Trešdiena,
31.maijs 2023
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

RĒZEKNES NOVADS

Zemessardzes mācības Ozolaines pagasta teritorijā

07.07.2022

No 11. līdz 13. jūlijam Rēzeknes novada Ozolaines pagasta teritorijā notiks Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona profesionālā dienesta karavīru iepriekš plānota apmācība, izmantojot militāros transportlīdzekļus.

Rēzeknes novada iedzīvotāji aicināti slidot bez maksas

06.07.2022

Sākot no 4.jūlija Rēzeknes novada iedzīvotāji un Rēzeknes novada pašvaldības darbinieki atkal var izmantot iespēju slidot bez maksas Rēzeknes Olimpiskā centra ledus hallē.

Par ūdens kvalitāti Rāznas ezera Lipušku peldvietā

06.07.2022

Pēdējo dienu laikā ir bijuši gadījumi, kad cilvēki, apmeklējot peldvietas, saskaras ar – ādas alerģisku reakciju, kas rodas pēc peldes ūdenskrātuvēs, kurās ūdens mikrobioloģiskā kvalitāte ir laba un, vizuāli novērtējot, nav manāmas nekādas piesārņojuma pazīmes. Rēzeknes novada pašvaldībā tika saņemts ziņojums par izsitumiem uz ķermeņa pēc peldēšanās Rāznas ezera Lipušku peldvietā. Sazinoties ar Veselības inspekciju, tika saņemts skaidrojums, ka tā ir “peldētāju nieze”. Tuvākajā laikā tiks ņemti ūdens paraugi laboratoriskajiem izmeklējumiem.

Rāznas Nacionālā parka Ceļotāju dienas 2022

05.07.2022

Lai iepazīstinātu ar dabas un kultūrvēstures vērtībām, kā arī seno amatu prasmēm, 9. un 10. jūlijā jau sesto reizi notiks Rāznas Nacionālā parka Ceļotāju dienas. Pirmo reizi visi interesenti varēs baudīt divu dienu programmu, plašāk iepazīstot Rāznas Nacionālā parka ūdeņus.

Aktuāls komentārs - Veneranda Stramkale

01.07.2022

14. jūlijā, Agroresursu un ekonomikas institūts un Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs (LLZC) sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību organizē ikgadējo “Lauku dienu”.

9. jūlijā - Zvejnieksvētki Nagļos

01.07.2022

Vairāku desmitu gadu garumā, kopš Nagļos tika ierīkota zivsaimniecība, Nagļos notiek sportiskie un skanīgie Zvejnieksvētki.

Jūlijs – Rēzeknes novada dienu mēnesis!

30.06.2022

Tradicionāli pašā vasaras viducī Rēzeknes novads saviem iedzīvotājiem piedāvā aizraujošu, sportisku, ģimenisku pasākumu klāstu.

14. jūlijā - ikgadējs pasākums “Lauku diena” Viļānos

28.06.2022

14. jūlijā, Agroresursu un ekonomikas institūts un Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs (LLZC) sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību organizē ikgadējo Lauku dienu, uz kuru aicina visus lauku uzņēmējus un zemniekus, kuri vēlas saņemt nozīmīgu informāciju savu saimniecību attīstībai.

2022. gada peldēšanas sezonā slēgta Lubāna ezera publiskā peldētava

28.06.2022

Jau otro gadu pie Lubāna ezera notiek vērienīgi krasta nostiprināšanas un labiekārtošanas darbi. Tiek realizēts “Lubāna ezera Ziemeļu dambja atjaunošanas” projekts. Tādēļ arī 2022.gada peldēšanas sezonas laikā Lubāna ezera publiskā peldētava ir slēgta.

Aktuāls komentārs - Staņislavs Šķesters

24.06.2022

Valsts SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" Latgales reģiona meliorācijas nodaļas vadītājs un projekta Lubānas ezera Ziemeļu dambja atjaunošanas” koordinators.

Monvīda Švarca apsveikums Līgo svētkos

22.06.2022

Cienījamie Rēzeknes novada iedzīvotāji un sadarbības partneri! Lai lustīgi Saulgriežu svētki, godinot senās latviešu tradīcijas Jūsu saimēs!

Aktuāls komentārs: Ināra Pleikšne

17.06.2022

Rēzeknes novada Kultūras nodaļas vadītāja Ināra Pleikšne.

Projekts ERASMUS+ Rēzeknes novadā

17.06.2022

Turpinot Erasmus + projekta “Tehnoloģiju integrēšanas speciālistu tīkla izveide skolēnu interešu izglītībā” aktivitātes, 21. jūnijā Rēzeknes novada pašvaldību apmeklēs skolotāji no Igaunijas, Lietuvas, Slovēnijas, kā arī Latvijas.

Militārā apmācība Rēzeknes novada Lūznavas pagasta teritorijā

16.06.2022

No 17. līdz 19. jūnijam Rēzeknes novada Lūznavas pagasta teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona karavīru un zemessargu iepriekš plānota apmācība vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai.

Foto plenēris “Vasaras ritmi Rēzeknes novadā”

14.06.2022

Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar Latgales fotogrāfu biedrību no 17. līdz 19. jūnijam rīko foto plenēru, kurā piedalīsies profesionāli fotogrāfi un foto entuziasti no visas Latvijas. Fotogrāfi varēs iemūžināt vasaras krāšņumu, daudzveidību, ainavas, pasākumus, lauku darbus un cilvēkus Rēzeknes novada piecos pagastos – Kaunatas, Čornajas Griškānu, Stoļerovas un Mākoņkalna pagastā.

Aktuāls komentārs 10.06. Andrejs Daugerts

10.06.2022

Rēzeknes novada pašvaldības kapitālsabiedrību SIA “Viļānu namsaimnieks” un SIA “Viļānu siltums” - valdes loceklis Andrejs Daugerts.

Finansējuma iespēja latvāņu apkarošanai Rēzeknes novadā

09.06.2022

Rēzeknes novada pašvaldība šogad ir uzsākusi programmu atbalsta sniegšanai latvāņu apkarošanai.

Rāznas Nacionālā parka biedrības projektu konkurss

08.06.2022

Biedrība “Rāznas nacionālā parka biedrība” izsludina projektu konkursu Kaunatas pagastu apvienības iedzīvotājiem un organizācijām (jauniešu centriem, skolām, kultūras namiem utml.).

Aktuāls komentārs 03.06.2022. Vija Netle-Galeja

06.06.2022

Rēzeknes novada pašvaldības Administratīvās inspekcijas vadītāja Vija Netle-Galeja.

Rēzeknes novada dienas 2022

02.06.2022

Ik gadu pašā vasaras viducī Rēzeknes novads saviem iedzīvotājiem piedāvā aizraujošu, sportisku ģimenisku pasākumu klāstu – Rēzeknes Novada dienas. Šogad pasākumi mēneša garumā no 9. jūlija līdz 30. jūlijam notiks katrā Rēzeknes novada pagastu apvienību teritorijā atsevišķi.

Ceļu atputekļošana Rēzeknes novadā

01.06.2022

Rēzeknes novada pašvaldība rūpējoties par iedzīvotāju dzīves kvalitāti veikusi grants ceļu atputekļošanas darbus, lai mazinātu putekļu daudzumu.

Aktuāls komentārs: Guntars Skudra

27.05.2022

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes vadītājs Guntars Skudra.

Militārās apmācības Rēzeknes novadā

25.05.2022

No 23. līdz 27. maijam Rēzeknes novada Ozolaines un Lūznavas pagasta teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona profesionālā dienesta karavīru iepriekš plānota “Bombardier MAX 650” vadītāju apmācība.

Ministru prezidenta darba vizīte Rēzeknes novadā

23.05.2022

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piektdien, 20. maijā, devās darba vizītē uz Rēzeknes novadu.

Aktuāls komentārs: Guntis Rasims

21.05.2022

Rēzeknes novada deputāts, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgā komitejas priekšsēdētājs Guntis Rasims.

Fondu finansējums uzņēmēju attīstības projektiem

19.05.2022

Latgales plānošanas reģiona (LPR) rīkotais projektu konkurss uzņēmējiem “Atbalsts biznesa ideju īstenošanai Latgalē” rit pilnā sparā, un līdz 1. jūnijam, pēdējai pieteikumu iesniegšanas dienai, ir palikušas divas nedēļas. Laika ir pietiekami daudz, lai, aizpildot nepieciešamos projekta dokumentus, īstenotu savu biznesa ideju.

Godināti Zelta kāzu jubilāri Rēzeknes novadā

18.05.2022

Sagaidot Starptautisko ģimenes dienu, Rēzeknes novadā jau par tradīciju kļuvis sveikt pārus, kuru kopdzīves ceļš mērāms piecos gadu desmitos. Tā kā pagājušajā gadā Covid pandēmijas dēļ pasākums nenotika, šoreiz tika godināti gan 2022. gada, gan 2021. gada Zelta kāzu gaviļnieki.

Jauniešu vasaras nometnes un neformālās apmācības Rēzeknes novadā 2022

17.05.2022

Rēzeknes novada jaunieti! Vai jau esi izlēmis, kurās nometnēs vai neformālajās apmācībās šovasar piedalīsies? Tev noteikti ir jāizmanto šī iespēja!

Aktuāls komentārs Līga Pelse

13.05.2022

Rēzeknes novada pašvaldības projektu koordinatore Līga Pelse.

Konkurss finansējuma piešķiršanai jauniešu darba praksēm šovasar

11.05.2022

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā, kas tiks īstenotas laika posmā no 2022. gada 1. jūnija līdz 31. augustam.

« 1 ... 7 8 9 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes domes deputāti nolēmuši Valsts kasē aizņemties 3 349 192 eiro apmērā ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz 30 gadiem un ar 3 gadu atlikto pamatsummas maksājumu Rēzeknes rekreācijas centra izveidei
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
Cilveki katru dienu dzivo trauksmee no zinu trauksmes sirenam. pietiek ar tiem..nevajag tautai bojat dzirdi.un nervus.ar visadam trauksmes sirenam Sīkāk...
facebook draugiem
Top