Piektdiena,
22.Septembris 2023
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris, Анна, Харитон, Феофан, Йосип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

RĒZEKNES NOVADS

Rēzeknes novadā darbu sāk jaunā Kultūras un tūrisma pārvalde

01.03.2023

Kā pārvaldes darbības mērķi izvirzīti sniegt iedzīvotājiem daudzveidīgu kultūras piedāvājumu un iespēju piedalīties kultūras dzīvē, sekmēt kultūras mantojuma saglabāšanu un sniegt atbalstu kultūras norisēm, veicināt tūrisma un ar to saistītās uzņēmējdarbības, mārketinga, zīmolvedības un attīstības politikas īstenošanu pašvaldībā, popularizēt tūrisma iespējas Rēzeknes novadā, kā arī veicināt kultūrizglītojošo darbu tūrisma jomā.

Lūznavas un Ozolaines pagastā notiek militārās apmācības 1

28.02.2023

No šī gada 27. februāra līdz 3.martam Rēzeknes novada Lūznavas un Ozolaines pagastā ir paredzētas Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona karavīru apmācības, kuru laikā tiks izmantota militārā tehnika.

Rēzeknes novads pauž atbalstu Ukrainai

27.02.2023

Solidarizējoties ar Ukrainas tautu 24. februārī Rēzeknes Festivāla parkā notika koncerts Ukrainas atbalstam.

Seminārs Rēzeknes novadā par atbalsta maksājumiem 2023.gadā

27.02.2023

Zemkopības ministrija sadarbībā ar SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru”, Lauku atbalsta dienestu, Valsts augu aizsardzības dienestu aicina uz reģionālo semināru Rēzeknes novadā par jaunajiem atbalsta maksājumiem un to saņemšanas nosacījumiem Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģiskā plāna ietvaros.

Griškānu pagastā apstiprināts ūdensapgādes tarifs

27.02.2023

Griškānu pagasta pārvalde paziņo, ka pamatojoties uz 2023.gada 16.februāra Rēzeknes novada domes lēmumu Nr. 224 (prot.Nr.4, 42.§) “Par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu apstiprināšanu Griškānu pagastā”, sākot ar 2023.gada 1.aprīlī stājās spēkā  jaunie ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi Griškānu pagastā:

Nautrēnu apvienības pārvaldes kausu izcīņa galda spēlēs 1

25.02.2023

Nautrēnu apvienības pārvalde, tās sporta speciālisti un kultūras pasākumu organizatori, rūpējoties par savu pagastu iedzīvotāju aktīvās atpūtas pieejamības iespējām un daudzveidību, 4. martā Rēzeknes novada Vērēmu pagasta Adamovas sporta hallē organizē pasākumu “Nautrēnu apvienības pārvaldes  kausu izcīņa galda spēlēs”.

Piedzīvojumu sacensības "Snīga Cylvāks 2023" 3

25.02.2023

Sacensības notiks 26. februārī plkst.14:00 "Sarkaņkalnā", Plikpūrmaļos, Verēmu pagastā, Rēzeknes novadā.

Bērzgalē jautri aizvadīti Aizgavēnis 1

24.02.2023

Bērzgales folkloras kopa šogad Aizgavēņa priekšvakarā devās uz Maltu, lai kopā pavadītu ziemu. Savukārt 21. februārī folkloras kopas dziedātājas un skolas saime pulcējās pie Bērzgales muižas.

Aktuāls komentārs: Andris Stafeckis, Ināra Pleikšne, Silvija Strankale

23.02.2023

Aktuāls komentārs šonedēļ par koncertu Ukrainas atbalstam, kas notiks Rēzeknes Festivāla parkā un kādu palīdzību Rēzeknes novada pašvaldība ir sniegusi Ukrainas civiliedzīvotājiem un joprojām turpina sniegt.

Zināmi "Jaunatnes gada balvas 2022" nominanti

23.02.2023

Lai izceltu un godinātu Rēzeknes novada jaunatnes darbiniekus un jauniešus atbalstošās organizācijas, kuras ar savu veikumu 2022. gadā ir mainījušas novada jauniešu ikdienu, kā arī lai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Rēzeknes novada jauniešus un veicinātu jauniešu iniciatīvu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvalde izsludināja pieteikšanos konkursam “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva 2022”.

VSAC “Viļāni” iemītniece svin 100 gadu jubileju 1

21.02.2023

Veselības un sociālās aprūpes centra (VSAC) "Viļāni" iemītniece Vira Sydorenko tika sumināta 100 gadu jubilejā.

Rēzeknes novadā notiks traktortehnikas tehniskā apskate

20.02.2023

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina (VTUA), lai piedalītos ceļu satiksmē, tai skaitā, arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Aktuāls komentārs: Iveta Balcūne un Inga Žirgule

17.02.2023

Pašā gada sākumā biedrība ESTO sadarbībā ar Lūznavas muižu izdevusi izglītojošu īsstāstu un uzdevumu grāmatu bērniem “Es dzīvoju muižā! Mūzis”. Grāmatas uzdevums ir viegli uztveramā sikspārņa Mūža īsstāstu formātā iepazīt Lūznavas muižas, kas celta 20. gadsimta sākumā, apbūvē vēl saglabājušos, kā arī jau zaudēto kultūrvēsturisko mantojumu. Grāmata “Es dzīvoju muižā! Mūzis” izdota ar Rēzeknes novada pašvaldības Radošo darbu konkursa un Lūznavas pagasta pārvaldes finansiālu atbalstu. Grāmatas prezentācija plašākai publikai paredzēta 2023. gada 18. februārī plkst. 15.00 Lūznavas muižā. Muižā ikviens gribētājs grāmatu varēs iegādāties arī sev.

Rēzeknes novada telpās notiks izstāde “Izglītība un Karjera 2023”

17.02.2023

Jau par tradīciju Rēzeknē ir kļuvusi reģionālās profesionālās un augstākās izglītības iestāžu izstādes “Izglītība un Karjera” rīkošana, kas aicina un piedāvā 8.-12. klašu skolēniem un citiem interesentiem kopā ar skolu pārstāvjiem iepazīties un uzzināt vairāk par profesionālās un augstākās izglītības iespējām, satikties ar skolu pārstāvjiem, citiem jauniešiem, kā arī kopā izvēlēties savu iespējamo nākotnes profesiju un mācību vietu.

Rēzeknes novadā stiprina pašvaldības un iedzīvotāju sadarbību

16.02.2023

Šī gada janvārī un februārī Rēzeknes novada iedzīvotāju konsultatīvo padomju (IKP) pārstāvji piedalās tiešsaistes nodarbībās, ko Rēzeknes novada pašvaldība organizē sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un domnīcu “Providus”. Nodarbību mērķis ir veicināt IKP un novada pašvaldības sadarbību, palīdzēt IKP pārstāvjiem labāk izprast pašvaldības darbu un līdzdalības iespējas, kā arī sniegt ieteikumus pagasta iedzīvotāju aktivizēšanai.

Rēzeknes pusē daļai mājsaimniecību joprojām nav atkritumu konteineru

16.02.2023

Rēzeknes novadā daļai mājsaimniecību joprojām nav atkritumu konteineru. Pašvaldībā norāda, ka vēl joprojām ir cilvēki, kas atkritumus dedzina vai izmet nepiemērotās vietās, uzskatot, ka par to viņiem nav jānes atbildība.

Lipuškos tiks demontēts padomju režīmu slavinošs piemineklis

15.02.2023

Mākoņkalna pagasta pārvalde ir informējusi, ka Lipuškos atrodas padomju režīmu slavinošs objekts. Pildot likumu “Par padomju un nacistisko režīmu slavinošo objektu eksponēšanas aizliegumu un demontāžu Latvijas Republikas teritorijā”, Mākoņkalna pagasta pārvaldei ir pienākums demontēt pieminekli.

Noslēgusies Audriņu pagasta ambulances renovācija

14.02.2023

2022. gadā Audriņu pagastā tika realizēts Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekts Nr. 9.3.2.0/20/A/043 “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Audriņu ģimenes ārsta praksē”. Projekta īstenošanas mērķis bija ģimenes ārsta prakses labiekārtošana.

Aktuāls komentārs: Jānis Troška un Līvija Plavinska

13.02.2023

Rēzeknes novada pašvaldībai ir noslēgti līgumi ar Nacionālo veselības dienestu par finansējuma saņemšanu, lai tiktu nodrošināta 11 feldšeru – vecmāšu punktu darbība. Iedzīvotājiem aicinām vērst uzmanību, ka reorganizācijas rezultātā tiks likvidētas struktūrvienības, taču iedzīvotāji arī turpmāk varēs saņemt primāro veselības aprūpi, kā tas bija iepriekš.

Lūznavas un Ozolaines pagastā notiks militārās apmācības

13.02.2023

No šī gada 13. februāra līdz 17. februārim Rēzeknes novada Lūznavas un Ozolaines pagastā ir paredzētas Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona karavīru apmācības, kuru laikā tiks izmantota militārā tehnika.
Iedzīvotāju ievērībai!

Rēzeknes novada iedzīvotāji var saņemt pabalstu nozīmīgās jubilejās

09.02.2023

Rēzeknes novada iedzīvotāji var saņemt pabalstu nozīmīgā dzīves jubilejā – svinot 85, 90, 95,100 un 105 gadus. Pabalstu ir tiesības saņemt personām, kuras deklarējušas savu pastāvīgo dzīvesvietu Rēzeknes novada pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Viļānos notiks 19. Ziņģētāju un stāstnieku vakars

09.02.2023

Sestdien, 11.februārī, plkst.15 Viļānu kultūras namā jau 19.reizi notiks ziņģēm veltīts pasākums, kurā satiksies 20 ziņģētāju grupas, informēja Tautas muzikantu biedrības pārstāve Maija Upeniece.

Izveidota jauna Kultūras un tūrisma pārvalde

09.02.2023

Ar 1. martu Rēzeknes novada pašvaldībā darbu uzsāks jauna iestāde – Kultūras un tūrisma pārvalde. Kultūras centru likums, kas spēkā stājies 2022. gada oktobrī nosaka, ka pašvaldībai tās teritorijā jānodrošina kultūras centra funkciju īstenošana un vismaz viena metodiskā kultūras centra darbība. Balstoties uz šo likumu, Rēzeknes novada pašvaldībā metodiskais centrs būs jaunizveidotā Kultūras un tūrisma pārvalde.

Labdarības akcija "Grāmata turpina savu ceļu"

06.02.2023

Jau vairākus gadus Audriņu pagasta bibliotēka organizē labdarības akciju, kuras ietvaros visiem pagasta iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja savas, jau izlasītas grāmatas, nodot tālākajai lietošanai.

Aktuāls komentārs Inta Rimšāne

03.02.2023

Rēzeknes novada pašvaldības ārējo sakaru organizatore Inta Rimšāne. Saruna par 2022. gadā realizētajiem projektiem un par to, kas sagaidāms 2023. gada projektu īstenošanā.

"Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva"

03.02.2023

Lai izceltu un godinātu tos Rēzeknes novada pozitīvos piemērus – jaunatnes darbiniekus un jauniešus atbalstošās organizācijas, kuras ar savu veikumu 2022. gadā ir mainījušas novada jauniešu ikdienu, kā arī lai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Rēzeknes novada jauniešus un veicinātu jauniešu iniciatīvu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvalde izsludina pieteikšanos konkursam “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva”.

Rēzeknes novadā izveido jaunu Kultūras un tūrisma pārvaldi

01.02.2023

Ar 1.martu Rēzeknes novadā darbu sāks jauna Kultūras un tūrisma pārvalde.

Rēzeknes novadā netiks slēgti feldšeru – vecmāšu punkti

02.02.2023

Rēzeknes novada pašvaldībai ir noslēgti līgumi ar Nacionālo veselības dienestu par finansējuma saņemšanu, lai tiktu nodrošināta 11 feldšeru – vecmāšu punktu (FVD) darbība. Iedzīvotājiem aicinām vērst uzmanību, ka reorganizācijas rezultātā tiks likvidētas struktūrvienības, taču iedzīvotāji arī turpmāk varēs saņemt primāro veselības aprūpi, kā tas bija iepriekš.

Noslēdzies projekts “Video nodarbību organizēšana Rēzeknes novadā”

01.02.2023

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS) ietvaros biedrība “LOBS” īstenoto jaunatnes iniciatīvas projektu “Video nodarbību organizēšana Rēzeknes novadā”. Projekta mērķis bija veicināt jauniešu motivāciju un uzņēmību ar neformālās izglītības metodēm un rīkiem kā video nodarbības, kas palīdzēs pilnveidoties, palielināt vēlmi turpināt mācības izglītības iestādē, attīstīs dzīvē nepieciešamās prasmes.

Sākusies pieteikšanās jauno talantu šovam "Vara Talants"

01.02.2023

Līdz 24. februārim jaunie talanti tiek aicināti pieteikties uz dziesmu, deju un citu prasmju šovu jauniešiem „Vara Talants”, kurā tiekas jaunie dziedātāji, dejotāji un citu jomu mākslinieki, lai izrādītu savu talantu plašākai publikai.

Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā
Bezmaksas pielikums arī šeit!! Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Rēzeknes vēstis publicējušas Bartaševiča paziņojumu, ka pieprasīto 2,5 miljonu aizdevums palielinātu kredītu kopsummu tikai par 0,16 %. Tas ir absurds, tad Rēzeknes parādsaistības jau tagad būtu ap 270 miljoniem. Finanšu ministrija pamatoti norāda, ka 2024.gadā parādsaistības būtu nevis 20 % robežās, bet 24,27 % Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Tomēr beidzot apnika bērt naudu bartašu klana bezizmēra kabatā... Sīkāk...
facebook draugiem
Top