Otrdiena,
18.jūnijs 2024
Vārda dienas: Alberts, Madis, Дорофей, Игорь, Федор, Константин Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

RĒZEKNES NOVADS

Verēmu pamatskolā darbu sāks jauns direktors

30.08.2023

No 2023. gada 1. septembra Verēmu pamatskolā darbu uzsāks jauns direktors Sandis Sprudzāns.

Čornajas pagasta jauniešu centrā “HORIZONTS” iegādāti sup dēļi

29.08.2023

Čornajas pagasta jauniešu centrs “HORIZONTS” realizēja biedrības “Rāznas nacionālā parka biedrība” izsludināto infrastruktūras sakārtošanas projektu “Aktīvā ūdens sporta un atpūtas attīstība Čornajas pagastā”, kura rezultātā tika iegādāti 3 gabali sup dēļi.

Rēzeknes novada pirmklasnieki saņems dāvanas

28.08.2023

Tuvojas jaunais 2023./2024. mācību gads, un Rēzeknes novada izglītības iestādes gatavojas jaunajam mācību gadam. Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldības Sociālo dienestu arī šogad sarūpējuši  dāvanu komplektus pirmklasniekiem, uzsākot skolas gaitas.

Aktuāls komentārs: Guntars Skudra

26.08.2023

Nākamnedēļ sāksies jaunais mācību gads, un pirms tā Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvji, kā jau ierasts tiekas ar novada izglītības iestāžu vadības komandām, lai pārliecinātos par skolu gatavību jaunajam darba cēlienam un pārrunātu izglītības iestādēm aktuālos jautājumus. Par novada skolu gatavību  pavēstīs Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes vadītājs Guntars Skudra.

Rēzeknes novadā divām skolām būs jauni direktori

25.08.2023

Rēzeknes novada deputāti par Vērēmu pamatskolas direktoru apstiprināts Sandis Sprudzāns, bet Viļānu vidusskolai jaunu direktoru meklēs konkursā.

Dricānieši vicečempioni sacensībās "Seniori vāra zupu"

25.08.2023

Starpnovadu sadarbība visās kultūras jomās vienmēr nes pozitīvus augļus  - savu talantu parādīšana, dalīšanās pieredzē, citu kolektīvu tradīciju izzināšana, kultūrvēsturisku vietu un personību iepazīšana.

Jauniešu centrs “HORIZONTS” realizē projektu “Dabas draugi”

21.08.2023

Čornajas pagasta jauniešu centrs “HORIZONTS” realizēja Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes finansēto neformālo apmācību projektu “Dabas draugi”, kur jaunieši četrās dienās bija saskaņā ar dabu, iepazina zaļo dzīvesveidu dažādos Rēzeknes novada uzņēmumos, apzinājās dabas vērtības, sportoja un atpūtās.

Kaunatas pasta nodaļai mainās darbalaiks

21.08.2023

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ no 2023.gada 25.augusta tiek mainīts Rēzeknes novada Kaunatas pagasta pasta nodaļas modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. No minētā datuma Kaunatā visi pasta pakalpojumi katru darbdienu, pirmdienās–piektdienās, no plkst.9 līdz 10 tiks nodrošināti esošajās telpās Rāznas ielā 38. Ārpus pasta pakalpojumu sniegšanas vietas darbalaika iedzīvotāji varēs izvēlēties pasta pakalpojumu saņemšanu savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma.

Rēzeknes novada jaunieši pulcēsies “Jaunatnes diena 2023”

18.08.2023

Vasaras jaudīgākā un jautrākā diena tiks pavadīta Rēzeknes novada Čornajas pagastā. 29. augustā Čornajas pludmalē, vienkopus tiksies visi Rēzeknes novada pagastu un Viļānu pilsētas jaunieši, lai sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu “Rēzeknes novada Jaunatnes dienu” – draudzību stiprinošās un jautrās sporta spēlēs! Piedalīties gada gaidītākajā pasākumā aicina, kā arī par citām ar jaunatnes lietām saistītām aktivitātēm  vēsta Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Aivars Mežatučs.

Notiks Zemessardzes 32. kājnieku bataljona taktiskais vingrinājums

18.08.2023

No 19. līdz 20. augustam Rēzeknes un Ludzas novadu teritorijās norisināsies Zemessardzes 3. Latgales brigādes 32. kājnieku bataljona lauka taktiskais vingrinājums ar mērķi trenēt un pārbaudīt vienības vispārējās kaujas spējas, gatavojoties rudenī gaidāmajām visaptverošas valsts aizsardzības mācībām “Namejs 2023”.

Daudzpusīgi noslēgušies Ozolaines pagasta svētki

18.08.2023

Pagājušajā nedēļas nogalē Ozolaines pagasts svinēja savu 84. dzimšanas dienu, sarūpējot plašu aktivitāšu klāstu gan bērniem, gan pieaugušajiem!

"Atbalsts bērnu un jauniešu nometnēm": kārtējais projektu konkurss

17.08.2023

Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) aicina līdz 31. augustam iesniegt bērnu un jauniešu nometņu projektu pieteikumus. Pieteikties nometņu īstenošanai var jebkura fiziska persona, kura normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir reģistrēta kā individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs, vai juridiska persona, vai valsts vai pašvaldības iestāde.

“Jaunatnes diena 2023” Rēzeknes novadā

17.08.2023

Vasaras jaudīgākā un jautrākā diena tiks pavadīta Rēzeknes novada Čornajas pagastā. 29. augustā tiekamies Čornajas pludmalē, lai kopīgi ar citu Rēzeknes novada pagastu un Viļānu pilsētas jauniešiem sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu “Rēzeknes novada Jaunatnes dienu” – draudzību stiprinošās un jautrās sporta spēlēs! Pasākuma sākums  plkst. 11.00.

Aizvadīta mājas kafejnīcu diena “Bērzgales muižā”

16.08.2023

Bērzgalē turpina svinēt 555. gadadienu! Interesanta un ar daudzveidīgām aktivitātēm 12. augustā ir aizritējusi nakts kino kafejnīca "Bērzgales muižā".

Pušas tautas namam 50 gadu jubileja

15.08.2023

Atzīmējot Pušas tautas nama 50 gadu jubileju, kas notiks 26. augustā plkst. 20.00, pasākumam esam gatavojušies laicīgi vācot informāciju, par tā laika tautas nama darbību.

Rēzeknes novada peldūdeņu monitoringa rezultāti

14.08.2023

Kā ierasts arī vasaras sezonā Rēzeknes novada pašvaldība veic peldūdeņu monitoringu publiskajās ūdenstilpēs un pašvaldības īpašumos. Atbilstoši peldūdens kvalitātes monitoringa mikrobioloģiskajiem rādītājiem un vizuālās pārbaudes rezultātiem augusta mēnesī, 35 peldvietās peldēties atļauts, bet vienā peldvietā ir aizliegts un divās peldvietās nav ieteicams peldēties.

Stružānu pagasta jaunieši aicina uz orientēšanās sacensībām

11.08.2023

Jauniešu iniciatīvas projekta ietvaros tiek organizētas neformālas ar lauku uzdevumu izpildi orientēšanās spēlēs. Ideja, programma un uzdevumi ir pašu jauniešu ideja, kuru viņi grib īstenos savā pagastā, aicinot arī dalībniekus no citiem Rēzeknes novada pagastiem. 

Turpinās darbs pie pašvaldības īpašumu sakopšanas Rēzeknes novadā 3

10.08.2023

Turpinot mērķtiecīgi uzsākto darbu pie pašvaldības īpašumu sakopšanas Rēzeknes novadā, arī 2023. gadā īpaša uzmanība ir pievērsta teritoriju labiekārtošanai.

Gaigalavā atklāta rotaļu/svinību zāle

10.08.2023

Zīmīgā dienā – gada 8. mēneša 8. datumā – Gaigalavā atklāta rotaļu un svinīgu pasākumu rīkošanas vieta “8 Kustoņi”. Klātesošie ciemiņi varēja novērtēt jaunatklāto svinību un rotaļu zāli, piedalīties aktivitātēs kopā ar animatoriem. Svinību telpas iekārtotas, saņemot finansējumu no Rēzeknes novada pašvaldības projektu konkursa “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai Rēzeknes novadā” ietvaros.   

Mājas kafejnīca ”Bērzgales muiža” gaida apmeklētājus

07.08.2023

Jau trešo gadu Latvijā norisinās akcija ”Mājas kafejnīcu dienas”, kuru īsteno Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). “Mājas kafejnīcu dienas" ir iespēja iepazīt un baudīt vietējo gastronomiju, izzināt vietējo virtuvi, gūt jaunu garšas pieredzi, kā arī ļauties interesantai kultūras programmai.

Lendžos notiks veselības veicināšanas festivāls

04.08.2023

Rēzeknes novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus uz veselīga dzīvesveida izziņas „Veselības veicināšanas festivālu” šī gada 6. augustā no plkst.12.00 līdz 17.00 Lendžos, Lendžu estrādes teritorijā.

Rēzeknes novadu apmeklēja Izglītības un zinātnes ministre

04.08.2023

2. augustā Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša darba vizītes ietvaros apmeklēja Rēzeknes novada izglītības iestādes, kā arī tikās ar pašvaldības  pārstāvjiem.

Rēzeknes novada pašvaldība aicina apspriest divus projektus

03.08.2023

Lai noskaidrotu sabiedrības viedokli, Rēzeknes novada pašvaldība publicē saistošo noteikumu „Par braukšanas maksas atvieglojumiem un transporta izdevumu atlīdzināšanas kārtību izglītojamajiem Rēzeknes novadā” un „Par ēdināšanas pakalpojuma maksas atvieglojumiem Rēzeknes novada pašvaldības izglītības iestādēs” projektus un paskaidrojuma rakstus.

Apvienību dižošanās Rēzeknes novada dienā

02.08.2023

22. jūlijā notika Rēzeknes novada diena, pulcējot vienkopus visus 28 pagastus un Viļānu pilsētu, kur apvienības dižojās 5 apvienību teltīs un pagastu dižošanās koncertā.

Jaunieši var saņemt finansējumu savu ideju īstenošanai

31.07.2023

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā aicina jauniešus līdz 6. augustam pieteikties dalībai mācībās par iniciatīvu projektu rakstīšanu un īstenošanu. Jauniešiem arī ir iespēja līdz 18. augustam iesniegt savu pieteikumu iniciatīvu konkursā, lai pretendētu uz finansējuma saņemšanu savas idejas īstenošanai. 

Aktuāls komentārs: Vija Netle-Galeja

28.07.2023

Rēzeknes novada Administratīvā inspekcija, kuras galvenais uzdevums – veikt pašvaldības pieņemto noteikumu ievērošanas kontroli, atgādina par  atbildību, kad atkritumu izmešana notiek neatļautās vietās, par zāles pļaušanu novada teritorijā un par atbildību pret mājdzīvniekiem. Par šiem jautājumiem plasāk Rēzeknes novada pašvaldības Administratīvās inspekcijas vadītāja Vija Netle-Galeja.

Viļānos siltumenerģijas tarifu no septembra samazinās par 9,2%

28.07.2023

Viļānos siltumenerģijas tarifu no septembra plānots samazināt par 9,2%, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".

Annas diena Bērzgalē aizvadīta 555. gadadienas zīmē

28.07.2023

Annas diena Bērzgalē – vieni no lielākajiem un iecienītākajiem pagasta svētkiem. Šogad tā tika svinēta 23. jūlijā Bērzgales 555. gadadienas zīmē.

Piedalies Veselības veicināšanas festivālā Lendžos!

28.07.2023

Rēzeknes novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus uz veselīga dzīvesveida izziņas „Veselības veicināšanas festivālu” šī gada 6. augustā no plkst. 12.00 līdz 17.00 Lendžos, Lendžu estrādes teritorijā.

"Rēzeknes novada komunālserviss" par 17% samazinās tarifu

27.07.2023

"Rēzeknes novada komunālserviss" par 17% plāno samazināt siltuma tarifu, liecina uzņēmuma Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniegtais tarifa projekts.

Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Centra rajonā 11 mājās karsto ūdeni pieslēgs vēlāk
Aizraujošas sacencības paldies visiem organizētājiem Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Zelta vardi. Dodat cik gribat sitos aizdevumus. Nekas u nekad Rezekne neizmainisies kamer nebus padziti ar kaunu tie kuri ieveda tada dzila bedre Rezekni,CILVEKUS. Kauns. Un ne viens neko nezin,neviens nav saukts pie atbildibas. Tas ir arprats. Iedos tos aizdevumus. Kuri nekad nesegs paradu Rezekne. Un bus tas pats 100%. Ne viens ne ko nezina. Mes gribejam ka vienmer labak,bet ta sanaca.Mes nolemam ziemu parziemot siltajas zemes jo alergija no uakstuma. Iedodiet ludzu 2 karsotu aizdevumu,pie mums te daudzi slimo ar alergiju. Busim Vienoti. Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Pilsētas iedzīvotājiem jau sen vienalga vai bus aizdevumi vai nebūs.žēl ,ka ministre to vēl nav sapratusi.Lidz cilvekiem tāpatās nekas nenonāks.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top