Trešdiena,
31.maijs 2023
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

“Rēzeknes Ziņas” aicina sadarboties!

17.03.2023 Cienījamie lasītāji! Katru dienu ziņojam par aktuālākajiem notikumiem pasaulē – politikā, sportā, kultūrā, šovbiznesā un citās jomās. Taču mūsu galvenais uzdevums nav konkurēt ar Latvijas lielākajiem ziņu portāliem, bet gan iepazīstināt jūs ar notikumiem Rēzeknē un Rēzeknes novadā.

Turklāt vislielāko rezonansi parasti iegūst tieši tās ziņas, kuru pamatā bijuši iedzīvotāju ieraksti sociālajos tīklos par visdažādākajām tēmām, piemēram, pilsētas sakopšanu un apzaļumošanu, palīdzību cilvēkiem vai dzīvniekiem, dažādu pasākumu organizēšanu.

Piemēram:
https://rezekneszinas.lv/ru/Proishestvija/1/15997/V_Rezekne_vybrosili_na_vernuyu_smert_malenkih_kotyat
https://rezekneszinas.lv/en/Obschestvo/1/15667/Sneg_=_stihijnoe_bedstvie_v_Rezekne_
https://rezekneszinas.lv/lv/Sabiedriba/1/17881/Vientula_mamma_no_Rezeknes_censas_izdzivot
https://rezekneszinas.lv/lv/Sabiedriba/1/17874/Rezekniesi_raksta...

Tāpēc vēršamies pie jums ar aicinājumu sadarboties!

Ja plānojat organizēt kādu pasākumu (piemēram, talku vai sporta pasākumu savā apkārtnē), pazīstat cilvēkus, kuriem nepieciešama reāla palīdzība, esat saskārušies ar gadījumiem, kad slikti izturas pret dzīvniekiem, vēlaties nodot jebkādu sasāpējušu informāciju pašvaldībai vai tās iestādēm – rakstiet mums!

Svarīgi atzīmēt, ka Rēzeknes valstspilsētas domes vadība un tās kontrolētās iestādes visādā veidā kavē pilsētas neatkarīgo mediju darbu un informācijas saņemšanu. Pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa ignorē visus jautājumus, un pilsētas mērs rīko tikai slēgtas preses konferences algotiem žurnālistiem. Publiskajā telpā tiek izplatīta tikai Rēzeknes domes vadības apmaksāta informācija. Tāpat Rēzeknes pilsētas domes vadība sūdzas un raksta apmelojumu vēstules regulējošajām iestādēm par pilsētas neatkarīgajiem medijiem.

Mēs strādājam jūsu un mūsu kopējā labuma vārdā! Mūsu mērķis nav kopēt citu rakstīto, bet gan publicēt to, kas ir noderīgs un interesants tieši Rēzeknes un novada iedzīvotājiem, kas ir aktuāls un var sniegt palīdzību tiem, kam tā nepieciešama.

“Rēzeknes Ziņas” redakcija patur tiesības izvērtēt saņemto informāciju un veikt nepieciešamos labojumus. Ja jums ir, ko teikt un ir informācija, ar ko dalīties, ziņojiet mums! Mūsu lielā auditorija kļūs arī par jūsu auditoriju. Un ar savām raizēm, problēmām vai jautājumiem jūs vairs nebūsiet viens.

Kontakti saziņai:
E-pasts: [email protected]
Mūsu Facebook lapa: https://www.facebook.com/rezekneszinas

Cerot uz sadarbību,
“Rēzeknes Ziņas” redakcija.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
[email protected] 21.03.2023 19:21
Mani visvairāk Rēzeknē neapmierina pašvaldības policijas trūkums. Problēmas - pagalmā kur dzīvoju bieži ir pilns ar svešiem auto kuriem tur stāvēt nedrīkst. Un vēl - uz soliņa,kuru izvietoja pie mana dzīvokļa loga, bieži notiek iedzeršanas, dzērāji trokšņo un lamājas , arī pēc pl.23.Ar šausmām gaidu vasaras atnākšanu,kad dzērāji okupēs šo soliņu . 2022. gadā sudzējos Pašvaldībai un nekādas atbildes nesaņēmu.Vai var to soliņu kaut kā novākt (adresi pagaidām nerakstu).
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes domes deputāti nolēmuši Valsts kasē aizņemties 3 349 192 eiro apmērā ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz 30 gadiem un ar 3 gadu atlikto pamatsummas maksājumu Rēzeknes rekreācijas centra izveidei
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
Cilveki katru dienu dzivo trauksmee no zinu trauksmes sirenam. pietiek ar tiem..nevajag tautai bojat dzirdi.un nervus.ar visadam trauksmes sirenam Sīkāk...
facebook draugiem
Top