Piektdiena,
21.jūnijs 2024
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds, Охрим, Зосим, Федор Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Rēzeknes novads piedalās Lielajā Talkā

22.04.2023 22. aprīlī ar moto “Zaļa Latvija = Zaļa pasaule” jau 16. gadu pēc kārtas notiks Lielā Talka. Savu dalību ir apstiprinājusi arī Rēzeknes novada pašvaldība. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, pieteikt un reģistrēt savas talkas varēs sadaļā Lielās talkas karte`23, kas pieejama tīmekļvietnē www.talkas.lv. Savukārt tiem, kuri vēlēsies talkot SOLO talkās, būs iespēja saņemt arī individuālos talkošanas maisus, par to plašāka informācija Lielās Talkas mājaslapā un sociālajos tīklos. Individuālās talkošanas vietas var atzīmēt Solo talkas kartē`23 https://talkas.lv/liela-talka/solo-talkas/. Aicinām iedzīvotājus iesaistīties Lielās Talkas aktivitātēs un pieteikt talkošanas vietas.

Lielās Talkas aktivitātes notiks visās Rēzeknes novada pašvaldības apvienībās – Dricānu, Kaunatas, Nautrēnu, Maltas un Viļānu apvienībā. Talkošanas vietas varēs redzēt Lielās talkas kartē, kā arī talkošanas vietas var apzināt pagastos. Ierasti Lielās Talkas iniciatīvā iesaistīsies Latvijas Nacionālo bruņoto spēku karavīri, kuri kopā ar Maltas apvienības pārvaldes darbiniekiem sakops apvienības teritoriju.

Atgādinām, ka par Lielās Talkas atkritumu maisu savākšanu un izvešanu ir atbildīga Rēzeknes novada pašvaldība. Savus piepildītos maisus iedzīvotāji tiek aicināti atstāt TIKAI reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu informēt talkas atbildīgo personu. Atgādinām, ja talkojot redzat izlietotas injekcijas šļirces, pudeles ar ķīmiskiem vai nenosakāmiem šķīdumiem, akumulatorus, kā arī citus bīstamus atkritumus – neaiztiec tos! Par šādu priekšmetu atrašanās vietu aicinām informēt Talkas Atbildīgo! Neskaidrību gadījumā var sazināties ar Rēzeknes novada pašvaldības talkas koordinatoru Andri Stafecki, tālr. 20228843, e-pasts [email protected].

Vēršam iedzīvotāju uzmanību, ka Lielās Talkas organizatori ir izsludinājuši sociālo tīklu konkursu “Zaļais, kur esi!?”, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents. Gan zaļā dzīvesveida un zaļo ideju piekritējs, gan tie, kuri līdz šim ir tikai vērojuši videi draudzīgus vai nedraudzīgus procesus.

Konkurss  noslēgsies 31. maijā, interesantākā un vislielāko atzinību guvušā darba autors saņems naudas balvu.  Lai piedalītos konkursā, dalībniekam savā sociālajā kontā jāizvieto līdz vienai minūtei garš video ar norādi: “Konkursam Zaļais, kur esi!”. Tajā radoši un iedvesmojoši jāatspoguļo videi draudzīga un atbildīga cilvēka principi vai aktivitātes, domas, aicinājumi, paraugdemonstrējumi, rīcība vai kas cits, kas varētu iedvesmot klipa skatītājus būt vai kļūt videi draudzīgiem. Pašā videoklipā un tā pavadošajā tekstā, izvietojot klipu jūsu sociālajā kontā, obligāti jāpievieno 2 tēmturi: #zalaiskuresi un #lielatalka.Konkursa dalībniekam ir jābūt aktīvam savam sociālo tīklu kontam, kā arī, lai piedalītos konkursā,  jāpieseko tam Lielās Talkas sociālajam kontam ( Facebook, Instagram vai TikTok platformās), kurā pretendents izvieto savu konkursa video. Konkursa organizētāji norāda, ka viena persona var konkursam pieteikt vairākus video klipus, tos atsevišķi ievietojot savos sociālo tīklu kontos ar atbilstošajiem tēmturiem.

Konkursa uzvarētāja paziņošana un apbalvošana notiks rudenī, Pasaules talkas (WorldCleanUpDay) dienā – 16. septembrī.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Saeima atlaiž Rēzeknes pilsētas domi
Beidzot!!!!! Sīkāk...
Pašvaldības policija pievērsusies atkritumu apsaimniekošanas jautājumam
tā ir pašvaldības policija ,kuras saimnieks ir dome. zini ko dara ar suni ja tas iekož saimniekam? Sīkāk...
Pašvaldības policija pievērsusies atkritumu apsaimniekošanas jautājumam
Un kad policija sāks izmeklēšanas par to kur tiek nauda tērēta domē un tās struktūras? Sīkāk...
facebook draugiem
Top