ja tepat, Ludzā, pašvaldība nodrošina bērnu ēdināšanu līdz noteiktam vecumam, tad Rēzeknē pat bērnudārzos daudzbērnu ģimenēm noņēma pabalstu bērnu ēdināšanā. Kas noņēma? Valdība? Ašeradens?
Par Latgali šie iestājoties... Kaut viens no varoņiem ir uzstājies Latgales Kongresā un runājis par kādu jautājumu? Sīkāk...
facebook draugiem
Top