Trešdiena,
31.maijs 2023
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Seminārs Rēzeknes novadā par atbalsta maksājumiem 2023.gadā

27.02.2023 Zemkopības ministrija sadarbībā ar SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru”, Lauku atbalsta dienestu, Valsts augu aizsardzības dienestu aicina uz reģionālo semināru Rēzeknes novadā par jaunajiem atbalsta maksājumiem un to saņemšanas nosacījumiem Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģiskā plāna ietvaros.

Datums un laiks: 2023. gada 9. marts plkst. 12:00. Reģistrēšanās sākot no plkst. 11:30. Seminārs plānots līdz plkst. 16:00.

Semināra norises vieta: Bērzgales pagasta kultūras nams, Rītupes iela 34, Bērzgale, Bērzgales pagasts, Rēzeknes novads

Semināra pamattēmas:

* Tiešo maksājumu vispārīgie nosacījumi. Ilgtspēju sekmējošs ienākumu pamatatbalsts (ISIP), pārdalošais maksājums, saistītais ienākumu atbalsts. Laba lauksaimniecības un vides stāvokļa nosacījumi (LLVS) (Zemkopības ministrijas speciālisti).

* Par pieteikšanās kārtību EPS, izmaiņas atbalsta samazinājuma aprēķinā (Lauku atbalsta dienesta speciālisti).

* Agrovide. Ekoshēmas, t.sk. mēslošanas plāns, tā sagatavošana LIZ pārvaldības sistēmā (Zemkopības ministrijas un Valsts augu aizsardzības dienesta speciālisti).

* Atbalsta samazinājuma piemērs (Lauku atbalsta dienesta speciālisti).

* VAAD Lauksaimniecībā izmantojamās zemes (LIZ) pārvaldības sistēma un darbības tajā (Valsts augu aizsardzības dienesta speciālisti).

Kontakti uzziņai: Inta Nagle (tālr. 20224413; e-pasts: [email protected]), Sanita Geduševa (tālr. 26524227, e-pasts: [email protected]).Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes domes deputāti nolēmuši Valsts kasē aizņemties 3 349 192 eiro apmērā ar Valsts kases noteikto procentu likmi uz 30 gadiem un ar 3 gadu atlikto pamatsummas maksājumu Rēzeknes rekreācijas centra izveidei
Apspriest
Aptauja
Vai plānojat vasaras atvaļinājumu un kur?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
Selīna Diona veselības pasliktināšanās dēļ atceļ koncertus
Slimibas un nave piemeklee.visus heskirojot parastajos un slavenibaas.varbut ka diona nevelas to saprast un donaa myzigi palikt uz skatuves ..katrai lietai savs laiks. pienak beigas ari koncertiem un slavai. Sīkāk...
VUGD 31. maijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi
Cilveki katru dienu dzivo trauksmee no zinu trauksmes sirenam. pietiek ar tiem..nevajag tautai bojat dzirdi.un nervus.ar visadam trauksmes sirenam Sīkāk...
facebook draugiem
Top