Piektdiena,
22.Septembris 2023
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris, Анна, Харитон, Феофан, Йосип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Rēzeknes novada pašvaldība pretendēs uz Inovatīvas mācīšanas balvu

29.05.2023 Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas īstenotais Erasmus + projekts “INTEGRA” (“Tehnoloģiju integrēšanas speciālistu tīkla izveide skolēnu interešu izglītībā”) pretendēs uz Eiropas Inovatīvas mācīšanas balvu pamatskolas izglītības kategorijā 2023. gadā. Šīs balvas mērķis ir identificēt, izcelt un izplatīt Erasmus+ projektu ietvaros sasniegtus inovatīvus rezultātus un inovatīvu mācību praksi, kā arī novērtēt skolotāju darbu.

2023. gada tēma ir “Izglītība un inovācijas” saistībā ar Eiropas Komisijas pasludināto Eiropas Prasmju gadu. Šīs prasmes var būt saistītas ar robotiku, kodēšanu, programmēšanu, virtuālo realitāti, mākslīgo intelektu, uzņēmējdarbību u.tml.

Projekts ilga no 2020. gada novembra līdz 2022. gada decembrim. Tā mērķis bija atjaunot un dažādot esošo skolēnu interešu izglītības pulciņu piedāvājumu Rēzeknē, Rēzeknes novadā (Maltas, Nautrēnu, Viļānu vidusskolā, kā arī Gaigalavas pamatskolā), Lietuvā, Igaunijā un Slovēnijā. Aizvadīti radoši, interesantu aktivitāšu piepildīti gadi. Šajā laikā projekta dalībnieki – pedagogi un jaunieši, ieguva jaunas zināšanas tehnoloģijās, kā arī iepazina Eiropas Savienības valstis, to cilvēkus un izveidoja jaunas draudzības saites.

Šī gada maijā Eiropas Komisijas Pārstāvniecības vadītāja Zane Petre viesojās Maltas vidusskolā, kur iepazinās ar Erasmus + projekta rezultātiem un tajā iesaistītajiem skolotājiem.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1 /1)
Salsa 29.05.2023 09:57
Man skiet ka ta visa jau ir par daudz un sak notarties pret pasu cilveku.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā
Bezmaksas pielikums arī šeit!! Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Rēzeknes vēstis publicējušas Bartaševiča paziņojumu, ka pieprasīto 2,5 miljonu aizdevums palielinātu kredītu kopsummu tikai par 0,16 %. Tas ir absurds, tad Rēzeknes parādsaistības jau tagad būtu ap 270 miljoniem. Finanšu ministrija pamatoti norāda, ka 2024.gadā parādsaistības būtu nevis 20 % robežās, bet 24,27 % Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Tomēr beidzot apnika bērt naudu bartašu klana bezizmēra kabatā... Sīkāk...
facebook draugiem
Top