Piektdiena,
22.Septembris 2023
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris, Анна, Харитон, Феофан, Йосип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Rēzeknes novada dienas 2022

02.06.2022
Ik gadu pašā vasaras viducī Rēzeknes novads saviem iedzīvotājiem piedāvā aizraujošu, sportisku ģimenisku pasākumu klāstu – Rēzeknes Novada dienas. Šogad pasākumi mēneša garumā no 9. jūlija līdz 30. jūlijam notiks katrā Rēzeknes novada pagastu apvienību teritorijā atsevišķi.

Pasākumu programmu ietvaros tiks godināti konkursa “SKAISTA MUNA TĀVA SĀTA...” dalībnieki, Rēzeknes novada konkursa “Rēzeknes novada uzņēmējs 2021” dalībnieki.

Lai veicinātu Rēzeknes novada pagasta teritorijas sakoptību un attīstību, rosinātu iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību savas darba un dzīves vietas sakopšanā un kultūrvides veidošanā, motivētu pagasta iedzīvotājus būt atbildīgiem par sava īpašuma sakopšanu, Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar pagastu pārvaldēm arī šogad organizē Rēzeknes novada pašvaldības konkursu “SKAISTA MUNA TĀVA SĀTA...”.

 Konkursa uzdevums ir noskaidrot sakoptākos viensētu pagalmus un ciema teritorijā esošo privātmāju un daudzdzīvokļu māju apbūvi. Konkursa dalībnieki saņems pagastu apvienību sarūpētas veicināšanas balvas.

Galvenās balvas ieguvējiem no katras pagastu apvienības tiks pasniegta glezna ar uzvarētāja īpašuma attēlojumu, kas taps Rēzeknes Novada dienu mākslas plenēra ietvaros. Plenērs notiks gleznotāju apvienības V.I.V.A. vadībā.

Uzvarētāji tiks apbalvoti Rēzeknes Novada dienu pagastu apvienību noslēguma pasākumos.

Konkursa nolikums atrodams Rēzeknes novada mājas lapā www.rezeknesnovads.lv.
Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā
Bezmaksas pielikums arī šeit!! Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Rēzeknes vēstis publicējušas Bartaševiča paziņojumu, ka pieprasīto 2,5 miljonu aizdevums palielinātu kredītu kopsummu tikai par 0,16 %. Tas ir absurds, tad Rēzeknes parādsaistības jau tagad būtu ap 270 miljoniem. Finanšu ministrija pamatoti norāda, ka 2024.gadā parādsaistības būtu nevis 20 % robežās, bet 24,27 % Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Tomēr beidzot apnika bērt naudu bartašu klana bezizmēra kabatā... Sīkāk...
facebook draugiem
Top