Otrdiena,
18.jūnijs 2024
Vārda dienas: Alberts, Madis, Дорофей, Игорь, Федор, Константин Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU

RĒZEKNES NOVADS

Dekšāres pagastā uzstāda unikālus soliņus

11.10.2023

Trešdien, 11. oktobrī plkst. 12:30 Rēzeknes novada Dekšāres pagastā tiks atklāti unikāli “Aizved mani” soliņi, kurus kopienas iniciatīvas ietvaros uzstādījuši vietējie iedzīvotāji, lai palīdzētu senioriem un citiem līdzcilvēkiem nokļūt līdz veikalam, aptiekai vai ārstam tuvākajā pilsētā – Varakļānos. Tie ir pirmie šāda veida soliņi Latvijā. Ideja realizēta ar Izglītības iniciatīvu centra un British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu iniciatīvas “Darbīgās kopienas” ietvaros.

Veidojam Rēzeknes novada jauniešu domi!

10.10.2023

Ja Tu esi mērķtiecīgs, komunikabls un motivēts 13-25 gadus vecs jaunietis, kuram interesē un rūp jauniešu dzīve Rēzeknes novadā, tad aizpildi veidlapu un pievienojies Rēzeknes novada Jauniešu domei.

“Latgales tradicionālās amatniecības stiprināšana”

06.10.2023

Lai stiprinātu radošuma prasmes jaunu produktu radīšanai un savas amatniecības darbības attīstībai Rēzeknes novadā tiek realizēts projekts “Latgales tradicionālās amatniecības stiprināšana” vai “CRAFTS 2.0”.

Noskaidroti “Novada Garšas” konkursa uzvarētāji

05.10.2023

Zīmols “Novada Garša” ir ilgtspējīga vietējās pārtikas sistēma, kas nodrošina Latvijas  izcelsmes pārtikas produktu izsekojamību un kvalitāti. Aizvadītās nedēļas nogalē, 30. septembrī  ‘”Novada Garšas” noslēguma pasākumā Āgenskalna tirgū, tika sadalītas “Produktu kvalitātes konkursa 2023” godalgas mazajiem ražotājiem un mājražotājiem.

Pretendentu pieteikšana Rēzeknes novada Atzinības rakstu saņemšanai

04.10.2023

Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas svētkos Rēzeknes novada pašvaldība tradicionāli godina novada cilvēkus, kuru profesionalitāte, godprātība, radošums un aktivitāte ir balsts Latvijas valsts izaugsmei un labklājībai.

Aktuāls komentārs: Silvija Strankale

29.09.2023

Pēdējā laikā tiek aktualizēts jautājums par izmaiņām sociālajā sfērā, sociālo pabalstu mazināšanu,  bet Rēzeknes novada Sociālā dienesta vadītāja Silvija Strankale uzsver, ka Rēzeknes novadā sociālie pabalsti un dažādi atvieglojumi mazumā neiet, gluži pretēji, par to klausieties sarunā.

Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās

26.09.2023

Svecīšu vakari 2023. gadā Rēzeknes novada kapsētās.

“Miķeļa skaļins” aicina!

25.09.2023

Vai jūs pazīstat dāsnāko un bagātāko rudens vīru? Nu, protams, tas ir Miķelis! Visu vasaru čakli un sparīgi strādājis, tagad var lepni lielīties ar pilnum pilno lauku labumu “skaļini” jeb grozu.

Lielā Liepukalna skatu tornis no jauna pieejams apmeklētājiem

22.09.2023

Pavasarī konstatētie nepieciešamie remontdarbi Rāznas Nacionālā parka Lielā Liepukalna skatu tornī ir paveikti. Un jau šobrīd dabas draugiem atkal ir iespēja baudīt ainavas, kas paveras no Latgales augstākā kalna.

Rēzeknes novada iedzīvotāji aicināti pieteikties elektroniskai NĪN paziņojumu saņemšanai

22.09.2023

Rēzeknes novada pašvaldība aicina būt atsaucīgiem un reģistrēties nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu saņemšanai elektroniski, palīdzot ietaupīt gan pašvaldības budžeta līdzekļus, gan dzīvojot videi draudzīgāk!

Notiks Zemessardzes mācības "NAMEJS 2023"

22.09.2023

23.09.2023. un 24.09.2023. Rēzeknes novada Kaunatas, Stoļerovas un Sprūževas pagastu apkārtnē notiks valsts visaptverošās aizsardzības mācības ‘’NAMEJS 2023’’, kurās piedalīsies Zemessardzes 32. kājnieku bataljons, lai uzturētu un pilnveidotu bataljona kaujas spējas.

Rudens pārgājienu cikls “Rēzeknes novada DEBESPUSES”

21.09.2023

Rēzeknes novada pašvaldības Kultūras un tūrisma pārvalde aicina iepazīt Rēzeknes novadu no neierastiem skatupunktiem! Pārgājieni ietver kultūrvēstures un dabas objektus, kas parasti paliek ārpus ierastajiem tūristu maršrutiem, taču rada unikālu pieredzi un baudījumu. Pirmais pārgājiens norisināsies jau 10. septembrī.

Aicina pieteikties Ziemassvētku dāvanu katalogā

20.09.2023

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, Rēzeknes novada pašvaldība veidos dāvanu katalogu, vienuviet apvienojot novada uzņēmēju, amatnieku un mājražotāju piedāvājumu. Uzņēmējiem tā būtu iespēja plašāk popularizēt savu produkciju, savukārt iedzīvotājiem – pamanīt un izvēlēties Ziemassvētku dāvanas no Rēzeknes novada uzņēmēju plašā klāsta.

Ģimeņu sporta diena Kaunatā “Ģimenē ir spēks”

20.09.2023

Svētdien, 17. septembrī, Kaunatas vidusskolas sporta stadionā pulcējās visi, kuriem patīk aktīvi pavadīt savu brīvo laiku.

Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas ozolam - 31!

19.09.2023

Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā 2023./2024. m.g. pasākumi un aktivitātes notiks “Jānim Klīdzējam – 110” zīmē.

Publiskās vietas labiekārtošana “Sarkaņkalnā”

15.09.2023

Atklātā projektu iesniegumu konkursa Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.2 “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” LEADER @rezeknesnovadapartneriba izsludinātajā projektu konkursā tika atbalstīts projekts “Publiskās vietas labiekārtošana “Sarkaņkalnā””.

Viļānu baznīcas dārzā apskatāmas ziedu gleznas

15.09.2023

8. septembris katoļu baznīcā tiek atzīmēti kā lieli svētki – Vissvētākās Jaunavas Marijas dzimšanas diena. Par godu svētku dienai, Viļānu Svētā Erceņģeļa Miķeļa Romas katoļu baznīca ik gadu veido ziedu gleznas. Lielformāta ziedu paklāji un ziedu kompozīcijas līdz 15. septembrim bija apskatāmi baznīcas dārzā.

Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā 1

14.09.2023

Par šī gada aktualitātēm sporta dzīvē Rēzeknes novadā informē Rēzeknes novada domes deputāts, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Guntis Rasims un  Rēzeknes novada Sporta skolas direktors Aldis Ciukmacis.

Atklāta Silmalas pagasta Kruķu ciema daudzfunkcionālā ēka

14.09.2023

Svinīgā ceremonijā, ar lentes pārgriešanu, 9. septembrī tika atklāta Silmalas pagasta Kruķu ciema daudzfunkcionālā ēka. Turpmāk bijušajā Kruķu ciema pamatskolas ēkā darbosies Kruķu kultūras nams, Silmalas pagasta bibliotēka, Kruķu feldšeru-vecmāšu punkts, kā arī jauniešu centrs. Renovācijas laikā tika veikti ēkas siltināšanas darbi un veikts iekšdarbu remonts.

Svecīšu vakari 2023. gadā Rēzeknes novada kapsētās

12.09.2023

DRICĀNU APVIENĪBAS PĀRVALDE

Gaigalavas pagasts

    Īdeņas kapos – 14. oktobrī plkst. 13.00
    Gaigalavas kapos – 14. oktobrī plkst.15.00
    Svētiņu kapos – 21. oktobrī plkst. 13.00
    Pintānu kapos – 21. oktobrī plkst. 16.00

Pabeigta Lūznavas bērnudārza un Dagdas vidusskolas renovācija

11.09.2023

Ar atbalstu 591 000 ASV dolāru (552 119 eiro) apmērā pabeigta Lūznavas bērnudārza un Dagdas vidusskolas renovācija, informēja ASV vēstniecības Rīgā Preses un kultūras nodaļā.

Rēzeknes novada skolās strādās skolotājas no ASV

06.09.2023

Jaunajā mācību gadā  Rēzeknes novada pedagogu saimei pievienojušās divas Fulbraitas stipendijas ieguvējas no Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV) – Madisona Mila Krumins un Lea Mangifesta. Jaunietes 2023./2024. mācību gadā pasniegs angļu valodu – Maltas vidusskolā, Viļānu vidussskolā, Kaunatas vidusskolā un Tiskādu pamatskolā.

Pilotprojekta laikā bāriņtiesas neveiks notariālas funkcijas 1

05.09.2023

Lai pārbaudītu, kā praksē darbotos plānotie grozījumi Bāriņtiesu likumā, no šī gada 1. septembra trijos novados Latvijā tiks īstenots pilotprojekts. Tā laikā Talsu, Jēkabpils un Rēzeknes novadā bāriņtiesas pakalpojumus nesniegs, tos uzticot novados strādājošajiem zvērinātiem notāriem, norāda Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāre Lauma Paegļkalna.  Papildus klātienes vizītēm iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pakalpojumu arī attālināti pie citiem zvērinātajiem notāriem, izmantojot platformu DigiNotārs.

Lūznavā aizvadīts piektais senioru klubiņu salidojums

05.09.2023

2. septembra pēcpusdienā Lūznavas muižas Kulturys škiunī notika piektais Rēzeknes novada senioru klubu salidojums “Saulespuķes”. Pasākumā vienkopus pulcējās deviņi Rēzeknes novada senioru klubiņi – Lūznavas senioru klubiņš “Rudens sonāte”, Lūznavas senioru deju kolektīvs ‘’Lūznava”, Maltas aktīvo sieviešu klubiņš “Maska”, Ozolaines senioru klubiņš ”Uguntiņa”, Bērzgales folkloras kopa, Strūžānu senioru klubiņš, Nagļu senioru klubiņš “Tik un tā”, Viļānu senioru padome un  Verēmu senioru klubiņš “Sidrablapa”.

Konkurss par finansējumu tehniskās jaunrades aktivitātēm

05.09.2023

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai tehniskās jaunrades aktivitātēm 2023. gadā.

Aicina izteikt priekšlikumus par Zosnas muižas izmantošanu

04.09.2023

Lūznavas pagastā, vēsturiski, atrodas vairāku muižu kompleksi, viens no tiem ir Lūznavas muižas komplekss, kurš tiek uzturēts un attīstīts, tāpat pagasta teritorijā atrodas Zosnas muiža -  būvēta 1870. gadā, laika gaitā veikta apbūve ar papildēkām, kopš 2001. gada ēka netiek izmantota.

Rēzeknes novadā bāriņtiesu nomainīs zvērināti notāri 3

01.09.2023

Lai pārbaudītu, kā praksē darbotos plānotie grozījumi Bāriņtiesu likumā, no šī gada 1.septembra Talsu, Jēkabpils un Rēzeknes novadā bāriņtiesas pakalpojumus nesniegs, tos uzticot novados strādājošajiem zvērinātiem notāriem,  informēja Latvijas Zvērinātu notāru padomē.

Aizvadīta Rēzeknes novada jaunatnes diena 2023!

01.09.2023

Rēzeknes novada jaunieši 29. augustā tikās Čornajas pludmalē, kur norisinājās ikgadējā “Rēzeknes novada jaunatnes diena 2023”. Šogad pasākumā piedalījās 16 komandas, kuru sastāvā bija novada aktīvākie un sportiskākie jaunieši. Rēzeknes novada Jaunatnes dienu – draudzību stiprinošās un jautrās neformālājās sporta spēlēs!

Rudens pārgājienu cikls “Rēzeknes novada DEBESPUSES”

31.08.2023

Kultūras un tūrisma pārvalde aicina iepazīt Rēzeknes novadu no neierastiem skatpunktiem! Pārgājieni ietver kultūrvēstures un dabas objektus, kas parasti paliek ārpus ierastajiem tūristu maršrutiem, taču rada unikālu pieredzi un baudījumu.

Pušas tautas namam nosvinēta Zelta jubileja

30.08.2023

Sens, tik sens ir tas stāsts… pirmais koncerts, pirmais uztraukums, pirmie aplausi un pirmā balle. 1973. gadā Pušas ciemata centrā durvis vēra jaunuzceltais kultūras nams, pa plaši atvērtajām durvīm nāca cilvēki un priecājās par jauko notikumu. Jau no septiņdesmito gadu tautas nams kalpo par vietu, kur cilvēki var nākt atpūsties pēc ikdienas darba un rūpēm, kur attīstīties un priecāties.

Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Centra rajonā 11 mājās karsto ūdeni pieslēgs vēlāk
Aizraujošas sacencības paldies visiem organizētājiem Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Zelta vardi. Dodat cik gribat sitos aizdevumus. Nekas u nekad Rezekne neizmainisies kamer nebus padziti ar kaunu tie kuri ieveda tada dzila bedre Rezekni,CILVEKUS. Kauns. Un ne viens neko nezin,neviens nav saukts pie atbildibas. Tas ir arprats. Iedos tos aizdevumus. Kuri nekad nesegs paradu Rezekne. Un bus tas pats 100%. Ne viens ne ko nezina. Mes gribejam ka vienmer labak,bet ta sanaca.Mes nolemam ziemu parziemot siltajas zemes jo alergija no uakstuma. Iedodiet ludzu 2 karsotu aizdevumu,pie mums te daudzi slimo ar alergiju. Busim Vienoti. Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Pilsētas iedzīvotājiem jau sen vienalga vai bus aizdevumi vai nebūs.žēl ,ka ministre to vēl nav sapratusi.Lidz cilvekiem tāpatās nekas nenonāks.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top