Piektdiena,
21.Janvāris 2022
Vārda dienas: Agne, Agnese, Agnija, Антон, Григорий, Емельян Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

Sabiedrība

Rēzekniešiem pieejami "Centrālās laboratorijas" pakalpojumi jaunās telpās

07.01.2022

Rēzeknē pakalpojumu sniegšanai atvērta SIA "Centrālā laboratorija" viena no lielākajām filiālēm ārpus Rīgas, informē uzņēmuma pārstāvji.

Dzimtsarakstu nodaļas darbs 2021.gada decembrī

06.01.2022

Decembrī nodaļā reģistrētas 13 laulības (2020.gada decembrī- 17). Šomēnes nodaļā laulību reģistrēja arī 2 ārzemnieki- Moldovas un Ukrainas pilsoņi. Pirmo reizi gredzenus mija 7  pāri. Mēneša laikā saņemti 14 iesniegumi laulības reģistrācijai turpmākajos mēnešos.

Tukšos dzērienu iepakojumus šobrīd uzkrāt nevajag 2

05.01.2022

Tuvojoties depozīta sistēmas darbības sākumam 2022. gada 1. februārī, depozīta sistēmas ieviesējs Latvijā SIA “Depozīta Iepakojuma Operators” atgādina iedzīvotājiem, ka tukšos dzērienu iepakojumus šobrīd uzkrāt nevajag, jo depozīta sistēmā varēs nodot tikai tos iepakojumus, kas iegādāti no nākamā gada 1. februāra un ir marķēti ar Latvijas depozīta zīmi. Dzērienu iepakojumus, kas šobrīd atrodas veikalu plauktos, nodot depozīta sistēmā nevarēs, taču tos var nodot esošajos atkritumu šķirošanas konteineros. Plašāka informācija par gaidāmo depozīta sistēmu un iepakojumu nodošanas kārtību atrodama www.depozitapunkts.lv.

Ievērosim drošību uz ledus

05.01.2022

Iestājoties aukstam laikam, uz ūdenstilpnēm veidojas ledus kārta. Tas ir liels vilinājums makšķerniekiem un ziemas prieku baudītājiem doties uz ledus.

VUGD aicina svētku laikā atcerieties par drošību

23.12.2021

Gada nogale ir svinību laiks, kad telpas un pagalms rotāts gaismas virtenēm, tiek dedzinātas sveces, kurinātas krāsnis un pirtis, gatavoti svētku ēdieni, kā arī noskaņas radīšanai izmantota pirotehnika. Lai Ziemassvētki un Jaungada svinības nepārvērstos traģēdijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina atcerēties un rūpēties par ugunsdrošību mājoklī!

Ziemassvētku akcija bērnu un pusaudžu emocionālam atbalstam

20.12.2021

Lai svētku laikā sniegtu bērniem un pusaudžiem psiholoģisko atbalstu un palīdzību, no 20. decembra līdz 26. decembrim Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 rīko akciju  „Uzticies... Tevi dzirdēs un sapratīs”, paziņojumā presei informēja akcijas rīkotāji.

Visi Rēzeknes novada bērni saņems saldas Ziemassvētku dāvanas 1

14.12.2021

Arī šogad, sagaidot Ziemassvētkus, Rēzeknes novada pašvaldība bērniem sarūpēs saldas un gardas Ziemassvētku dāvanas 5 Eur vērtībā. 

17. decembrī veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

14.12.2021

Piektdien, 17.decembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm.

Saeima noteic valstspilsētu apvienošanu ar blakus novadiem

10.12.2021

Saeima ceturtdien, 9.decembrī, galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, kas noteic Daugavpils, Jelgavas, Liepājas, Rēzeknes un Ventspils valstspilsētu apvienošanu ar apkārtējiem novadiem. 

Informācija par ielu tīrīšanu ziemā 14

30.11.2021

Ielu uzturēšanu regulē Ministru kabineta noteikumi Nr.224 “Noteikumi par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli”.

NVA rīko klientu aptauju

30.11.2021

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīko klientu aptauju, lai noskaidrotu un izvērtētu klientu viedokli par NVA darbību un pakalpojumiem. Aptauja norisinās līdz 23.decembrim NVA mājaslapā.

Latgalē novēloti uzrunā iedzīvotājus vakcinēties 2

22.11.2021

Latgalē ir zemākie vakcinācijas pret Covid-19 rādītāji, taču tikai šobrīd atsevišķās pašvaldībās sākts uzrunāt iedzīvotājus vakcinēties, par to, kas un kā palaida garām iedzīvotāju informēšanu par vakcinācijas procesu, ziņo LTV raidījums “De Facto” 21. novembra sižetā. 

Vai Rēzeknes novada dome palielinās pabalstu jaundzimušajiem? 1

10.11.2021

Rēzeknes novada dome aktualizēja jautājumu par bērnu piedzimšanas pabalsta paaugstināšanu. Plašākus komentārus ziņu portālam Rezekneszinas.lv sniedza jaunievēlētais deputāts Rēzeknes domē no partijas "Latvijas attīstībai" Georgijs Jevsikovs. 

Viļānu uzņēmumos tiek veikta revīzija 1

06.11.2021

Rēzeknes novada domes izpilddirektors Jānis Troška pārņēma Viļānu novada uzņēmumu - “Viļānu namsaimnieks” un “Viļānu siltums” - pārraudzību, kas pēc novadu apvienošanas pilnībā pieder Rēzeknes novada pašvaldībai.

Latgales reģionā atklāti papildu autobusu un vilcienu reisi

02.11.2021

29. oktobrī, Sabiedriskā transporta padome, kuru pārstāv arī Latgales plānošanas reģiona Attīstības Padomes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs,  lēma par papildu vilciena ekspreša reisu atklāšanu maršrutā Rīga–Rēzekne, kā arī atsevišķu maršruta Rīga–Krāslava vilcienu reisu pagarināšanu līdz Indrai. Tāpat tika apstiprināta četru jaunu autobusu reisu atklāšana maršrutā Nr.6213 Krāslava–Skaista–Dagda, kas tiks izpildīti līdz Krāslavas stacijai, nodrošinot pasažieriem iespēju pārsēsties no autobusa vilcienā un otrādi.

Asinsdonoru centram nepieciešama palīdzība 5

02.11.2021

Valsts asinsdonoru centra (VADC) Latgales filiālei atkal nepieciešama cilvēku palīdzība. Tagad asinsdonoru centram ļoti nepieciešamas 1., 3. un 4. negatīvās grupas asinis.

Tuvākajās dienās sagaidāms silts, kā arī sauss laiks

29.10.2021

Turpmākās dienas laika apstākļus virs Latvijas noteiks plaša anticiklona ziemeļrietumu daļa, sagādājot, iespējams, pēdējos atvasarīgos laikapstākļus šogad. Dienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz patīkamiem +10…+14°, potenciāli sagaidāmi jauni maksimālās gaisa temperatūras rekordi. Otrdien Latvijai no rietumiem pietuvosies ciklons, līdzi nesot vēsākas gaisa masas ar lietu.

Vietējie mediji – vistuvāk savai auditorijai

28.10.2021

Vietējie un reģionālie mediji ir vistuvāk savai auditorijai un visefektīvāk spēj apmierināt lokālās kopienas informācijas vajadzības. To loma mūsdienu Latvijas mediju sistēmā ir ļoti nozīmīga, jo tie spēj sasniegt līdz pat 70%—80% auditorijas, spriež eksperti, atzīstot, ka valsts atbalsts medijiem ir ļoti nozīmīgs, tomēr nekur nav zudusi arī pašu žurnālistu atbildība ievērot godīgas un atbildīgas žurnālistikas principus.

Rēzeknes domei jāatgriež daļu atvieglojumu sabiedriskajam transportam

28.10.2021

26. oktobrī Valdība lika atgriezt sabiedriskā transporta braukšanas atvieglojumus kritisko nozaru pilna laika darbiniekiem, kā arī studentiem.

20 eiro izmaksa vakcinētajām personām, kuras sasniegušas 60 gadus

28.10.2021

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) par laikposmu no 2021.gada 1.novembra līdz 2022.gada 31.martam izmaksās 20 eiro pabalstu mēnesī Latvijā dzīvojošām personām, kuras līdz 2021.gada 31.decembrim ir sasniegušas 60 gadu vecumu un pabeigušas pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai saņēmušas medicīnisko atzinumu par nepieciešamību atlikt vakcināciju pret Covid-19.

Sociālās palīdzības, pakalpojumu saņemšana ārkārtējās situācijas laikā

28.10.2021

Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” (turpmāk – Sociālais dienests) un tās struktūrvienības nodrošina sociālo palīdzību un sociālos pakalpojumus attālināti, gan noteiktos gadījumos arī klātienē, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

Naktī uz svētdienu pulksteņa rādītāji jāpagriež stundu atpakaļ

26.10.2021

Latvijā šonedēļ beigsies vasaras laiks, un naktī uz svētdienu, 31. oktobri, plkst. 4 pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ, informēja Ekonomikas ministrijā (EM).

Satiksmei būs slēgts Dārzu ielas posms

21.10.2021

Sakarā ar Stacijas ielas rekonstrukciju posmā no satiksmes pārvada līdz krustojumam ar Zemnieku ielu un aprīkojumu Stacijas ielas turboapļa krustojumā, līdz 9. novembrim (saskaņā ar būvdarbu veicēja SIA “Ceļi un tilti” informāciju) satiksmei būs slēgts posms no Stacijas ielas un Dārzu ielas krustojuma līdz mājai Dārzu ielā 83.

Latvijā uz četrām nedēļām izsludina mājsēdi

21.10.2021

No 21. oktobra līdz 14. novembrim Latvijā uz četrām nedēļām izsludina mājsēdi jeb stingrus iedzīvotāju pārvietošanās ierobežojumus, lai būtiski bremzētu Covid-19 infekcijas izplatībumazinātu slogu veselības aprūpes sistēmai un glābtu pēc iespējas vairāk cilvēku dzīvības. No plkst. 20.00 vakarā līdz plkst. 5.00 rītā visiem iedzīvotājiem būs jāuzturas savās dzīvesvietās.

Rēzeknes slimnīca pārtrauc plānveida pakalpojumu sniegšanu

20.10.2021

Ar 2021. gada 18. oktobri ir pārtraukta plānveida veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana, IZŅEMOT:

Covid-19 slimības lapas plāno izsniegt tikai personām ar sertifikātu

20.10.2021

No šā gada 25. oktobra līdz 31. decembrim tiks atjaunotas valsts apmaksātās darbnespējas lapas, saslimstot ar Covid-19, kuras plānots izsniegt tikai tām personām, kam ir sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai kuras ir saņēmušas atzinumu par nepieciešamību atlikt personas vakcināciju pret Covid-19. To paredz valdībā akceptētie grozījumi likumā "Par maternitātes un slimības apdrošināšanu".

Rēzeknes Dzimtsarakstu nodaļas darbs ārkārtējās situācijas laikā

19.10.2021

Ārkārtējās situācijas laikā no 2021. gada 11. oktobra līdz 2022. gada 11. janvārim, Rēzeknes valstspilsētas dzimtsarakstu nodaļas sniegtie pakalpojumi tiks nodrošināti, ievērojot vispārīgās epidemioloģiskās drošības prasības.

Latvijā plānota mājsēde līdz 15. novembrim

19.10.2021

Krīzes vadības padome pirmdien, 18. oktobrī, uzklausot veselības un citu nozaru speciālistus, lēma, ka ir nepieciešams noteikt daudz stingrākus drošības pasākumus, lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatības aizvien pieaugošo ātrumu, tādējādi pēc iespējas samazinot, laiku, kad ārstniecības sistēma piedzīvos pārslodzi. Vienlaikus ir jāturpina palielināt vakcinācijas aptveri, tāpēc ikvienam nevilcinoties jārod iespēja vakcinēties pret Covid-19, lai pasargātu sevi no inficēšanās vai smagas slimības gaitas.

Gaidāms lietains un vējains laiks

18.10.2021

Darba nedēļas pirmajā pusē gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, vietām īslaicīgi līs. Pirmdien saglabāsies mērens rietumu, ziemeļrietumu vējš, piekrastē tas būs brāzmains, savukārt otrdien vējš pierims un dienā pakāpeniski iegriezīsies no dienvidu puses. Gaisa temperatūra naktīs būs -1...+3° robežās, vietām, kur debesis skaidrosies, temperatūra var būt vēl par pāris grādiem zemāka. Naktis būs siltākas piekrastē, tur vietām līdz +8°. Pirmdien gaiss iesils līdz +7…+11°, bet otrdien līdz +4…+9°.

Dome atceļ bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā PAPILDINĀTS 3

15.10.2021

No 11. oktobra līdz 11. janvārim Latvijā ir izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā ir spēkā virkne ierobežojumu, kuru mērķis ir uzlabot epidemioloģisko vidi.

« 1 2 3 ... 90 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknē reģistrēti 1627 bezdarbnieku.
Apspriest
Aptauja
Ja Jūs loterijā laimētu lielu naudas summu, kur to iztērētu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Deputāts Ribakovs. Grozu-griežu, gribu sajaukt jeb satīties, sapīties
Beidziet celt gaismā un rakstīt par sapelējušajiem vecajiem žuļikiem, porno kasešu karaļiem ar peisiem!!! Riebjas. Tiešām. Sīkāk...
Bartaševičs par būvniecību: "Mēs visi esam lielos mēslos"
Raksta autori/-e domājams vēsta, ka notiekošais pašvaldībā arī valstī ir pārtikas/ enerģētikas/ militārās krīzes sākums. To, ka rakstā minētās personas nav līdz galam godprātīgas un veikli /veiksmīgi/ izmanto visas iespējas, rēzeknieši zin. Un toka republikas iedzīvotāji grimst arī sabiedrība zin...
Bet viss notiek likumīgi. "Nekā personīga, vienkārši bizness". Šī frāze attiecināma, gan uz vietni Rēzeknes ziņas, gan rakstā minētajām personām, gan pašvaldības darbu un arī notiekošo valstī. Sīkāk...
Bartaševičs par būvniecību: "Mēs visi esam lielos mēslos"
Kāpēc "visi mēs" esam mēslos? Varbūt laiks Šurikam un brālītim Karlsonam sākt atdot pilsētniekiem nozagto naudiņu!!!!!! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top