Piektdiena,
28.Janvāris 2022
Vārda dienas: Kārlis, Spodris, Прохор, Иван, Гаврила, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

Viļānu uzņēmumos tiek veikta revīzija

06.11.2021
Rēzeknes novada domes izpilddirektors Jānis Troška pārņēma Viļānu novada uzņēmumu - “Viļānu namsaimnieks” un “Viļānu siltums” - pārraudzību, kas pēc novadu apvienošanas pilnībā pieder Rēzeknes novada pašvaldībai.

Izskatot konkrēto Viļānu uzņēmumu finanšu rādītājus, tika secināts, ka situācija uzņēmumos ir uz kritikas robežas. Līdz ar to iepriekš plānotais darbinieku algu pieaugums šobrīd nav īstenojams.

Uzņēmumam "Viļānu siltums" 2020. gada nogalē bija 872 eiro zaudējumi, taču “Viļānu namsaimniekam” - 26 593 eiro zaudējumi. Turklāt "Viļānu namsaimniekam" ir kritisks apgrozāmo līdzekļu trūkums. Šāda situācija radusies Jekaterinas Ivanovas (partija “Saskaņa”)  vadībā, kura 8 gadus bija priekšsēdētāja bijušajā Viļānu novadā. Tikai pēc politiskā spēka maiņas pašvaldībā varēja idenfiticēt iepriekšējās vadības kļūdas. Rēzeknes novada pašvaldības priekšsēdētājs Monvīds Švarcs bija pārsteigts, ka tarifiem Viļānu namsaimnieks nepievērsa pienācīgu uzmanību.

Atbildot uz M. Švarca uzdoto jautājumu, kāpēc Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā netika risināti jautājumi, deputāte J. Ivanova uzsver, ka par tarifa paaugstināšanas nepieciešamību tika runāts ne reizi vien. Tika iesniegti dokumenti sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem, taču darbi līdz galam nebija īstenoti.

Šī situācija tikai apliecina, ka Viļānu novads varētu bankrotēt, ja tas nebūtu apvienots ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Savukārt, kad Rezekneszinas.lv redakcija lūdza Jekaterinu Ivanovu komentēt finansiālo situāciju bijušajā Viļānu novadā, Ivanovas kundze iebilda, ka novadam nav nekādu problēmu, tādējādi mēģinot slēpt no mūsu lasītājiem un radio "Ef-Ei" klausītājiem patieso finansiālo stāvokli bijušajā Viļānu novadā.

Ir tikai likumsakarīgi, ka par veiksmīgo Viļānu novada pašvaldības darbu sociālajos tīklos ziņojis tā dēvētais "kurators", no "Saskaņas" partijas Latgalē ievēlētais, 13. Saeimas deputāts Ivans Ribakovs.

Acīmredzot tas bija mēģinājums saviem potenciālajiem vēlētājiem likt domāt, ka vēlamais ir reālais, bet īstenībā tā ir vienkārša maldināšana.
Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
Starp citu 08.11.2021 10:31
Vai jāvelk paralēles ar Rēzeknes pilsētu? Saimnieks, jeb saimnieku jumts viens un tas pats.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Ja Jūs loterijā laimētu lielu naudas summu, kur to iztērētu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes novada pašvaldība dāvina iespēju slidot
Super! Labi lemts!!!!! Sīkāk...
Rēzeknes pilsētas dome ir gatava izsludināt ārkārtas stāvokli
Par to ko pilsetas dome gatava izsludināt. pasludināt u.tt lielai daļai pilsētnieku ir pilnigi vienalga. saprotamāk izsakoties - apmēram līdz Bartaševiča jostas vietai ,kur kūla saaugusi/Sākumā ,lai saskaņa uzņemās politisko atbildību par sastrādāto valdišanas gados pilsētā un tikai pēc tam kaut ko sludina////Loti gribētos .lai valsts maksimāli ierobežo pilsētas finansēšanu - pilsētniekiem šī nauda nenonāks tāpat. tāda sajuta ,ka aptrūkstas saskaniešu varzas algām.. Sīkāk...
Ģirģens aizejot paņēmis 'iPhone' telefonu
Kārtējais vatniķs! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top