Piektdiena,
22.Septembris 2023
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris, Анна, Харитон, Феофан, Йосип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

“Ģimeņu svētki Rēzeknē” ar Adamsu ģimenīti

31.05.2023 Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, ceturtdien, 1. jūnijā plkst. 16.00 Rēzeknes kultūras un atpūtas parkā (Raiņa ielā 29a), notiks “Ģimeņu svētki Rēzeknē” ar Nacionālā biedrību nama kolektīviem un spocīgo Adamsu ģimenīti. Svētku daudzveidīgajā programmā laipni aicināti piedalīties lieli un mazi rēzeknieši.

Pasākumā piedalīsies un dažādas radošas un interesantas aktivitātes piedāvās Rēzeknes nevalstiskās organizācijas, kuras darbojas bērnu un jauniešu audzināšanas jomā, rīko kultūras pasākumus, veicina jauniešu apmaiņu starptautiski un organizē bērnu vasaras nometnes.

No plkst. 16.00 līdz 18.00 Rēzeknes kultūras un atpūtas parkā bērni un vecāki varēs līdzdarboties un piedalīties visdažādākajās meistardarbnīcās: nodarboties ar dārzniecību un stādīt samtenes. Biedrības “Art Market” meistardarbnīcas laikā bērni uzzinās istabas puķu audzēšanas noslēpumus, vecāki kopā ar bērniem izgatavos ģipša podiņus, kuros bērni varēs iestādīt savu istabas puķi un paņemt to līdzi uz mājām.

Tautasdziesmu pavadījumā biedrība “Rēzeknes Krievu kopiena” piedāvās apgūt auduma kreļļu izgatavošanas tehniku. Rēzeknes baltkrievu biedrība “Suzorje” meistardarbnīcā mācīs izšūt baltkrievu ornamentus, kuri ir ļoti līdzīgi latviešu simboliem, pastāstīs par to nozīmi, aicinās kopīgi dziedāt tautasdziesmas.

“Latvijas Sarkanā Krusta” Latgales komiteja organizēs ļoti aktuālu meistardarbnīcu, sākoties vasaras brīvlaikam, kurā ar spēļu un krāsojamo informatīvo materiālu palīdzību bērni varēs uzzināt par pirmās palīdzības sniegšanu dažādās situācijās.

Mazākos pasākuma apmeklētājus gaida sejiņu apgleznošana, izbraucieni ar poniju, rotaļas, piepūšamās atrakcijas, saldi pārsteigumi un balvas. Par lieliskām atmiņām rūpēsies foto būda, kurā būs iespēja iemūžināt jūsu emocijas.

Savukārt plkst. 18.00 pasākuma apmeklētājus priecēs muzikālais koncertšovs bērniem “Uz balli ielūdz Adamsu ģimene”. Balles noslēgumā visi pasākuma dalībnieki būs apguvuši pasaules jaunāko TikTok deju hitu un varēs to nodejot kopā ar Vensdiju. Adamsu ģimenes mīļākais brīvā laika kavēklis ir spēļu vilcienu spridzināšana un avīzes lasīšana, stāvot uz galvas. Viņi apjūsmo lietas, par kurām citi šausminās, un apbrīno parādības, kas citiem uzdzen šermuļus.

Visus bērnus aicinā ģērbties Adamsu ģimenes stilā.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā
Bezmaksas pielikums arī šeit!! Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Rēzeknes vēstis publicējušas Bartaševiča paziņojumu, ka pieprasīto 2,5 miljonu aizdevums palielinātu kredītu kopsummu tikai par 0,16 %. Tas ir absurds, tad Rēzeknes parādsaistības jau tagad būtu ap 270 miljoniem. Finanšu ministrija pamatoti norāda, ka 2024.gadā parādsaistības būtu nevis 20 % robežās, bet 24,27 % Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Tomēr beidzot apnika bērt naudu bartašu klana bezizmēra kabatā... Sīkāk...
facebook draugiem
Top