Pirmdiena,
15.aprīlis 2024
Vārda dienas: Aelita, Gastons, Поликарп, Тит, Мария Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Piedzīvojumu sacensības "Snīga Cylvāks 2023"

25.02.2023 Sacensības notiks 26. februārī plkst.14:00 "Sarkaņkalnā", Plikpūrmaļos, Verēmu pagastā, Rēzeknes novadā.

"Snīga Cylvāks 2023"’ ir sportiska rakstura neformāli izglītojošs komandu skrējiens 5 km garumā, kas iekļauj sevī dažāda sarežģītības līmeņa fiziskus un atjautības uzdevumus, kurus ir sagatavojusi biedrības "Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs’" darba grupa un sadarbības organizācijas.

Sacensībām ir speciāli sagatavota distance dabas parkā "Adamovas ezers"’, kura iekļauj mežu, purvu un dabiskus šķēŗšļus. Reģistrācija piedzīvojumu sacensībām tiek veikta pasākumā dienā no plkst 13:00. Komandas startēs secīgi reģistrācijas numuriem. Komandām vēlams apģērba identitātes elements, maiņas apavi un zeķes. Labākās 3 komandas tiks apbalvotas ar dāvanām no pasākuma atbasltītājiem un organizātoriem.

Dalība piedzīvojumu sacensībās ir 5EUR/pers. Sacensību nolikumu meklē: ej.uz/snigaCylvaks2023.

Papildus aktivitātes pasākuma laikā: lāpu darbnīca, loka šaušana, foto orientēšanās, tūrista nometne, ugunskurs un zupas vārīšana. Uguns skulptūra plkst 19:00

Pasākuma mērķis: Sekmēt ārpustelpu lietderīga laika pavadīšanas un neformālās izglītības iespējas Latgales reģionā. Veicināt jauniešu un organizāciju sadarbību caur iesaisti ārpustelpu aktivitātēs. Sportiska un veselīga dzīvesveida popularizēšana Rēzeknes novadā. Pasākumu organizē biedrība "Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs".

Pasākuma ģenerālatbalstītāji:

Rēzeknes Novada pašvaldība
Latvijas Finiera fonds ilgtspējīgai attīstība

Kontaktpersonas:

Lauris Aglenieks - tel. +371 27720807 vai [email protected]

Edgars Provejs - tel. +371 26662926 vai [email protected]

Māris Kudurs - tel. +371 20223135 vai [email protected]Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3 /3)
Leduspuke 25.02.2023 08:23
Lotgolisi ir isti sniega cilveki..jo tur sniegs turas visilgak visaa latvijaa...loti interesanti pasakumi..garlaicigi nav ari ziemas aukstumaa..nesmu tik izturiga esmu no latvijas dienvidiem.kur sniegs nokust pirmais..es milu visvairak vasaru ..un gaidu to..jo izdzirdot vardu nmezs purvs..nani ielist neizsajana milestiba un ilgas pec taa..es varu taja uztureties no Rita lidz vakaram...lai milie sniega cilvecini juns jauka atputa pue dabas.
Leduspuke 25.02.2023 16:19
Iegaju rus rezekne aiz zinkaribas un nobrinijos..kur tada nepatika pret lotgolisu kulturu..to jau heveido nac.apvieniba bet gan pasi lodgolisi gadu simtos..ja tu dzivo latgalee cieni to vietu kuraa tu dzivo un kuras maizi eed..cieni savu kulturu bet nenoniecini citu..es esmu no zemgales..bet apbrinoju lotgolisus..jo manas saknes ari tur atrodas...naids jus cilveki apsedis..ejiet uz baznicu.
Leduspuke 25.02.2023 16:33
Reiz no kada daugavpils uznemuma pa internetu pasutiju mebeles.man tas atgadaja ar liely nokavesanos loti vienkarsi patikami krievu puisi un atvainojas jo tals cels no daugavpils veicams braukajot garas stundas pat pa naktim un vadajot preces pa visu latviju..tik izpal8dzigi ienesa man smagas pakas pat bez samaksas dzivoklii...nodomaju cik feini cilveki tai daugavpilii.puw mums par katru sikumu noples naudu...es pajokoju.un jauraju.vi lotgalci...atbilde biha da mi lotgalci..es ta lepojos ka ari krievu tautibas cilveki sevi uzsjata par lotgolisiem...kads siltums man ieliha dveselee.jo vinu ierasanas mani tuvinaja ar latgali mana teva novadu..donaju ka katra tautiba ir labi un slikti cilveki.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Sniedzot sabiedriskā transporta pakalpojumus Rēzeknē, pērn tika pārvadāti 2 616 494 pasažieri, kas ir par 173 043 jeb par 7,08% vairāk nekā gadu iepriekš. Sabiedrisko transportlīdzekļu nobraukums maršruta tīklā 2023. gadā bija 1 247 553,7 kilometri
Apspriest
Aptauja
Vai uz ekonomisko situāciju Latvijā ietekmē no tās ievēlētie Eiropas Parlamenta deputāti?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Zemessargs cietsirdīgi izturējies pret suni; ierosināta izmeklēšana
Tas zemessags ir pelnijis to pašu un cerams ka drīzumā dabūs. Karmu neviens vēl nav atcēlis. Sīkāk...
Dome atcēlusi pabalstus jaundzimušajiem un aizbildnim (papildināts)
Kad neekonomiski, neracionāli, neefektīvi rīkojās ar miljoniem eur, tad nedomāja kā tas nākotnē atspoguļosies uz iedzīvotājiem.
Bet tagad, kad iet runa par tūkstošiem eur, kuri būtiski ir svarīgi ģimenēm, nihilistikas atrunas - ļaus samazināt budžeta izdevumu daļu / ietaupīs budžeta daļu.
Žēl! Sīkāk...
“Rēzeknes satiksme” atskaitījusies par darbu 2023. gada
Pilnīgi piekrītu! Informācijas nav! Sīkāk...
facebook draugiem
Top