Pirmdiena,
15.aprīlis 2024
Vārda dienas: Aelita, Gastons, Поликарп, Тит, Мария Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
Sabiedrība

"Zeimuļs" aicina pieteikt 2022. gada aktīvākās ģimenes

25.03.2023 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notiks Centra “Zeimuļs” aktīvāko ģimeņu godināšana un apbalvošana. Pasākuma mērķis – pievērst sabiedrības uzmanību ģimeniskajām vērtībām un godināt ģimenes, kuras 2022. gadā ar savu piemēru veicinājušas ģimenes vērtību stiprināšanu.

Ģimenes attiecīgajai nominācijai var pieteikties pašas, tās var pieteikt cilvēki, kuri pazīst attiecīgo ģimeni, pašvaldība, Kultūras komisijas locekļi, valsts un nevalstiskās organizācijas vai arī tās var izvirzīt konkursa rīkotāji.

Ģimenes tiks nominētas vairākās nominācijās:

    - Aktīvākā ģimene, kas aktīvi piedalās dažādos Centra “Zeimuļs” un Rēzeknes rīkotajos pasākumos, konkursos un sacensībās u.c. aktivitātēs;
    - Talantīgā ģimene, kas ir zināma ar sasniegumiem kultūrā, mākslā, zinātnē vai kādā citā jomā;
    - Radošākā ģimene, kura mērķtiecīgi audzina bērnus, investējot laiku un enerģiju, lai attīstu viņu talantus;
    - Skanīgākā ģimene, kuru vieno dziesmas, dejas un mūzika.

„ZEIMUĻA” GADA ĢIMENE 2022” titula nominanti var pieteikties vai var tikt pieteikti, iesniedzot pieteikuma anketu, kurā jānorāda kontaktinformācija (uzvārds, adrese, telefona numurs, e-pasta adrese), kā arī īss pamatojums, kāpēc attiecīgajai ģimenei būtu jāiegūst Centra „Zeimuļs” gada ģimenes 2022 tituls.

Pretendentus var pieteikt līdz 2023.gada 5.maijam, nosūtot pieteikumu uz e-pastu [email protected] vai atstājot aizpildītas anketas Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, darba dienās no 9.00 līdz 16.00.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
Leduspuke 25.03.2023 18:46
Man vispar nepatik parak aktivi cilveki..man vini nogurdina.es no viniem turns pa gabalu.un no visadam aktivitatem.jo nan patik miers.esmu individualiste.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Sniedzot sabiedriskā transporta pakalpojumus Rēzeknē, pērn tika pārvadāti 2 616 494 pasažieri, kas ir par 173 043 jeb par 7,08% vairāk nekā gadu iepriekš. Sabiedrisko transportlīdzekļu nobraukums maršruta tīklā 2023. gadā bija 1 247 553,7 kilometri
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Zemessargs cietsirdīgi izturējies pret suni; ierosināta izmeklēšana
Tas zemessags ir pelnijis to pašu un cerams ka drīzumā dabūs. Karmu neviens vēl nav atcēlis. Sīkāk...
Dome atcēlusi pabalstus jaundzimušajiem un aizbildnim (papildināts)
Kad neekonomiski, neracionāli, neefektīvi rīkojās ar miljoniem eur, tad nedomāja kā tas nākotnē atspoguļosies uz iedzīvotājiem.
Bet tagad, kad iet runa par tūkstošiem eur, kuri būtiski ir svarīgi ģimenēm, nihilistikas atrunas - ļaus samazināt budžeta izdevumu daļu / ietaupīs budžeta daļu.
Žēl! Sīkāk...
“Rēzeknes satiksme” atskaitījusies par darbu 2023. gada
Pilnīgi piekrītu! Informācijas nav! Sīkāk...
facebook draugiem
Top