Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Izcīnīti Nautrēnu apvienības pārvaldes kausi galda spēlēs

07.03.2023 4. martā Vērēmu pagasta Adamovas sporta hallē notika Nautrēnu apvienības pārvaldes kausu izcīņa galda spēlēs. Ar mērķi aktīvo atpūtu popularizēt kā veselīgu un patīkamu brīvā laika pavadīšanas veidu, pasākuma organizēšanā vienojās Nautrēnu apvienības pagastu kultūras un sporta darba organizatori. Sacensībās piedalījās gan iesācēji, gan jau pieredzējuši sporta spēļu meistari.

Sacensības notika četrās disciplīnās. Dalībnieki no 16 gadu vecuma sacentās vīriešu un sieviešu konkurencē atsevišķi.

Šoreiz izvēlētie sporta veidi bija: galda teniss, novuss, dambrete un šautriņu mešana mērķī.

Dalībnieku pulks sanāca kupls. Tiesneši ļoti nopietni vērtēja dalībnieku rezultātus un kļūdas.

Galda tenisā  sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Darina Piskunova, 2. vieta Ilonai Pīrāgai un bronzas kauss Agnesei Muižniecei. Savukārt vīriešu konkurencē, 10 spēlētāju vidū, labākos rezultātus uzrādīja Juris Dikulis, 2. vieta Valteram Ludboržam, 3. vieta Dainim Vonogam.

Novusā spēle izvērtās īpaši spraiga un nopietna. 8 sieviešu konkurencē 1. vietu, zelta kausu,  ieguva Inta Saukāne, 2. vieta un sudraba kauss Agnesei Muižniecei, 3. vieta un bronzas kauss Līgai Springai. 19 vīriešu konkurencē pie zelta kausa tika Dainis Vonogs, sudrabu ieguva Jānis Ludboržs, par bronzas kausa īpašnieku kļuva Valters Ludboržs.

Dambrete. Domātāju spēle. Nopietnā cīņā 8 sieviešu konkurencē 1. vietu ieguva Irēna Pivore, 2. vieta Leonidai Obrumānei un 3. vieta Jeļenai Kozulei.

Vīriešu vidū ( 8 dalībnieki) dambretē zelta  laurus plūca Artūrs Pivors, 2. vieta Ingaram Gusānam, 3. vieta Pēterim Keiseļam.

Šautriņu mešana. Varētu domāt, pavisam vienkāršs sporta veids, bet arī te svarīgs treniņš, veiksme, iemaņas. Sieviešu vidū 15 dalībnieču konkurencē vislabākie rezultāti un 1. vieta Zaigai Mihailovai, 2. vieta Sintijai Gailumai, 3. vieta Viktorijai Ivanovai. Vīriešu konkurencē 20 dalībnieku vidū, zelta kauss aizceļoja pie Ingara Gusāna, sudrabs tika Valteram Ludboržam un bronzas kausa ieguvējs bija Jānis Matvejenko.

Spēle jau ir un paliek spēle. Rezultāti, protams, svarīga lieta, bet kopābūšana un draudzība ir daudz, daudz svarīgāka.

Pasākuma noslēgumā ar ziediem un pavasarīgu sveicienu,  mīļu pārsteigumu visām klātesošajām dāmām sagādāja SIA “Latgales ziedi” un aktīvās izklaides centrs Kidzone. Paldies Diānai un Igoram Diklabiem par pirmajiem pavasara ziediem, bet burvīgajai un koķetajai Zaķu meitenei par sirsnīgiem un jautriem foto mirkļiem pasākuma noslēgumā.

Pateicība par saliedētu un profesionālu darbu pasākuma organizatoriem un tiesnešiem!

Lai sportiskais gars un spars rauj uz priekšu, lai visiem veselība, veiksme un panākumi ikdienas darbos! Lai tiekamies jaunos, interesantos sporta un kultūras pasākumos!

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2 /2)
Leduspuke 07.03.2023 11:41
Apsveicu uzvaretajus..bildee skaists zakis...tomer mana dvexelee skumjas..gaidu kad nokusis sniegs..man patik apvienot lietderigo ar patikamo..es loti gribu sakopt majas apkartni..geabt lapas..varbut kaut uz mirkli aizmirsisu karu ukrainaa.lasiju ka tur nogalinaja neapbrunotu karaviru..sis vards nogalinat..nogalina mani..cik antihumana ir kluvusi pasaule..vairs hespeju lasit zinas.
Leduspuke 07.03.2023 11:52
Japalasa bus zurnals Santa.. par darzkopibu..driz saksues man lieli darbi siltumnicaa..kaut atrak tie puenaktu..esmu nogurusi no negativisma zinas.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Ar 1. jūniju apkures tarifs Rēzeknē būs 82,64 eiro par megavatstundu bez PVN
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Kad rēzeknieši saņems pārrēkinu par pagājušziemu pārmaksāto augsto tarifu, kas bija gāzei, bet kurinaja ar šķeldu? Vai starpības nauda aizgāja "Kōpā(kapā latg.) Latvijai" un vienas ģimenes kontos? Nav pat cilvēkiem kauns acīs skatīties. Sīkāk...
No 1. jūnija paaugstināsies “Rēzeknes siltumtīkli” tarifs
Обоснование повышения тарифа
Сьранное Sīkāk...
“Rēzeknes ūdens” paplašina norēķinu iespējas

Saprotam, ka grib, rēķinot klientu vietā, par 1 aritmētisku darbību iekasēt 0,50 eur.
Ko darīt pensionārei, kurai nav interneta un telefons ar podziņām?

Sīkāk...
facebook draugiem
Top