Trešdiena,
21.februāris 2024
Vārda dienas: Ariadne, Eleonora, Савва, Захар, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

"Dabas objekta "Mākoņkalns" sakārtošana"

28.11.2023 Atklātā projektu iesniegumu konkursa Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.2 “Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas” biedrības “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” atklātā LEADER projektu konkursa 11. kārta, tika atbalstīts projekts Nr. 22-01-AL15-A019.2201-000001 ”Dabas objekta “Mākoņkalns” sakārtošana un teritorijas labiekārtošana paredzot ieguldījumus koka kāpņu atjaunošanai un pamatlīdzekļu iegādei”.

Projekta kopējās izmaksas sastādīja EUR 29243,71, attiecināmās izmaksas EUR 28807,51, no tām 90% publiskais finansējums EUR 25926,76, Rēzeknes novada pašvaldības Vides aizsardzības fonda līdzfinansējums EUR 3308,29 un Kaunatas apvienības pārvaldes līdzfinansējums EUR 8,66.

Projekta mērķis – labiekārtot dabas objektu “Mākoņkalns”, tādejādi uzlabojot sabiedrisko infrastruktūru un stiprinot vidējo dabas kapitāla stratēģisku un ilgtspējīgu izmantošanu un attīstību, kā arī vietas potenciālu un pievilcību, piesaistot jaunu integrētu tūrisma un kultūras pakalpojumu piedāvājumu.

Projekta ietvaros tika veikta 3 koka kāpņu atjaunošana, nomainītas vecās satrūdējušās kāpnes pret jaunām. Iegādāti 6 koka soliņi ar atzveltnēm. Uzstādītas 2 tualetes kabīnes, kas piemērotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un iegādāti 2 atkritumu konteineri.

Dabas objekts “Mākoņkalns” apvienojumā ar Rāznas ezera apskati izsenis ir viens no populārākajiem VRG teritorijas tūrisma galamērķiem. Ik gadu vairāki tūkstoši VRG teritorijas iedzīvotāju un tūristu apmeklē šo dabas objektu. Dabas objektā atrodas Padebešu kalna (Mākoņkalna, Volkenbergas) viduslaiku pils, kas ir aizsargājamais kultūras piemineklis. Ņemot vērā šī dabas objekta nozīmīgumu un gana lielo apmeklētāju skaitu, būtiski ir nodrošināt sakārtotu infrastruktūru šajā dabas objektā.

Projekta ietvaros paredzētos darbus, pamatojoties uz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Kaunatas apvienība pārvalde” rīkoto iepirkumu un noslēgto līgumu būvdarbus veica SIA “MV Līvas”. Būvprojekta izstrādi veica SIA “ASKELUM”. Būvuzraudzība SIA “VOLMERS”. Portatīvās tualetes un atkritumu konteineri iegādāti no SIA “DAKO”. Koka soliņi ar atzveltni iegādāti no SIA “AKRON”.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Valdība otrdien, 13. februārī, atbalstīja 5 miljonu eiro aizdevuma piešķiršanu uz bankrota sliekšņa nonākušajai Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai ar nosacījumu, ka pašvaldība aizdevumu saņems tikai tad, kad tā būs iesniegusi Finanšu ministrijā apstiprinātu 2024. gada budžetu bez deficīta. Tas jāizdara līdz 21. februārim.
Apspriest
Aptauja
Garais gads priekš manīs:
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Bartaševičs lūdz sākt kriminālprocesu pret FM amatpersonām
Pareizi, kamēr vēl par to tumšo kubu bez logiem pret pašu lieta nav ierosināta. Preventīvais uzbrukums. :) Sīkāk...
Latgalē pansionātos pieaug gan cenas, gan rindas
Pats cilvēks var iztik ar 200 euro menesi, bet šeit tūkstoši vajadzīgi. Katram no tā pīrāga gribas nogriez gabalu un vēlams to lielāko... Sīkāk...
Rēzeknē plāno pakāpeniski samazināt siltumenerģijas tarifu
Kas te notiek, kaut kāds murgs. N0 sākuma paaugstina, tad samazina un rezultāts, kāds bijis, tāds arī paliks ar dažām daļām procenta. Vai Rēzeknes vadība tautu uzskata par galīgiem muļkiem? Laikam sazagtā nauda spiež uz snadzenēm, protams, ja tādas ir... Sīkāk...
facebook draugiem
Top