Svētdiena,
16.jūnijs 2024
Vārda dienas: Justīne, Juta, Дмитрий, Клавдия, Павел Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Rēzeknes novadā darbu sāk jaunā Kultūras un tūrisma pārvalde

01.03.2023 Kā pārvaldes darbības mērķi izvirzīti sniegt iedzīvotājiem daudzveidīgu kultūras piedāvājumu un iespēju piedalīties kultūras dzīvē, sekmēt kultūras mantojuma saglabāšanu un sniegt atbalstu kultūras norisēm, veicināt tūrisma un ar to saistītās uzņēmējdarbības, mārketinga, zīmolvedības un attīstības politikas īstenošanu pašvaldībā, popularizēt tūrisma iespējas Rēzeknes novadā, kā arī veicināt kultūrizglītojošo darbu tūrisma jomā.

Pārvaldes uzraudzībā būs četri muzeji - Franča Trasuna muzejs "Kolnasāta", Viļānu Novadpētniecības muzejs, Maltas vēstures muzejs un Antona Rupaiņa muzejs, 28 pagastu bibliotēkas, tūrisma informācijas centrs, Lūznavas muižas komplekss, kā arī 32 pagastu vietējie kultūras centri, kas ietver sevī arī amatiermākslas kolektīvus un interešu grupas, kas darbojas attiecīgajā teritorijā.

Pašvaldība uzsver, ka visas pagastu teritorijās esošās iestādes turpinās strādāt tāpat kā līdz šim, bet manīsies pārvaldība, "liekot lielāku uzsvaru uz metodisko vadību un kvalitatīvāku pakalpojumu nodrošināšanu novada iedzīvotājiem".

Pārvaldes darbu organizēs un vadīs pārvaldes vadītājs un tā vietnieks, un pašvaldība ir izsludinājusi konkursu uz vakantajām amata vietām. Tāpat tiek plānots, ka pārvaldē strādās personāla speciālists ar lietveža un arhivāra pienākumiem, bibliotēku informācijas speciālists, mārketinga speciālists, kultūras un tūrisma projektu vadītājs.

No vadītāja amata kandidātiem tiek sagaidīta augstākā izglītība, trīs gadu darba pieredze kultūras vadībā vai viena gada darba pieredze kultūras vadībā, ja ir augstākā izglītība šajā nozarē. Vēlama darba pieredze pašvaldības institūcijā vai valsts pārvaldē, vismaz vienas svešvalodas, kas ir Eiropas Savienības oficiālā valoda, zināšanas, kā arī prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām un biroja tehniku.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā tiek solīts ap 1400 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet pēc pārbaudes laika - 1475 eiro pirms nodokļu nomaksas. Kandidāti var pieteikties līdz trešdienai, 8.martam. Savukārt vadītāja vietniekam atalgojums pārbaudes laikā būs ap 1200 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet pēc tam - 1265 eiro. Šim amatam vēl var pieteikties līdz piektdienai, 3.martam.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Centra rajonā 11 mājās karsto ūdeni pieslēgs vēlāk
Aizraujošas sacencības paldies visiem organizētājiem Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Zelta vardi. Dodat cik gribat sitos aizdevumus. Nekas u nekad Rezekne neizmainisies kamer nebus padziti ar kaunu tie kuri ieveda tada dzila bedre Rezekni,CILVEKUS. Kauns. Un ne viens neko nezin,neviens nav saukts pie atbildibas. Tas ir arprats. Iedos tos aizdevumus. Kuri nekad nesegs paradu Rezekne. Un bus tas pats 100%. Ne viens ne ko nezina. Mes gribejam ka vienmer labak,bet ta sanaca.Mes nolemam ziemu parziemot siltajas zemes jo alergija no uakstuma. Iedodiet ludzu 2 karsotu aizdevumu,pie mums te daudzi slimo ar alergiju. Busim Vienoti. Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Pilsētas iedzīvotājiem jau sen vienalga vai bus aizdevumi vai nebūs.žēl ,ka ministre to vēl nav sapratusi.Lidz cilvekiem tāpatās nekas nenonāks.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top