Trešdiena,
24.jūlijs 2024
Vārda dienas: Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Ольга, Ефимия Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

Sabiedrība

Rēzekne svinēs 739. dzimšanas dienu

23.07.2024

Pašā vasaras plaukumā, no 31. jūlija līdz 4. augustam, Rēzekne atzīmēs savu 739. dzimšanas dienu. Sumināt pilsētu, iesaistoties daudzveidīgos svētku nedēļas pasākumos, aicināti gan tās iedzīvotāji, gan pilsētas viesi.

Satiksmes ierobežojumi Lūbanas ielā

24.07.2024

SIA "Rēzeknes siltumtīkli" atgādina, ka ir uzsākta siltumtrases rekonstrukcija centra rajonā.

Notiks Latgales motobraucēju saieta “Klaidoņu dienas” parāde

22.07.2024

27. jūlijā plkst. 14.00 Festivāla parkā pulcēsies vērienīgā Latgales motobraucēju saieta “Klaidoņu dienas” skaļie un jaudīgie dalībnieki. Visi motosporta entuziasti aicināti aplūkot braucamrīkus un iejusties “Klaidoņu dienu” lieliskajā atmosfērā.

RTA viesojās sociālo un izglītības zinātņu pētnieks no Peru

22.07.2024

No 17. līdz 18. jūlijam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) Izglītības, valodu un dizaina fakultātē viesojās Toribio Rodríguez de Mendoza de Amazonas nacionālās universitātes (Lima, Peru) sociālo un izglītības zinātņu pētnieks Dr.Hugo Fujishima Martell.

Jaunā nedēļa aizritēs ar patīkami siltu laiku, bet brīžiem līs

22.07.2024

Visas jaunās nedēļās garumā laiks būs silts, saule mīsies ar mākoņiem, bet, sākot ar otrdienu, daļā Latvijas gaidāms lietus. Pūšot lēnam vējam, atsevišķās naktīs redzamību pasliktinās migla un dūmaka. Nakts stundās termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par +12…+19°, un diennakts gaišajās stundās vietām tas pakāpsies līdz +27…+29° atzīmei.

Pašvaldības policija pastiprina cīņu pret nelegālajām izgāztuvēm

19.07.2024

Pēdējā laikā Rēzeknes valstspilsētas Pašvaldības policija arvien biežāk saņem ziņojumus par atkritumu maisiem, kas tiek atstāti nekustamajam īpašumam piegulošajā teritorijā. Tas ne tikai negatīvi ietekmē pilsētas vizuālo tēlu, bet arī rada potenciālus draudus videi. Tāpēc ir svarīgi atcerēties, ka atkritumi jānovieto speciāli tiem paredzētos konteineros.

Rēzeknes upei nepieciešams mūsu atbalsts

18.07.2024

Septembra sākumā Pasaules Dabas Fonds Latvijā plāno organizēt upju sakopšanas talku kādā no Latvijas upēm un šobrīd ir izsludināta vietu pieteikšana upju talkai. Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība, atsaucoties uz aicinājumu, nolēma pieteikt sakopšanai Rēzeknes upi pilsētas robežās. Plānotajos sakopšanas darbos ietilpst gan atkritumu savākšana, gan upju atjaunošanas darbi (koku sanesumu un nelikumīgu šķēršļu novākšana).

“Rēzeknes siltumtīkli” uzsāk siltumtrases rekonstrukciju Lubānas ielā

18.07.2024

Ceturtdien, 18. jūlijā,  SIA “Rēzeknes siltumtīkli” uzsāks siltumtrašu rekonstrukcijas darbus  Rēzeknes centra rajonā. Šo darbu dēļ būs nepieciešams uz laiku atslēgt karsto ūdeni sekojošām mājām:

Rēzeknē notiks Lielais svētku tirgus "Rēzekne svin!"

18.07.2024

3. augustā Festivāla parkā Rēzeknē (Pils ielā, 17), kā arī promenādē un Latgales vēstniecības GORS pagalmos notiks Lielais svētku tirgus "Rēzekne svin!"

Iedzīvotāju pieņemšana pie pašvaldības vadības

17.07.2024

Rēzeknes pagaidu administrācijas locekļi noteiktos laikos nodrošinās iedzīvotāju pieņemšanu.

Ziemeļu rajona notiks siltumtīklu hidrauliskā pārbaude

17.07.2024

Ziemeļu rajona katlumājas apstādināšana sāksies 29.07.2024 un beigsies 01.08.2024.

RTA aicina interesēties par studiju iespējām

17.07.2024

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notiek vidusskolu absolventu un viņu vecāku konsultēšana par studiju uzsākšanu: dokumentu iesniegšanu, valsts finansētās budžeta vietas iegūšanu, naktsmītni studentu dienesta viesnīcā, kā arī daudziem citiem jautājumiem.

Rēzekne iekļuvusi Top 5 kategorijā “Ceļu satiksmei drošākā pilsēta”

16.07.2024

Jau trešo gadu Satiksmes ministrijas Ceļu satiksmes drošības padome (CSDP) īsteno konkursu “Ceļu satiksmes drošības pašvaldību novērtēšanas indekss”. Šī konkursa mērķis ir izcelt un popularizēt labās prakses piemērus par ceļu satiksmes drošības uzlabošanas iniciatīvām, tāpat arī veicināt izpratni pašvaldību atbildīgo amatpersonu un iedzīvotāju vidū par ceļu satiksmes drošību, sekmējot pakāpenisku to uzlabošanu Latvijas pašvaldībās.

SIA "Rēzeknes siltumtīkli" veiks remontdarbus Ziemeļu rajonā

16.07.2024

SIA "Rēzeknes siltumtīkli" veiks siltumtrases remontdarbus Ziemeļu rajonā. Remontdarbu laikā dažās mājās nebūs karstā ūdens.

Latvijā liegs uzturēties arī Baltkrievijā reģistrētām automašīnām

16.07.2024

Tieslietu ministrija (TM) šobrīd izstrādā un iesniegs Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai likumprojektu, lai liegtu Latvijā uzturēties Baltkrievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem, tostarp šķērsot ar šādām automašīnām valsts robežu tranzītā, informēja TM. Jau pašlaik līdzīgs regulējums ieviests attiecībā uz Krievijā reģistrētām automašīnām.

RTA programma “Dizaina tehnoloģijas” – mūsdienīga un radoša

15.07.2024

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) līdz 22. jūlijam notiek jauno studentu uzņemšana. Šajā gadā daudzās pilna laika studiju programmās ir pieaudzis valsts finansēto budžeta vietu skaits. Dažās programmās bezmaksas studiju vietu skaits ir pat dubultojies. Pērnā gada vasarā reflektantu interesi piesaistīja profesionālā bakalaura studiju programma “Dizaina tehnoloģijas”. Šajā programmā tiek piedāvātas 25 valsts apmaksātas studiju vietas.

Tuvākajās dienās laiks būs vasarīgi silts, daždien gaidāms lietus

15.07.2024

Aizvadītajā nedēļā laika apstākļi bijuši gana mainīgi un dinamiski. Naktī uz ceturtdienu dažviet tika aizvadīta tropiskā nakts (minimālā gaisa temperatūra saglabājās virs +20°), kā arī nakts stundās bija iespējams novērot krāšņus sudrabainos mākoņus.

Ceturtdien Latviju no rietumiem šķērsoja mākoņu un nokrišņu zonas, kas radīja lielus postījumus Bauskas apkārtnē savukārt sestdien negaiss bija saudzīgāks, vien Olaines pusē izveidojās neliels virpuļviesulis. Turpretī Lietuvā, Šauļu apkārtnē virpuļviesulis radījis lielāku postu, izpostot mežu un tuvumā esošo saimniecību. Turpmākās dienās laiks būs vasarīgi silts, tikai atsevišķās dienās gaidāms lietus.

Rēzeknes novadā Latvijas armijas 105. gadadienu svin zemessargi

12.07.2024

Rēzeknes novadā Latvijas armijas 105. gadadienai veltītajā pasākumā akcentētas ģimenes un kopā būšanas vērtības, ar pateicības rakstiem godināja Zemessardzes veterānus, bet jaunieši spēra pirmos soļos militārajā karjerā un svinīgi deva zvērestu.

Rēzeknes upē peldēties aizliegts, Kovšu ezerā – drīkst

12.07.2024

Saņemti kārtējie Rēzeknes peldvietu ūdens pārbaudes rezultāti, kas liecina, ka Kovšu ezera peldvietā peldēties atļauts, taču Rēzeknes upē – aizliegts.

Guna Puce uzteic sadarbību ar pašvaldības darbiniekiem

11.07.2024

Pašvaldības darbinieki ir atvērti sadarbībai un sniedz nepieciešamo informāciju, atzina Rēzeknes pagaidu administrācijas vadītāja Guna Puce.

Rēzeknē aktuāla stāvvietu problēma daudzdzīvokļu māju pagalmos 2

11.07.2024

Auto novietošanas iespējas, īpaši daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmos, ir sāpīgs jautājums ne vienam vien rēzeknietim. Iedzīvotāji ikdienā saskaras ar problēmu atrast brīvu vietu, kur atstāt savu automašīnu. Šīs problēmas risināšanā tiek iesaistīta Rēzeknes valstspilsētas Pašvaldības policija, kas regulāri saņem izsaukumus uz daudzdzīvokļu namu pagalmiem, lai kontrolētu transportlīdzekļu stāvēšanas noteikumu ievērošanu.

Par bezmaksas braukšanu topošajiem pirmklasniekiem

11.07.2024

Iedzīvotāju apkalpošanas centrs vērš uzmanību, ka visiem bērniem, kuri izmanto pilsētas sabiedrisko transportu un šī gada 1. septembrī sāks mācības 1. klasē kādā no Rēzeknes pilsētas administratīvajā teritorijā esošajām vispārējās izglītības iestādēm, pirmsskolas Rēzeknieša karti jānomaina uz Rēzeknes pilsētas skolēna apliecību.

Pagaidu administrācija apstiprinājusi iepirkuma komisiju

10.07.2024

Otrdien, 9. jūlijā, saskaņā ar Pašvaldību likuma 29. pantu tika sasaukta pagaidu administrācijas ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija 5 jautājumi.

SIA "Rēzeknes siltumtīkli" veiks remontdarbus centra rajonā

10.07.2024

SIA "Rēzeknes siltumtīkli" veiks siltumtrases remontdarbus centra rajonā.

Rēzeknes pagaidu administrācija nodrošinās iedzīvotāju pieņemšanu

09.07.2024

Rēzeknes pagaidu administrācijas locekļi noteiktos laikos nodrošinās arī iedzīvotāju pieņemšanu, paredz pirmdien apstiprinātais pagaidu administrācijas darba reglaments.

RTA atklāta granta projekta izstāde

09.07.2024

27. jūnijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Mākslas terasē, jaunās un talantīgās saksofonistes Gabrielas Smanes mūzikai skanot, rektore prof. Iveta Mietule atklāja RTA granta projekta izstādi “Sinerģiski tehnoloģiju eksperimenti dizainā”. Mākslas terasē todien satikās mūzika, māksla, dizains un tehnoloģijas.

Rēzeknē notiek latviešu valodas apmācības Ukrainas iedzīvotājiem

09.07.2024

Šogad Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) atklātā pieteikumu konkursā pakalpojumu sniedzējiem “Latviešu valodas mācības Ukrainas civiliedzīvotājiem” ir noskaidrojis  33 organizācijas visā Latvijas teritorijā, kas Ukrainas civiliedzīvotājiem nodrošinās bezmaksas latviešu valodas kursus (klātienē, attālināti, hibrīda režīmā).

Rēzeknes Dzimtsarakstu nodaļas darbs 2024.gada jūnijā

08.07.2024

Jūnijā Dzimtsarakstu nodaļā tika reģistrētas 22 laulības, kas ir mazāk nekā iepriekšējā gada jūnijā, kad tika reģistrētas 36 laulības. Šogad pirmo reizi gredzenus mija 13 pāri. Turpmākajiem mēnešiem saņemti 18 iesniegumi laulības reģistrācijai.

Raiņa parkā notiks pasākums bērniem ”KIDS WONDERLAND”

08.07.2024

12.jūlijā Rēzeknē, Raiņa parkā, plkst. 16:30-19:30 notiks izklaides pasākums bērniem un ģimenēm ”KIDS WONDERLAND”.

Nedēļa iesāksies ar sausāku un siltāku laiku

08.07.2024

Jūlijs iesākās ar mainīgiem laikapstākļiem - valsts teritoriju šķērsoja vairākas atmosfēras frontes, sev līdzi nesot stiprus nokrišņus, vietām tika novēroti arī pērkona negaisi ar krasām vēja brāzmām, kas lokāli radīja postījumus. Jaunnedēļ laiks būtiski mainīsies - līdz ar atmosfēras spiediena paaugstināšanos mākoņu būs mazāk un biežāk redzēsim sauli, kā arī vējš kļūs lēnāks. Latvijā pakāpeniski ieplūdīs siltāka gaisa masa, katru nākamo dienu padarot arvien siltāku. Nedēļas otrajā pusē vietām valsts dienvidu daļā gaiss iesils līdz pat +31°.

Nedēļas skaitlis
Jaunais siltumenerģijas apgādes tarifs Rēzeknē – 88,79 eiro par megavatstundu (bez PVN), kurš stāsies spēkā no 2024. gada 1. augusta (palielinājums par 7,44)
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Apsūdz divus pusaudžus par dubultslepkavību Rēzeknē
OTMOROZKI Sīkāk...
Satversmes tiesā ierosināta lieta par Rēzeknes domes atlaišanu
Būtu jāsāk ar to, ka vēlēts deputāts, uzsākot amata pienākumu pildīšanu, dod zvērestu ievērot Satversmi un godprātīgi pildīt savus pienākumus iedzīvotāju interesēs.
Atstādinātā Dome ir uzspļāvusi šādam faktam, un tagad par iedzīvotāju naudu iet tālāk pret pašiem iedzīvotājiem. Sīkāk...
Par Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietnieku ievēlē Jevsikovu
Jūs laikam atrodaties citā dimensijā. kādi krēsli, kāds,kēņiņš, nolaidieties uz zemes no mākoņiem...laikam esat ieinteresētā puse.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top