Trešdiena,
31.maijs 2023
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

RĒZEKNES NOVADS

Pedagogu streiks Rēzeknes novadā

21.04.2023

Pedagogu streikā plāno piedalīties 221 pedagogi no Rēzeknes novada.

Brīvdienās Rēzeknes novadā notiks zemessargu mācības

21.04.2023

No 22. līdz 23. aprīlim Rēzeknes novada teritorijā norisināsies Zemessardzes 3. Latgales brigādes 32. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības, lai uzturētu un pilnveidotu vienības kaujas spējas.

Rēzeknes novadā netiks piedāvāti vairāki maksas pakalpojumi

21.04.2023

Rēzeknes novada pašvaldībā tika izvērtēti maksas pakalpojumi, kas tiek piedāvāti apvienību pārvaldēs (Kaunatas, Nautrēnu, Dricānu, Maltas, Viļānu apvienībā), Rēzeknes novada domes sēdē tika pieņemts lēmums, ka ar 20. aprīli apvienību pārvaldēs vairs netiks sniegti maksas pakalpojumi  četrās kategorijās:

Aktuāls komentārs: Kristīne Ļeontjeva

20.04.2023

Rēzeknes novada Iedzīvotāju konsultatīvās padomes ir labās prakses piemērs valsts mērogā.

Piešķirts finansējums inventāra iegādei jaunatnes projektiem

20.04.2023

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes izsludinātajā konkursā – par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem 2023. gadā tika iesniegti 24 projekti no kuriem 19 tika atbalstīti.

Maltā un Lūznavā atslēdz siltumu un karsto ūdeni

20.04.2023

Pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu-komunālās saimniecības uzņēmums” līdz  2023. gada 30. aprīlim veiks apkures un karstā ūdens atslēgšanu visiem klientiem daudzdzīvokļu mājās Maltā, Maltas pagastā, Rēzeknes novadā un apkures atslēgšanu visiem klientiem daudzdzīvokļu mājās Lūznavā, Lūznavas pagastā, Rēzeknes novadā. 

Līdz 24. aprīlim aicina pieteikties Zelta un Dimanta kāzu jubilārus 1

17.04.2023

Cilvēka dzīves vislielākā vērtība ir ģimene un tās ir mūsu saknes un iekšējais spēks, tās ir saknes dziļi sirdī. Bez dzīves gudrības, pacietības un, protams, mīlestības, tādu ceļu 50 gadu garumā noiet nav iespējams. Tāpēc ar savu dzīves paraugu, gudrību un mīlestību šīs ģimenes ir piemērs ikvienam.

Litavniece: “Es tiecos uz premium klasi”

14.04.2023

Rēzeknes novadā jau vienpadsmito gadu veiksmīgākajiem, sociāli atbildīgākajiem un darbīgākajiem novada uzņēmējiem tika pasniegtas konkursa “Rēzeknes novada uzņēmums” balvas.

Foto akcija "Ontona Rupaiņa dzymtuo zeme" Bērzgales pagastā

14.04.2023

Atzīmējot Bērzgales 555. gadadienu un Antona Rupaiņa muzeja 35. gadskārtu, iedzīvotāji aicināti iesaistīties radošā darbībā un fotogrāfijās iemūžināt Bērzgales pagasta vēstures, dabas, infrastruktūras objektus, ainavas, notikumus, saimniecisko darbību, u.c. aktivitātes.

Lūznovys muižā nūtiks Turisma forums

13.04.2023

Latgalīšu kulturys bīdreiba (LKB) sadarbeibā ar Rēzeknis nūvoda pošvaļdeibu organizej Turisma forumu latgalīšu kūpīnys lidereibys i pīdereibys styprynuošonai, kas nūtiks 2. junī Lūznovys muižā, informej organizatoru puorstuove Santa Rudze. Pyrmuo sasatikšona ar turisma nūzaris ekspertim byus jau 26. aprelī tīšsaistē. Pasuokumus interesenti varēs apmeklēt bez moksys.

Konferencē diskutēs par iedzīvotāju padomēm Latvijā

12.04.2023

21.aprīlī plkst. 13.00 Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors” norisināsies līdz šim plašākā iedzīvotāju padomju darbībai veltītā konference “Iedzīvotāju padomes Latvijā”, ko organizē British Council pārstāvniecība Latvijā un Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar domnīcu “Providus”. Konference notiks klātienē un, iepriekš reģistrējoties, būs skatāma arī tiešsaistē. 

Ērģeļu skaņu krāsas Dricānu Romas katoļu baznīcā

11.04.2023

Pateicoties „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” rīkotajam atklātajam projektu konkursam, tika realizēts projekts Nr.22-01-AL15-A019.2202-000015 "Ērģeļu skaņu krāsas Dricānu Romas katoļu baznīcā", kas tika iesniegts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Aktuāls komentārs: Aivars Mežatučs

10.04.2023

Laikā, kad jaunatnes politika Latvijā tikai veidojas, Rēzeknes novada pašvaldība jau šobrīd iegulda gan cilvēkresursus, gan ievērojamu pašvaldības budžeta daļu jauniešu politikas veicināšanā un attīstībā. Par aktuālāko  aktualitātēm nozarē stāsta Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Aivars Mežatučs.  

Mācības pieaugušajiem digitālo prasmju izglītības programmās

06.04.2023

4. aprīlī sākas pieteikšanās Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Strādājošie vecumā no 25 gadiem 9. pieteikšanās kārtā var izvēlēties kādu no gandrīz 200 izglītības programmām, kas sniedz iespēju apgūt gan digitālās pamata prasmes, gan arī apgūt digitālās prasmes augstākā līmenī. Pieteikties mācībām līdz 18. aprīlim var mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv.

Atklāts tūrisma ceļvedis "Pīles Pūkas ceļojums"

05.04.2023

1. aprīlī, Putnu dienu ietvaros, Lubāna mitrāja informācijas centrā tika atklāts netradicionāls tūrisma ceļvedis “Pīles Pūkas ceļojums”. Tas adresēts ģimenēm ar pirmskolas vecuma bērniem un aicina doties ciemos uz Lubāna ezera apkārtni.

Lielā Talka šogad notiks 22. aprīlī 3

04.04.2023

Ar moto “Zaļa Latvija = Zaļa pasaule”, 16. gadu pēc kārtas notiks Lielā Talka. Savu dalību ir apstiprinājusi arī Rēzeknes novada pašvaldība.

Izbraukuma veselības istabas Maltas apvienības pārvaldē

04.04.2023

Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros Rēzeknes novada iedzīvotājiem tiek sniegta iespēja apmeklēt biedrības “Latvijas Sarkanais krusts” Latgales komitejas organizētās izbraukuma veselības istabas, kuras aprīlī norisināsies Maltas apvienības pārvaldē – Silmalas, Maltas, Pušas, Feimaņu, Ozolaines un Lūznavas pagastā.

Aktuāls komentārs: Inga Ūsāne

03.04.2023

Rēzeknes novada dome un Rēzeknes valstspilsētas dome ir nodevušas publiskai apspriešanai Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2035. gadam un Attīstības programmas 2023.-2029. gadam projektus. Sīkāk par dokumentiem skaidro Rēzeknes novada pašvaldības attīstības plānošanas nodaļas teritorijas plānotāja Inga Ūsāne.

Konkurss par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu projektiem 1

03.04.2023

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2023. gada 1. jūnija līdz 1. novembrim.

Rēzeknes novada domes vadība iepazīst Maltas apvienības pārvaldi

03.04.2023

30. martā Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Ērika Teirumnieka, Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Troška un 17 novada deputāti (no 19) iepazīšanās vizītē apmeklēja Maltas apvienības pārvaldes (MAP) sešus pagastus. Braucienā viņus pavadīja MAP vadītājs Edgars Blinovs, viņa vietnieks saimnieciskajos jautājumos Gatis Pučka un vietnieks plānošanas un īpašumu apsaimniekošanas jautājumos Jānis Šaudiņš.

Mizgraužu feromonu slazdu izvietošanu veic Valsts meža dienests

01.04.2023

No 1. aprīļa līdz 30. jūnijam 32 Latvijas novados izsludināta ārkārtējā situācija egļu astoņzobu mizgrauža ierobežošanai. Ir noteikti vairāki aizsardzības un ierobežošanas pasākumi, tostarp feromonu slazdu izvietošana, ko veic tikai apmācīti Valsts meža dienesta darbinieki.

Latgalē applūduši un slēgti astoņi valsts vietējo autoceļu posmi

01.04.2023

Saistībā ar ūdens līmeņa paaugstināšanos valsts ceļu tīklā ir applūduši un satiksmei slēgti deviņi vietējo autoceļu posmi, no tiem astoņi posmi ir Latgalē, viens - Vidzemē, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.

Noslēdzies Rēzeknes novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss

31.03.2023

Pavasaris ir laiks, kad Rēzeknes novada jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem ir jāapkopo savas labākās un interesantākās idejas, lai dotu iespēju tām piepildīties, iesniedzot iniciatīvu projektu.

DSPC "Vecružina" atklāti sociālie pakalpojumi bērniem ar traucējumiem

31.03.2023

28. martā Daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centrā (DSPC) “Vecružina” notika Latgales plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna ietvaros izveidoto sociālo pakalpojumu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem svinīga atklāšana. Turpmāk bērniem ar funkcionāla rakstura traucējumiem tiks piedāvāti trīs pakalpojumi – “Atelpas brīža” pakalpojums, dienas aprūpes centrs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un sociālās rehabilitācijas pakalpojums. Pakalpojumu pirmie klienti varēs saņemt, sākot ar aprīlī.

"BĀKA" projekta ietvaros pieejams bezmaksas inventārs

30.03.2023

2017. gada otrajā ceturksnī tika uzsākta Rēzeknes novada pašvaldības LEADER projekta “Inventāra iegāde ŪTAC BĀKA” īstenošana (biedrības “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” izsludinātā ES ELFLA projektu iesniegumu konkursa Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākuma 19.2. „Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātē 19.2.2. „Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas”).

Latgales Tūrisma asociācijas aicina uz tikšanos novada uzņēmējus

29.03.2023

Lūznavas muižas Sarkanajā zālē 12. aprīlī plkst. 11.00 Rāznas Nacionālā parka teritorijas uzņēmēji un ikviens, kuru interesē Rēzeknes novada pašvaldības tūrisma un kopienas attīstības.

Aktuāls komentārs: Ligita Harčevska

27.03.2023

1. aprīlī plkst. 11.00 tiks atklāts netradicionāls tūrisma ceļvedis “Pīles Pūkas ceļojums”.  Kā norāda Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Ligita Harčevska, tas adresēts ģimenēm ar pirmskolas vecuma bērniem un aicina doties ciemos uz Lubāna ezera apkārtni.

Tikšanās ar Dekšāru pagasta iedzīvotājiem

27.03.2023

1. aprīlī Dekšāres pagasta zālē plkst. 14.00 tiek rīkota Rēzeknes novada Dekšāres pagasta iedzīvotāju kopsapulce.

Sapulces laikā tiks prezentēta plastikāta karte „Dekšāres pagasts”, kura izgatavota pateicoties British Council Latvija, domnīcas „Providus” un Rēzeknes novada pašvaldības realizētā projekta „Iedzīvotāju konsultatīvo padomju stiprināšana Rēzeknes novadā” finansējumam.

Tikšanās ar Stružānu pagasta iedzīvotājiem

24.03.2023

26.martā plkst. 12.00, Stružānu pagasta vietējie iedzīvotāji tiek aicināti pulcēties pie sporta zāles vai Kultūras centrā, sliktu laikapstākļu gadījumā, lai iepazītos ar jaunizveidoto Stružānu pagasta iedzīvotāju konsultatīvo padomi. Pasākums notiek British council Latvijā un Rēzeknes novada pašvaldības projekta “Iedzīvotāju konsultatīvo padomju stiprināšana Rēzeknes novadā” ietvaros.

Tūrisma ceļveža “Pīles Pūkas ceļojums” atklāšana

24.03.2023

1. aprīlī plkst. 11.00 tiks atklāts netradicionāls tūrisma ceļvedis “Pīles Pūkas ceļojums”. Tas adresēts ģimenēm ar pirmskolas vecuma bērniem un aicina doties ciemos uz Lubāna ezera apkārtni. Ceļvedī iekļautas 20 tūrisma vietas, kas atrodas Lubāna ezera apkārtnē, Lubānā, Gaigalavā, Bērzpilī, Viļānos un Varakļānos.

« 1 2 3 ... 10 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes domes deputāti nolēmuši Valsts kasē aizņemties 3 349 192 eiro apmērā ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz 30 gadiem un ar 3 gadu atlikto pamatsummas maksājumu Rēzeknes rekreācijas centra izveidei
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
Cilveki katru dienu dzivo trauksmee no zinu trauksmes sirenam. pietiek ar tiem..nevajag tautai bojat dzirdi.un nervus.ar visadam trauksmes sirenam Sīkāk...
facebook draugiem
Top