Trešdiena,
3.marts 2021
Vārda dienas: Marts, Tālavs, Tālis, Кузьма Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
Sabiedrība

COVID-19: Nāves gadījumi Rēzeknē turpina pieaugt

18.01.2021
Uz 18. janvāri Rēzeknes slimnīcā ārstējas 66 Covid-19 pacienti, trīs no viņiem ar smagu slimības gaitu. Līdz 18. janvārim Rēzeknes slimnīcā ārstējušies 397 Covid-19 pacienti, 271 izārstēts vai izrakstīts tālākai ambulatorai ārstēšanai, 60 ir miruši.

Statistika liecina, ka Rēzeknē palielinās mirstība no Covid-19.

Līdz 23. decembrim Rēzeknes slimnīcā bija reģistrēti 27 nāves gadījumi no koronavīrusa, 4. janvārī - 36, 12. janvārī – 48, savukārt, 18. janvārī – 60 gadījumi.

Pirms divām nedēļām Rēzeknes slimnīcai piegādātas arī sešas valsts finansētas pārvietojamās plaušu mākslīgās ventilācijas iekārtas, kas ievērojami palielinās slimnīcas kapacitāti ārstēt Covid-19 pacientus ar smagu slimības gaitu.

Kā norāda Rēzeknes slimnīcā, slimnīcas Vakcinācijas kabinetā turpinās veselības aprūpes sistēmas darbinieku vakcinācija pret Covid-19. Līdz februārim tiks vakcinēti 42% Rēzeknes slimnīcas darbinieku. Papildus Vakcinācijas kabinetā tiek vakcinēti arī NMPD un Valsts Asinsdonoru centra Latgales filiāle darbinieki. Nākamnedēļ arī ģimenes ārsti, zobārsti un citas ārstniecības personas saņems pirmās vakcīnas pret Covid-19.Rezekneszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3 /3)
Lola 18.01.2021 14:25
Starpcitu, mirst ne tikai no Covid-19, bet arī no dažādām hroniskām slimībām!
Ieteikums tomēr kritiski izvērtēt informāciju :)

cilvēks 19.01.2021 09:16
apskatījos SPKC datus par mirušo cilvēku skaitu Latvijā no Gripas 2017., 2018. un 2019. gados. Katru gadu miruši ap 90 cilvēki un no Covid-19 Latvijā (gada laikā) miruši jau vairāk par 900 cilvēkiem... hmmm.. laikam tie 800+ visi ir pieskaitīti klāt tikai tāpēc ka "MAKSĀ" kautcik tur eiro katram kurš piekritīs, ka viņa radiniekam nāves cēloni norādīs kā Covid-19..

pagaidām nevienu neesmu redzējis, kurš publiski un ar PIERĀDĪJUMIEM būtu šo "MAKSĀŠANU" parādījis/pierādījis..

..pilnīgi piekrītu, ka vajag KRISTISKI izvērtēt informāciju.. arī to, kuru viena tante teica..
Galva 20.01.2021 05:32
Godīgi teikšu, esmu nogurusi no šīs COVIDa padarīšanas! Noriebies šis vīruss, ierobežojumi, satraukums par apkārtējiem. Varbūt esmu łoti emocionāls cilvēks, bet, manuprāt, Rēzeknei 60 miruši cilvēki ar COVID, tas ir daudz. Nestādos priekšā, cik daudz cilvēku tiktu “nopłauts”, ja nebūtu ierobežojumu. Vismaz dała ievēro piesardzību un par to gribas teikt- PALDIES!
Ja mēs visi izsēdētu tās nolādētās 2 -3 nedēłas, tad vīruss apstātos un varētu visi atsākt ierastās gaitas, bet nē! Viss ir tik ilgi ievilcies un vēl vilksies un vilksies, jo sturgalvība nekur nav pazudusi.
Tik łoti vēlētos, lai valsts vadītāji, palīdzētu visiem pārvarēt šo parazītu, lai nebūtu cilvēkiem satraukuma par to - kā pabarot bērnus, samaksāt rēkinus utt. izsēdētu šo laiku un viss. Eh!
Paldies medikiem par darbu! Lai mums visiem stipra veselība, lai ātrāk viss atgriežas ierastajās sliedēs!
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. janvāra maksa par ēdināšanu Rēzeknes bērnudārzos būs gandrīz par 40% mazāka.
Apspriest
Aptauja
Kādu televīziju izmanto Jūsu mājsaimniecība?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknes domei atsaka aizdevumu "izdzīvošanai"
Aafrika... Sīkāk...
Rēzeknes mērs un viņa vietnieki izvairās no Latvijas žurnālistiem
Man nav ko steigties vai nesteigties - opozīcijā esot arī ir jāstrādā, nevis jāizliekas par beigtām zivīm. Sīkāk...
Covid-19 dēļ Anglijā noteikts jauns karantīnas režīms
Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās. Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top