Trešdiena,
27.Septembris 2023
Vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis, Калистрат, Иван Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

RĒZEKNES NOVADS

Pretendentu pieteikšana Rēzeknes novada Atzinības rakstu saņemšanai

26.09.2023

Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas svētkos Rēzeknes novada pašvaldība tradicionāli godina novada cilvēkus, kuru profesionalitāte, godprātība, radošums un aktivitāte ir balsts Latvijas valsts izaugsmei un labklājībai.

Svecīšu vakari Rēzeknes novada kapsētās

26.09.2023

Svecīšu vakari 2023. gadā Rēzeknes novada kapsētās.

“Miķeļa skaļins” aicina!

25.09.2023

Vai jūs pazīstat dāsnāko un bagātāko rudens vīru? Nu, protams, tas ir Miķelis! Visu vasaru čakli un sparīgi strādājis, tagad var lepni lielīties ar pilnum pilno lauku labumu “skaļini” jeb grozu.

Lielā Liepukalna skatu tornis no jauna pieejams apmeklētājiem

22.09.2023

Pavasarī konstatētie nepieciešamie remontdarbi Rāznas Nacionālā parka Lielā Liepukalna skatu tornī ir paveikti. Un jau šobrīd dabas draugiem atkal ir iespēja baudīt ainavas, kas paveras no Latgales augstākā kalna.

Rēzeknes novada iedzīvotāji aicināti pieteikties elektroniskai Nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumu saņemšanai

22.09.2023

Rēzeknes novada pašvaldība aicina būt atsaucīgiem un reģistrēties nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu saņemšanai elektroniski, palīdzot ietaupīt gan pašvaldības budžeta līdzekļus, gan dzīvojot videi draudzīgāk!

Notiks Zemessardzes mācības "NAMEJS 2023"

22.09.2023

23.09.2023. un 24.09.2023. Rēzeknes novada Kaunatas, Stoļerovas un Sprūževas pagastu apkārtnē notiks valsts visaptverošās aizsardzības mācības ‘’NAMEJS 2023’’, kurās piedalīsies Zemessardzes 32. kājnieku bataljons, lai uzturētu un pilnveidotu bataljona kaujas spējas.

Rudens pārgājienu cikls “Rēzeknes novada DEBESPUSES”

21.09.2023

Rēzeknes novada pašvaldības Kultūras un tūrisma pārvalde aicina iepazīt Rēzeknes novadu no neierastiem skatupunktiem! Pārgājieni ietver kultūrvēstures un dabas objektus, kas parasti paliek ārpus ierastajiem tūristu maršrutiem, taču rada unikālu pieredzi un baudījumu. Pirmais pārgājiens norisināsies jau 10. septembrī.

Aicina pieteikties Ziemassvētku dāvanu katalogā

20.09.2023

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, Rēzeknes novada pašvaldība veidos dāvanu katalogu, vienuviet apvienojot novada uzņēmēju, amatnieku un mājražotāju piedāvājumu. Uzņēmējiem tā būtu iespēja plašāk popularizēt savu produkciju, savukārt iedzīvotājiem – pamanīt un izvēlēties Ziemassvētku dāvanas no Rēzeknes novada uzņēmēju plašā klāsta.

Ģimeņu sporta diena Kaunatā “Ģimenē ir spēks”

20.09.2023

Svētdien, 17. septembrī, Kaunatas vidusskolas sporta stadionā pulcējās visi, kuriem patīk aktīvi pavadīt savu brīvo laiku.

Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas ozolam - 31!

19.09.2023

Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā 2023./2024. m.g. pasākumi un aktivitātes notiks “Jānim Klīdzējam – 110” zīmē.

Publiskās vietas labiekārtošana “Sarkaņkalnā”

15.09.2023

Atklātā projektu iesniegumu konkursa Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.2 “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” LEADER @rezeknesnovadapartneriba izsludinātajā projektu konkursā tika atbalstīts projekts “Publiskās vietas labiekārtošana “Sarkaņkalnā””.

Viļānu baznīcas dārzā apskatāmas ziedu gleznas

15.09.2023

8. septembris katoļu baznīcā tiek atzīmēti kā lieli svētki – Vissvētākās Jaunavas Marijas dzimšanas diena. Par godu svētku dienai, Viļānu Svētā Erceņģeļa Miķeļa Romas katoļu baznīca ik gadu veido ziedu gleznas. Lielformāta ziedu paklāji un ziedu kompozīcijas līdz 15. septembrim bija apskatāmi baznīcas dārzā.

Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā 1

14.09.2023

Par šī gada aktualitātēm sporta dzīvē Rēzeknes novadā informē Rēzeknes novada domes deputāts, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Guntis Rasims un  Rēzeknes novada Sporta skolas direktors Aldis Ciukmacis.

Atklāta Silmalas pagasta Kruķu ciema daudzfunkcionālā ēka

14.09.2023

Svinīgā ceremonijā, ar lentes pārgriešanu, 9. septembrī tika atklāta Silmalas pagasta Kruķu ciema daudzfunkcionālā ēka. Turpmāk bijušajā Kruķu ciema pamatskolas ēkā darbosies Kruķu kultūras nams, Silmalas pagasta bibliotēka, Kruķu feldšeru-vecmāšu punkts, kā arī jauniešu centrs. Renovācijas laikā tika veikti ēkas siltināšanas darbi un veikts iekšdarbu remonts.

Svecīšu vakari 2023. gadā Rēzeknes novada kapsētās

12.09.2023

DRICĀNU APVIENĪBAS PĀRVALDE

Gaigalavas pagasts

    Īdeņas kapos – 14. oktobrī plkst. 13.00
    Gaigalavas kapos – 14. oktobrī plkst.15.00
    Svētiņu kapos – 21. oktobrī plkst. 13.00
    Pintānu kapos – 21. oktobrī plkst. 16.00

Pabeigta Lūznavas bērnudārza un Dagdas vidusskolas renovācija

11.09.2023

Ar atbalstu 591 000 ASV dolāru (552 119 eiro) apmērā pabeigta Lūznavas bērnudārza un Dagdas vidusskolas renovācija, informēja ASV vēstniecības Rīgā Preses un kultūras nodaļā.

Rēzeknes novada skolās strādās skolotājas no ASV

06.09.2023

Jaunajā mācību gadā  Rēzeknes novada pedagogu saimei pievienojušās divas Fulbraitas stipendijas ieguvējas no Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV) – Madisona Mila Krumins un Lea Mangifesta. Jaunietes 2023./2024. mācību gadā pasniegs angļu valodu – Maltas vidusskolā, Viļānu vidussskolā, Kaunatas vidusskolā un Tiskādu pamatskolā.

Pilotprojekta laikā bāriņtiesas neveiks notariālas funkcijas 1

05.09.2023

Lai pārbaudītu, kā praksē darbotos plānotie grozījumi Bāriņtiesu likumā, no šī gada 1. septembra trijos novados Latvijā tiks īstenots pilotprojekts. Tā laikā Talsu, Jēkabpils un Rēzeknes novadā bāriņtiesas pakalpojumus nesniegs, tos uzticot novados strādājošajiem zvērinātiem notāriem, norāda Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāre Lauma Paegļkalna.  Papildus klātienes vizītēm iedzīvotājiem ir iespēja saņemt pakalpojumu arī attālināti pie citiem zvērinātajiem notāriem, izmantojot platformu DigiNotārs.

Lūznavā aizvadīts piektais senioru klubiņu salidojums

05.09.2023

2. septembra pēcpusdienā Lūznavas muižas Kulturys škiunī notika piektais Rēzeknes novada senioru klubu salidojums “Saulespuķes”. Pasākumā vienkopus pulcējās deviņi Rēzeknes novada senioru klubiņi – Lūznavas senioru klubiņš “Rudens sonāte”, Lūznavas senioru deju kolektīvs ‘’Lūznava”, Maltas aktīvo sieviešu klubiņš “Maska”, Ozolaines senioru klubiņš ”Uguntiņa”, Bērzgales folkloras kopa, Strūžānu senioru klubiņš, Nagļu senioru klubiņš “Tik un tā”, Viļānu senioru padome un  Verēmu senioru klubiņš “Sidrablapa”.

Konkurss par finansējumu tehniskās jaunrades aktivitātēm

05.09.2023

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai tehniskās jaunrades aktivitātēm 2023. gadā.

Aicina izteikt priekšlikumus par Zosnas muižas izmantošanu

04.09.2023

Lūznavas pagastā, vēsturiski, atrodas vairāku muižu kompleksi, viens no tiem ir Lūznavas muižas komplekss, kurš tiek uzturēts un attīstīts, tāpat pagasta teritorijā atrodas Zosnas muiža -  būvēta 1870. gadā, laika gaitā veikta apbūve ar papildēkām, kopš 2001. gada ēka netiek izmantota.

Rēzeknes novadā bāriņtiesu nomainīs zvērināti notāri 3

01.09.2023

Lai pārbaudītu, kā praksē darbotos plānotie grozījumi Bāriņtiesu likumā, no šī gada 1.septembra Talsu, Jēkabpils un Rēzeknes novadā bāriņtiesas pakalpojumus nesniegs, tos uzticot novados strādājošajiem zvērinātiem notāriem,  informēja Latvijas Zvērinātu notāru padomē.

Aizvadīta Rēzeknes novada jaunatnes diena 2023!

01.09.2023

Rēzeknes novada jaunieši 29. augustā tikās Čornajas pludmalē, kur norisinājās ikgadējā “Rēzeknes novada jaunatnes diena 2023”. Šogad pasākumā piedalījās 16 komandas, kuru sastāvā bija novada aktīvākie un sportiskākie jaunieši. Rēzeknes novada Jaunatnes dienu – draudzību stiprinošās un jautrās neformālājās sporta spēlēs!

Rudens pārgājienu cikls “Rēzeknes novada DEBESPUSES”

31.08.2023

Kultūras un tūrisma pārvalde aicina iepazīt Rēzeknes novadu no neierastiem skatpunktiem! Pārgājieni ietver kultūrvēstures un dabas objektus, kas parasti paliek ārpus ierastajiem tūristu maršrutiem, taču rada unikālu pieredzi un baudījumu.

Pušas tautas namam nosvinēta Zelta jubileja

30.08.2023

Sens, tik sens ir tas stāsts… pirmais koncerts, pirmais uztraukums, pirmie aplausi un pirmā balle. 1973. gadā Pušas ciemata centrā durvis vēra jaunuzceltais kultūras nams, pa plaši atvērtajām durvīm nāca cilvēki un priecājās par jauko notikumu. Jau no septiņdesmito gadu tautas nams kalpo par vietu, kur cilvēki var nākt atpūsties pēc ikdienas darba un rūpēm, kur attīstīties un priecāties.

Verēmu pamatskolā darbu sāks jauns direktors

30.08.2023

No 2023. gada 1. septembra Verēmu pamatskolā darbu uzsāks jauns direktors Sandis Sprudzāns.

Čornajas pagasta jauniešu centrā “HORIZONTS” iegādāti sup dēļi

29.08.2023

Čornajas pagasta jauniešu centrs “HORIZONTS” realizēja biedrības “Rāznas nacionālā parka biedrība” izsludināto infrastruktūras sakārtošanas projektu “Aktīvā ūdens sporta un atpūtas attīstība Čornajas pagastā”, kura rezultātā tika iegādāti 3 gabali sup dēļi.

Rēzeknes novada pirmklasnieki saņems dāvanas

28.08.2023

Tuvojas jaunais 2023./2024. mācību gads, un Rēzeknes novada izglītības iestādes gatavojas jaunajam mācību gadam. Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldības Sociālo dienestu arī šogad sarūpējuši  dāvanu komplektus pirmklasniekiem, uzsākot skolas gaitas.

Aktuāls komentārs: Guntars Skudra

26.08.2023

Nākamnedēļ sāksies jaunais mācību gads, un pirms tā Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvji, kā jau ierasts tiekas ar novada izglītības iestāžu vadības komandām, lai pārliecinātos par skolu gatavību jaunajam darba cēlienam un pārrunātu izglītības iestādēm aktuālos jautājumus. Par novada skolu gatavību  pavēstīs Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes vadītājs Guntars Skudra.

Rēzeknes novadā divām skolām būs jauni direktori

25.08.2023

Rēzeknes novada deputāti par Vērēmu pamatskolas direktoru apstiprināts Sandis Sprudzāns, bet Viļānu vidusskolai jaunu direktoru meklēs konkursā.

« 1 2 3 ... 13 »
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Valsts pārvaldē būtu jālikvidē 8000-11 000 štata vietu
Sveiki,
Es esmu Maika Čērča finanšu aizdevums, likumīgs aizdevuma aizdevējs, mēs izsniedzam aizdevumus
uz personīgo kredītu, mājokļa kredītu, aizdevumiem automašīnas iegādei, studentu kredītam, parādiem
konsolidācijas aizdevums, nenodrošināts aizdevums, riska kapitāla aizdevumi un uzņēmumiem
ieguldīt un atrisināt finanšu problēmas utt ... mūsu aizdevumi viegli un dalīties
kapitāls 150 miljonu eiro apmērā, plāno aizdot privātpersonām īstermiņā un ilgtermiņā,
termiņš ir no 500 līdz 100 miljoniem eiro visiem nopietniem cilvēkiem,
uzticams, un integrēt tā vēlas veikt aizdevumu. Mana procentu likme 2%, ja
Jūs interesē mūsu aizdevuma piedāvājums, lūdzu, sazinieties ar mums uz e-pasta adresi
Vārds: Maika kungs
E-pasts: [email protected] Sīkāk...
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Tev tā jau iestājusies... Sīkāk...
Miķeļdienas gadatirgus Rēzeknē
Kas tevi te prasa braukt? Mums savu mud...ku pietiek... Sīkāk...
facebook draugiem
Top