Trešdiena,
31.maijs 2023
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Rēzeknes novadā darbu sāk jaunā Kultūras un tūrisma pārvalde

01.03.2023 Kā pārvaldes darbības mērķi izvirzīti sniegt iedzīvotājiem daudzveidīgu kultūras piedāvājumu un iespēju piedalīties kultūras dzīvē, sekmēt kultūras mantojuma saglabāšanu un sniegt atbalstu kultūras norisēm, veicināt tūrisma un ar to saistītās uzņēmējdarbības, mārketinga, zīmolvedības un attīstības politikas īstenošanu pašvaldībā, popularizēt tūrisma iespējas Rēzeknes novadā, kā arī veicināt kultūrizglītojošo darbu tūrisma jomā.

Pārvaldes uzraudzībā būs četri muzeji - Franča Trasuna muzejs "Kolnasāta", Viļānu Novadpētniecības muzejs, Maltas vēstures muzejs un Antona Rupaiņa muzejs, 28 pagastu bibliotēkas, tūrisma informācijas centrs, Lūznavas muižas komplekss, kā arī 32 pagastu vietējie kultūras centri, kas ietver sevī arī amatiermākslas kolektīvus un interešu grupas, kas darbojas attiecīgajā teritorijā.

Pašvaldība uzsver, ka visas pagastu teritorijās esošās iestādes turpinās strādāt tāpat kā līdz šim, bet manīsies pārvaldība, "liekot lielāku uzsvaru uz metodisko vadību un kvalitatīvāku pakalpojumu nodrošināšanu novada iedzīvotājiem".

Pārvaldes darbu organizēs un vadīs pārvaldes vadītājs un tā vietnieks, un pašvaldība ir izsludinājusi konkursu uz vakantajām amata vietām. Tāpat tiek plānots, ka pārvaldē strādās personāla speciālists ar lietveža un arhivāra pienākumiem, bibliotēku informācijas speciālists, mārketinga speciālists, kultūras un tūrisma projektu vadītājs.

No vadītāja amata kandidātiem tiek sagaidīta augstākā izglītība, trīs gadu darba pieredze kultūras vadībā vai viena gada darba pieredze kultūras vadībā, ja ir augstākā izglītība šajā nozarē. Vēlama darba pieredze pašvaldības institūcijā vai valsts pārvaldē, vismaz vienas svešvalodas, kas ir Eiropas Savienības oficiālā valoda, zināšanas, kā arī prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām un biroja tehniku.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā tiek solīts ap 1400 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet pēc pārbaudes laika - 1475 eiro pirms nodokļu nomaksas. Kandidāti var pieteikties līdz trešdienai, 8.martam. Savukārt vadītāja vietniekam atalgojums pārbaudes laikā būs ap 1200 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet pēc tam - 1265 eiro. Šim amatam vēl var pieteikties līdz piektdienai, 3.martam.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes domes deputāti nolēmuši Valsts kasē aizņemties 3 349 192 eiro apmērā ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz 30 gadiem un ar 3 gadu atlikto pamatsummas maksājumu Rēzeknes rekreācijas centra izveidei
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
Cilveki katru dienu dzivo trauksmee no zinu trauksmes sirenam. pietiek ar tiem..nevajag tautai bojat dzirdi.un nervus.ar visadam trauksmes sirenam Sīkāk...
facebook draugiem
Top