Piektdiena,
22.Septembris 2023
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris, Анна, Харитон, Феофан, Йосип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Projekts ERASMUS+ Rēzeknes novadā

17.06.2022
Turpinot Erasmus + projekta “Tehnoloģiju integrēšanas speciālistu tīkla izveide skolēnu interešu izglītībā” aktivitātes, 21. jūnijā Rēzeknes novada pašvaldību apmeklēs skolotāji no Igaunijas, Lietuvas, Slovēnijas, kā arī Latvijas.

Viesi ar Rēzeknes novada domes vadību pārrunās projekta norisi. Projekts paredz tehnoloģiju un robotikas integrāciju dažādos mācību priekšmetos – fizikā, matemātikā, svešvalodās, mākslā, kā arī darbā ar īpašajiem bērniem.
Rēzeknes novada pašvaldība kā vadošais partneris saka atzinīgus vārdus par partnerorganizācijām. Par spīti Covid ierobežojumiem un grūtībām, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības noteikumus, tika organizētas visas projekta aktivitātes – koordinatoru sapulces, kursi skolotājiem, skolēnu radošās tehnoloģiju nometnes Slovēnijā, Igaunijā un Lietuvā ar vairāk nekā 70 dalībniekiem.

Oktobra sākumā projekta partneri pulcēsies Rēzeknes novadā un pilsētā, kur arī Latgales skolotājiem piedāvās iespēju piedalīties radošajās tehnoloģiju meistarklasēs.

Savukārt jau otrdien, 21. jūnijā plkst. 9.00 Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē viesi piedalīsies vasaras Saulgriežu norisēs un ielīgošanā kopā ar Rēzeknes novada folkloras kopu.

Plašākā informācija www.rezeknesnovads.lv.
Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā
Bezmaksas pielikums arī šeit!! Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Rēzeknes vēstis publicējušas Bartaševiča paziņojumu, ka pieprasīto 2,5 miljonu aizdevums palielinātu kredītu kopsummu tikai par 0,16 %. Tas ir absurds, tad Rēzeknes parādsaistības jau tagad būtu ap 270 miljoniem. Finanšu ministrija pamatoti norāda, ka 2024.gadā parādsaistības būtu nevis 20 % robežās, bet 24,27 % Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Tomēr beidzot apnika bērt naudu bartašu klana bezizmēra kabatā... Sīkāk...
facebook draugiem
Top