Piektdiena,
22.Septembris 2023
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris, Анна, Харитон, Феофан, Йосип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Rēzeknes novada iedzīvotāji aicināti slidot bez maksas

06.07.2022
Sākot no 4.jūlija Rēzeknes novada iedzīvotāji un Rēzeknes novada pašvaldības darbinieki atkal var izmantot iespēju slidot bez maksas Rēzeknes Olimpiskā centra ledus hallē.

Bezmaksas slidošana norisināsies līdz pat gada beigām, katru pirmdienu no pulksten 18.30 līdz 19.30. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Kopš 2021. gada 31. janvāra, pirmdienu vakaros Rēzeknes novada iedzīvotājiem un Rēzeknes novada pašvaldības darbiniekiem dāvināta bezmaksas slidošana - laukuma izmaksas sedz Rēzeknes novada pašvaldība.
 
Rēzeknes novada pašvaldība segs ledus laukuma izmantošanas maksu, savukārt pašiem slidotājiem būs jāmaksā par slidu nomu (2,00 Eur) un galvassargu, ja tas nepieciešams. Dodoties slidot ar savām slidām, papildu izdevumu nebūs. Ledus laukumā par brīvu būs pieejami arī dažādi palīglīdzekļi - “pingvīni” un nūjas - slidošanas prasmju uzlabošanai iesācējiem.

Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā
Bezmaksas pielikums arī šeit!! Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Rēzeknes vēstis publicējušas Bartaševiča paziņojumu, ka pieprasīto 2,5 miljonu aizdevums palielinātu kredītu kopsummu tikai par 0,16 %. Tas ir absurds, tad Rēzeknes parādsaistības jau tagad būtu ap 270 miljoniem. Finanšu ministrija pamatoti norāda, ka 2024.gadā parādsaistības būtu nevis 20 % robežās, bet 24,27 % Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Tomēr beidzot apnika bērt naudu bartašu klana bezizmēra kabatā... Sīkāk...
facebook draugiem
Top