Otrdiena,
18.jūnijs 2024
Vārda dienas: Alberts, Madis, Дорофей, Игорь, Федор, Константин Sazinieties ar radio "Ef-Ei"
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Projekts ERASMUS+ Rēzeknes novadā

17.06.2022
Turpinot Erasmus + projekta “Tehnoloģiju integrēšanas speciālistu tīkla izveide skolēnu interešu izglītībā” aktivitātes, 21. jūnijā Rēzeknes novada pašvaldību apmeklēs skolotāji no Igaunijas, Lietuvas, Slovēnijas, kā arī Latvijas.

Viesi ar Rēzeknes novada domes vadību pārrunās projekta norisi. Projekts paredz tehnoloģiju un robotikas integrāciju dažādos mācību priekšmetos – fizikā, matemātikā, svešvalodās, mākslā, kā arī darbā ar īpašajiem bērniem.
Rēzeknes novada pašvaldība kā vadošais partneris saka atzinīgus vārdus par partnerorganizācijām. Par spīti Covid ierobežojumiem un grūtībām, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības noteikumus, tika organizētas visas projekta aktivitātes – koordinatoru sapulces, kursi skolotājiem, skolēnu radošās tehnoloģiju nometnes Slovēnijā, Igaunijā un Lietuvā ar vairāk nekā 70 dalībniekiem.

Oktobra sākumā projekta partneri pulcēsies Rēzeknes novadā un pilsētā, kur arī Latgales skolotājiem piedāvās iespēju piedalīties radošajās tehnoloģiju meistarklasēs.

Savukārt jau otrdien, 21. jūnijā plkst. 9.00 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē viesi piedalīsies vasaras Saulgriežu norisēs un ielīgošanā kopā ar Rēzeknes novada folkloras kopu.

Plašākā informācija www.rezeknesnovads.lv.
Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes rekreācijas centra uzturēšana pašlaik pašvaldībai izmaksā 1500 eiro mēnesī. Tās ir izmaksas par elektrību un apsardzi
Apspriest
Aptauja
Jūs remontējat sadzīves tehniku vai labprātāk iegādājaties jaunu?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Centra rajonā 11 mājās karsto ūdeni pieslēgs vēlāk
Aizraujošas sacencības paldies visiem organizētājiem Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Zelta vardi. Dodat cik gribat sitos aizdevumus. Nekas u nekad Rezekne neizmainisies kamer nebus padziti ar kaunu tie kuri ieveda tada dzila bedre Rezekni,CILVEKUS. Kauns. Un ne viens neko nezin,neviens nav saukts pie atbildibas. Tas ir arprats. Iedos tos aizdevumus. Kuri nekad nesegs paradu Rezekne. Un bus tas pats 100%. Ne viens ne ko nezina. Mes gribejam ka vienmer labak,bet ta sanaca.Mes nolemam ziemu parziemot siltajas zemes jo alergija no uakstuma. Iedodiet ludzu 2 karsotu aizdevumu,pie mums te daudzi slimo ar alergiju. Busim Vienoti. Sīkāk...
Ministre: Rēzeknes pašvaldība pie valsts aizdevuma varētu tikt vasarā
Pilsētas iedzīvotājiem jau sen vienalga vai bus aizdevumi vai nebūs.žēl ,ka ministre to vēl nav sapratusi.Lidz cilvekiem tāpatās nekas nenonāks.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top