Trešdiena,
31.maijs 2023
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

RĒZEKNES NOVADS

Pasniegtas balvas "Rēzeknes novada uzņēmums 2022"

22.03.2023

Jau vienpadsmito gadu 19. marts Rēzeknes novadā ir nozīmīga diena – tā ir Rēzeknes novada uzņēmēju diena, kad notiek konkursa “Rēzeknes novada uzņēmums” laureātu godināšanas svinīgā ceremonija. Šogad balvas veiksmīgākajiem, sociāli atbildīgākajiem un darbīgākajiem novada uzņēmējiem tika pasniegtas Viļānu pilsētas kultūras namā.

Rēzeknes novadā atkritumu izvešana kļūs dārgāka

21.03.2023

SIA “ALAAS” informē, ka no 01.05.2023. spēkā stāsies jauna sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome apstiprinājusi SIA ,,ALAAS’’ jauno sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifu poligonam ,,Križevņiķi’’. Tas ietekmē kopīgo sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu. Salīdzinot ar spēkā esošo, SIA ,,ALAAS’’ klientiem atkritumu apsaimniekošanas maksa palielināsies par 15,6%.

Izsludināts konkurss par inventāra iegādi jauniešiem

21.03.2023

Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2023. gada 1. jūnija līdz 1. oktobrim.

Aicinā atsaukties iedzīvotājus

21.03.2023

2023.gada 4.martā tika konstatēts, ka Rēzeknes novada, Verēmu pagastā, Ančupānos pie atpūtas vietas neatļautā vietā ir izmesti maisi ar atkritumiem.

Aktuāls komentārs Inta Brence un Silvija Strankale

20.03.2023

Aktuāls komentārs šonedēļ. Rēzeknes novada Sociālās un veselības aizsardzības jautājumu komitejas priekšsēdētāja Inta Brence  un Sociālā dienesta vadītāja Silvija Strankale.

Īstenots projekts “Brīvdabas kultūrizglītība Viļānos”

20.03.2023

Pateicoties „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” rīkotajam projektu konkursam Viļānu Mūzikas un mākslas skolā tika realizēts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” līdzfinansēts projekts “Brīvdabas kultūrizglītība Viļānos”.

Tiks mainīts Ilzeskalna pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks

16.03.2023

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ no 2023. gada 12. aprīļa tiks mainīts Rēzeknes novada Ilzeskalna pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

Rēzeknes pilsētai un novadam būs kopīga attīstības stratēģija 3

15.03.2023

Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums nosaka, ka Rēzeknes valstspilsētai sadarbībā ar Rēzeknes novadu jāizstrādā kopīga Ilgtspējīgas attīstības stratēģija līdz 2035. gadam un Attīstības programma 2023.–2029. gadam.

Aktuāls komentārs: Inta Brence un Liāna Runča

13.03.2023

Tradicionāli, 19. martā, Jāzepa dienā, notiek Rēzeknes novada Uzņēmēju diena un svinīga konkursa “Rēzeknes novada uzņēmums” laureātu apbalvošana.  Kā norāda Rēzeknes novada domes deputāte, konkursa vērtēšanas komitejas priekšsēdētāja Inta Brence un pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste Liāna Runča, lai izvērtētu labākos Rēzeknes novada uzņēmējus septiņās nominācijās, noritēja intensīvs darbs, sīvas konkurences apstākļos. 

Martā uzsāktas vingrošanas nodarbības pieaugušajiem

13.03.2023

Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros Rēzeknes novada iedzīvotājiem sākot no marta tiek piedāvāts piedalīties nodarbībās muskuļu un skeleta slimību mazināšanai.

Noskaidroti “Jaunatnes gada balva 2022” ieguvēji 2

08.03.2023

3. martā norisinājās “Jaunatnes gada balva 2022” pasākums, kura mērķis ir izcelt un godināt Rēzeknes novada jaunatnes darbiniekus, jauniešus un iestādes, kas atbalsta jauniešu inciatīvas.

Lūznavas pagastā notiks militārās apmācības

08.03.2023

No 7.marta līdz 10. martam Rēzeknes novada Lūznavas pagasta teritorijās notiks Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona karavīru iepriekš plānotas apmācības.

Izcīnīti Nautrēnu apvienības pārvaldes kausi galda spēlēs 2

07.03.2023

4. martā Vērēmu pagasta Adamovas sporta hallē notika Nautrēnu apvienības pārvaldes kausu izcīņa galda spēlēs. Ar mērķi aktīvo atpūtu popularizēt kā veselīgu un patīkamu brīvā laika pavadīšanas veidu, pasākuma organizēšanā vienojās Nautrēnu apvienības pagastu kultūras un sporta darba organizatori. Sacensībās piedalījās gan iesācēji, gan jau pieredzējuši sporta spēļu meistari.

Rēzeknes novadā tiks reorganizētas izglītības iestādes 3

04.03.2023

Kā ik katru gadu 2022. gadā tika izveidota Rēzeknes novada izglītības iestāžu izvērtēšanas komisija, kuras mērķis ir izvērtēt izglītības iestādes pēc šādiem kritērijiem: izglītības pieejamība, izglītības kvalitāte, finanšu efektivitāte.  Balstoties uz komisijas sniegtajiem atzinumiem tika pieņemts lēmums par to, ka ar  2023. gada 31. jūliju notiks izmaiņas Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu – Maltas vidusskolas struktūrvienības Liepu pamatskola, Dekšāru pamatskolas, Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolas, Audriņu pirmsskolas izglītības iestādes un  Strūžānu pirmsskolas izglītības iestāde “Zvaniņš” darbībā. 

Aktuāls komentārs Jānis Aleksāns un Antonija Gaveika

02.03.2023

Aktuāls komentārs šonedēļ. Par ūdenssaimniecības tarifu izmaiņām Rēzeknes novada Kaunatas apvienības pagastos stāsta Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas apvienības pārvaldes vadītājs Jānis Aleksāns un Kaunatas apvienības uzskaitvede Antonija Gaveika.

Rēzeknes novada jauniešus aicina pieteikties konkursam Bizness24h

02.03.2023

Pagājušajā gadā Bizness24h ar panākumiem piedalījās Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas audzēkņi Katrīna Skutele, Terēze Maksimova, Valērija Orlova, Vitālijs Turonoks, Valērija Stupaka, Valērija Dobrecova. Viņi visi tikuši arī konkursā otrajā kārtā. Arī šogad, līdz 3. martam, visiem Latvijas jauniešiem atkal ir iespējams pieteikties ikgadējam uzņēmējdarbības veicināšanas konkursam Bizness24h.

Kaunatas apvienība rīkoja zemledus makšķerēšanas sacensības

02.03.2023

25.februārī norisinājās zemledus makšķerēšanas sacensības Lubāna ezerā. Uz Lubāna satikās aktīvākie makšķernieki no Sprūževas, Kaunatas, Čornajas un Stroļerovas, kas bija cēlušies jau četros no rīta, lai dotos pēc lielā loma.

Rēzeknes novadā darbu sāk jaunā Kultūras un tūrisma pārvalde

01.03.2023

Kā pārvaldes darbības mērķi izvirzīti sniegt iedzīvotājiem daudzveidīgu kultūras piedāvājumu un iespēju piedalīties kultūras dzīvē, sekmēt kultūras mantojuma saglabāšanu un sniegt atbalstu kultūras norisēm, veicināt tūrisma un ar to saistītās uzņēmējdarbības, mārketinga, zīmolvedības un attīstības politikas īstenošanu pašvaldībā, popularizēt tūrisma iespējas Rēzeknes novadā, kā arī veicināt kultūrizglītojošo darbu tūrisma jomā.

Lūznavas un Ozolaines pagastā notiek militārās apmācības 1

28.02.2023

No šī gada 27. februāra līdz 3.martam Rēzeknes novada Lūznavas un Ozolaines pagastā ir paredzētas Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona karavīru apmācības, kuru laikā tiks izmantota militārā tehnika.

Rēzeknes novads pauž atbalstu Ukrainai

27.02.2023

Solidarizējoties ar Ukrainas tautu 24. februārī Rēzeknes Festivāla parkā notika koncerts Ukrainas atbalstam.

Seminārs Rēzeknes novadā par atbalsta maksājumiem 2023.gadā

27.02.2023

Zemkopības ministrija sadarbībā ar SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru”, Lauku atbalsta dienestu, Valsts augu aizsardzības dienestu aicina uz reģionālo semināru Rēzeknes novadā par jaunajiem atbalsta maksājumiem un to saņemšanas nosacījumiem Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģiskā plāna ietvaros.

Griškānu pagastā apstiprināts ūdensapgādes tarifs

27.02.2023

Griškānu pagasta pārvalde paziņo, ka pamatojoties uz 2023.gada 16.februāra Rēzeknes novada domes lēmumu Nr. 224 (prot.Nr.4, 42.§) “Par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu apstiprināšanu Griškānu pagastā”, sākot ar 2023.gada 1.aprīlī stājās spēkā  jaunie ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi Griškānu pagastā:

Nautrēnu apvienības pārvaldes kausu izcīņa galda spēlēs 1

25.02.2023

Nautrēnu apvienības pārvalde, tās sporta speciālisti un kultūras pasākumu organizatori, rūpējoties par savu pagastu iedzīvotāju aktīvās atpūtas pieejamības iespējām un daudzveidību, 4. martā Rēzeknes novada Vērēmu pagasta Adamovas sporta hallē organizē pasākumu “Nautrēnu apvienības pārvaldes  kausu izcīņa galda spēlēs”.

Piedzīvojumu sacensības "Snīga Cylvāks 2023" 3

25.02.2023

Sacensības notiks 26. februārī plkst.14:00 "Sarkaņkalnā", Plikpūrmaļos, Verēmu pagastā, Rēzeknes novadā.

Bērzgalē jautri aizvadīti Aizgavēnis 1

24.02.2023

Bērzgales folkloras kopa šogad Aizgavēņa priekšvakarā devās uz Maltu, lai kopā pavadītu ziemu. Savukārt 21. februārī folkloras kopas dziedātājas un skolas saime pulcējās pie Bērzgales muižas.

Aktuāls komentārs: Andris Stafeckis, Ināra Pleikšne, Silvija Strankale

23.02.2023

Aktuāls komentārs šonedēļ par koncertu Ukrainas atbalstam, kas notiks Rēzeknes Festivāla parkā un kādu palīdzību Rēzeknes novada pašvaldība ir sniegusi Ukrainas civiliedzīvotājiem un joprojām turpina sniegt.

Zināmi "Jaunatnes gada balvas 2022" nominanti

23.02.2023

Lai izceltu un godinātu Rēzeknes novada jaunatnes darbiniekus un jauniešus atbalstošās organizācijas, kuras ar savu veikumu 2022. gadā ir mainījušas novada jauniešu ikdienu, kā arī lai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Rēzeknes novada jauniešus un veicinātu jauniešu iniciatīvu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvalde izsludināja pieteikšanos konkursam “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva 2022”.

VSAC “Viļāni” iemītniece svin 100 gadu jubileju 1

21.02.2023

Veselības un sociālās aprūpes centra (VSAC) "Viļāni" iemītniece Vira Sydorenko tika sumināta 100 gadu jubilejā.

Rēzeknes novadā notiks traktortehnikas tehniskā apskate

20.02.2023

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina (VTUA), lai piedalītos ceļu satiksmē, tai skaitā, arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Aktuāls komentārs: Iveta Balcūne un Inga Žirgule

17.02.2023

Pašā gada sākumā biedrība ESTO sadarbībā ar Lūznavas muižu izdevusi izglītojošu īsstāstu un uzdevumu grāmatu bērniem “Es dzīvoju muižā! Mūzis”. Grāmatas uzdevums ir viegli uztveramā sikspārņa Mūža īsstāstu formātā iepazīt Lūznavas muižas, kas celta 20. gadsimta sākumā, apbūvē vēl saglabājušos, kā arī jau zaudēto kultūrvēsturisko mantojumu. Grāmata “Es dzīvoju muižā! Mūzis” izdota ar Rēzeknes novada pašvaldības Radošo darbu konkursa un Lūznavas pagasta pārvaldes finansiālu atbalstu. Grāmatas prezentācija plašākai publikai paredzēta 2023. gada 18. februārī plkst. 15.00 Lūznavas muižā. Muižā ikviens gribētājs grāmatu varēs iegādāties arī sev.

« 1 2 3 4 ... 10 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes domes deputāti nolēmuši Valsts kasē aizņemties 3 349 192 eiro apmērā ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz 30 gadiem un ar 3 gadu atlikto pamatsummas maksājumu Rēzeknes rekreācijas centra izveidei
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
Cilveki katru dienu dzivo trauksmee no zinu trauksmes sirenam. pietiek ar tiem..nevajag tautai bojat dzirdi.un nervus.ar visadam trauksmes sirenam Sīkāk...
facebook draugiem
Top