Piektdiena,
22.Septembris 2023
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris, Анна, Харитон, Феофан, Йосип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Kaunatas apvienības jauniešu piedzīvojumi dabā

31.05.2023 Lai saliedētu Kaunatas apvienības jauniešus, stiprinātu un veicinātu kopības garu, aktīva un veselīgā dzīvesveida popularizēšanas ietvaros, radīt draudzīgu atmosfēru jauniešu vidū, kā arī veicinātu lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, Kaunatas jauniešu centra „Buras” un Mākoņkalna brīvā laika pavadīšanas centra „Strops” jaunieši maija beigās īstenoja iniciatīvu projektu biedrībām un nodibinājumiem „Pīdzeivojumi dobā”.

Projekta laikā tika veidota pozitīva sadarbība starp Kaunatas apvienības jauniešiem, paplašinātas saskarsmes un sadarbības prasmes, dažādotas brīvā laika pavadīšanas iespējas, organizēta viena aktīva, jaunu piedzīvojumu un emociju pilna diena dabā bez telefoniem un interneta.

Šajā dienā jaunieši pārbaudīja savus spēkus, izjuta sacensību garu, paveica misiju un uzdevumu daudzveidību spēlējot Airsoft spēli „Fight Hill” poligonā, izskrēja orientēšanās trasi mežā, kur svarīga uzmanība, atmiņa, orientēšanās spējas, piedalījās jautrās aktivitātes un individuālās sacensībās, darbojās papīra liešanas radošajā darbnīcā, kur izveidoja savu unikālo papīru, papildinot to ar puķu sēklām, baudīja pagatavotu dārzeņu sautējumu uz ugunskura. Dienas noslēgumā katra pagasta jaunieši dāvanā saņēma košumkrūmu, kuru kopā ar saviem pagasta jauniešiem varēs iestādīt savā pagastā.

Iniciatīvu projekts biedrībām un nodibinājumiem „Pīdzeivojumi dobā” tika finansēts un realizēts, pateicoties Rēzeknes novada Izglītības pārvaldei, Rāznas Nacionālā parka biedrībai, Kaunatas un Mākoņkalna apvienības pārvaldēm. Projekta koordinatores Mākoņkalna brīvā laika pavadīšanas centra „Strops” jaunatnes darbiniece Jekaterina Itkača un Kaunatas jauniešu centra „Buras” jaunatnes darbiniece Tamāra Kablanova.

Paldies Kaunatas apvienības jauniešiem un jaunatnes darbiniecēm par piedalīšanos, atsaucību un enerģiju!

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā
Bezmaksas pielikums arī šeit!! Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Rēzeknes vēstis publicējušas Bartaševiča paziņojumu, ka pieprasīto 2,5 miljonu aizdevums palielinātu kredītu kopsummu tikai par 0,16 %. Tas ir absurds, tad Rēzeknes parādsaistības jau tagad būtu ap 270 miljoniem. Finanšu ministrija pamatoti norāda, ka 2024.gadā parādsaistības būtu nevis 20 % robežās, bet 24,27 % Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Tomēr beidzot apnika bērt naudu bartašu klana bezizmēra kabatā... Sīkāk...
facebook draugiem
Top