Piektdiena,
22.Septembris 2023
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris, Анна, Харитон, Феофан, Йосип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Foto plenēris “Vasaras ritmi Rēzeknes novadā”

14.06.2022
Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar Latgales fotogrāfu biedrību no 17. līdz 19. jūnijam rīko foto plenēru, kurā piedalīsies profesionāli fotogrāfi un foto entuziasti no visas Latvijas. Fotogrāfi varēs iemūžināt vasaras krāšņumu, daudzveidību, ainavas, pasākumus, lauku darbus un cilvēkus Rēzeknes novada piecos pagastos – Kaunatas, Čornajas Griškānu, Stoļerovas un Mākoņkalna pagastā.

17. jūnijā, pēc iekārtošanās naktsmītnēs Kaunatas vidusskolas internātā, plkst. 16.00 notiks pasākuma atklāšana, fotogrāfu sadale pa pagastiem un iepazīšanās ar gidiem – vietējiem iedzīvotājiem, kuri plenēra laikā fotogrāfiem parādīs interesantākās vietas, vēstures objektus, latgaliskās tradīcijas, dabas bagātības un cilvēkus.

Arī sestdien, 18. jūnijā, visas dienas garumā fotogrāfiem būs iespēja apliecināt savu talantu, prasmes un neparasto redzējumu, iemūžinot vasaras skaistumu izvēlētajos Rēzeknes novada pagastos.

Pateicībā par uzņemšanu, fotogrāfiem jābūt gataviem Rēzeknes novadam dāvāt fotogrāfiju failus, kuri uzņemti plenēra laikā (pilnībā pabeigtus, apstrādātus foto attēlus JPG formātā, vēlams ne mazākus par 2.5 MB; fotogrāfiju skaits – pēc izvēles). Pašvaldībai būs tiesības šīs fotogrāfijas izmantot nekomerciālos izdevumos, mājaslapā un reklāmmateriālos, norādot autoru.

Plenēra darba „augļus” varēs apskatīt izstādēs katra iesaistītā pagasta kultūras namā, kā arī Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas ēkā Rēzeknes pilsētā. Fotogrāfijas paredzēts izdrukāt 30x45 cm izmērā. Uz izstāžu atklāšanu, kas būs novada svētku programmā, tiks aicināti plenēra dalībnieki.
Pašvaldība un pagastu pārvaldes paredzējusi pateicības dāvanas labāko darbu autoriem, savukārt fotogrāfiem būs iespēja dāvināt fotogrāfijas arī cilvēkiem, kurus tie fotografējuši, tādejādi stiprinot sadraudzību un latgaliskās tradīcijas.
Plenēra programma būs pieejama Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos.
Rezekneszinas.lv
 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā
Bezmaksas pielikums arī šeit!! Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Rēzeknes vēstis publicējušas Bartaševiča paziņojumu, ka pieprasīto 2,5 miljonu aizdevums palielinātu kredītu kopsummu tikai par 0,16 %. Tas ir absurds, tad Rēzeknes parādsaistības jau tagad būtu ap 270 miljoniem. Finanšu ministrija pamatoti norāda, ka 2024.gadā parādsaistības būtu nevis 20 % robežās, bet 24,27 % Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Tomēr beidzot apnika bērt naudu bartašu klana bezizmēra kabatā... Sīkāk...
facebook draugiem
Top