Trešdiena,
31.maijs 2023
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Rēzeknes novada jauniešus aicina pieteikties konkursam Bizness24h

02.03.2023 Pagājušajā gadā Bizness24h ar panākumiem piedalījās Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas audzēkņi Katrīna Skutele, Terēze Maksimova, Valērija Orlova, Vitālijs Turonoks, Valērija Stupaka, Valērija Dobrecova. Viņi visi tikuši arī konkursā otrajā kārtā. Arī šogad, līdz 3. martam, visiem Latvijas jauniešiem atkal ir iespējams pieteikties ikgadējam uzņēmējdarbības veicināšanas konkursam Bizness24h.

Konkurss norisināsies jau 15. reizi, sniedzot iespēju 1000 jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem iegūt praktisku pieredzi uzņēmējdarbības problēmsituāciju risināšanā un inovāciju izstrādē, informēja Bizness24h organizatori.

Konkursa galvenais mērķis ir izglītot un iedvesmot jauniešus, potenciālos uzņēmējus, attīstīt  talantus, kā arī iedrošināt tos savu ideju realizēšanā. Šī iemesla dēļ Bizness24h misija ir saistīta ar  nākotnes līderu sagatavošanu, iedvesmošanu un biznesa domāšanas aktualizēšanu tieši jauniešu  vidū. Žūrijas novērtētās veiksmīgākās komandas iegūs balvas no konkursa atbalstītājiem.

Bizness24h rīko "Banku augstskolas" studējošo pašpārvalde sadarbībā ar Banku augstskolu un  konkursa galvenajiem atbalstītājiem. Konkursu augstu ir novērtējusi Eiropas Komisija, 2021.gadā  piešķirot balvu "Nacionālais uzvarētājs" 2021 kategorijā "Uzņēmējdarbības gara veicināšana".

"Bizness24h ir unikāls pasākums jauniešiem, kurā attīstīt savu uzņēmēja domāšanu un rīcību,  attīstīt sevi kā personību dažādos veidos. Katru gadu vairāk nekā 800 jaunieši no Latvijas  vidusskolām un augstskolām piedalās pasākumā. Uzvar neatlaidīgākie, drosmīgākie un radošākie,  bet visi iegūst neaizmirstamu jaunā uzņēmēja pieredzi uz mūžu," pauž Banku augstskolas rektore  Līga Peiseniece.

Viņa arī piebilst, ka vairākus gadus pēc konkursa ir sastapusi daudzus jauniešus, kuri ir kļuvuši  par veiksmīgiem uzņēmējiem un kuri pateicās par iespēju piedalīties konkursā. Bizness24h viņiem  ir devis pārliecību par saviem spēkiem, biznesa kontaktus un zināšanas.

Ar katru gadu konkursa Bizness24h dalībnieku skaits pieaug. Proti, 2020.gadā konkursam pieteicās  740 dalībnieku, 2021.gadā- 687 dalībnieki, bet 2022.gadā jau piedalījās 969 dalībnieki. Un šogad  organizatori cer uz vēl lielāku atsaucību.

Piesakoties konkursam, dalībniekiem ir nepieciešams izveidot trīs cilvēku komandu. Konkurss  norisināsies trīs mēnešu garumā, no 7. marta līdz 20.jūnijam, kuru laikā komandām būs jāpaveic  uz uzņēmējdarbību vērsti uzdevumi un jācīnās par titulu "Biznesa Guru 2023".

Konkurss šogad tiek iedalīts trīs kārtās. Pirmā kārta norisināsies 2023. gada 7. martā. Lai konkursā  varētu piedalīties pēc iespējas vairāk dalībnieku, tā norisināsies gan klātienē Banku augstskolā,  gan attālināti.

Ņemot vērā pēdējo gadu veiksmīgo pieredzi, arī šogad konkursa pirmajā kārtā komandas strādās  pie reāla case study jeb uzņēmuma gadījuma izpētes, kuras dalībniekiem sagatavos "Roadgames".  Komandām tiks piešķirta uzņēmumam aktuāla problēma, kura visas dienas garumā būs saviem  spēkiem jāmēģina atrisināt. Lai komandām palīdzētu radīt un izstrādāt problēmas risinājumu,  jomas profesionāļi sniegs informatīvas lekcijas, un vajadzības gadījumā būs iespēja konsultēties  ar mentoriem.

Labākie dalībnieki, proti, 66 labākās komandas jeb ap 200 dalībnieki, no 4. aprīļa līdz 5. aprīlim  tiks aicināti pierādīt savus spēkus kopīgi izspēlējot biznesa simulāciju spēli "Prezidents", kuru  vadīs Uģis Strauss. Dalībniekiem būs iespēja pārliecināties par esošajām zināšanām, kā arī  pilnveidot un iegūt pilnīgi jaunas kā biznesa vidē, tā arī valsts pārvaldes organizēšanā.

Uz trešo kārtu dosies veiksmīgākās 20 komandas jeb 60 dalībnieki. Šīm komandām būs iespēja  attīstīt inovatīvo domāšanu un strādāt pie uzņēmuma "Printful" ilgtspējīga iepakojuma izveides. Ekspertu vakaros varēs gūt priekšstatu par uzņēmējdarbību, kā arī saņemt praktiskus padomus par  inovāciju izstrādes un domāšanas pamatiem. Šajā kārtā tiks vērtēta komandu sadarbība, radošums,  neatlaidība, komunikācijas prasmes, spēja pielietot jau esošus rīkus un inovāciju radīšana.

Pieteikšanās konkursam "Bizness24h 2023" ir atvērta līdz 2023. gada 3. martam mājaslapā https://bizness24h.lv/. Papildus informācija ir pieejama konkursa mājaslapā vai Facebook lapā https://www.facebook.com/Bizness24h

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes domes deputāti nolēmuši Valsts kasē aizņemties 3 349 192 eiro apmērā ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz 30 gadiem un ar 3 gadu atlikto pamatsummas maksājumu Rēzeknes rekreācijas centra izveidei
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
Cilveki katru dienu dzivo trauksmee no zinu trauksmes sirenam. pietiek ar tiem..nevajag tautai bojat dzirdi.un nervus.ar visadam trauksmes sirenam Sīkāk...
facebook draugiem
Top