Piektdiena,
22.Septembris 2023
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris, Анна, Харитон, Феофан, Йосип Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU
RĒZEKNES NOVADS

Godināti Zelta kāzu jubilāri Rēzeknes novadā

18.05.2022
Sagaidot Starptautisko ģimenes dienu, Rēzeknes novadā jau par tradīciju kļuvis sveikt pārus, kuru kopdzīves ceļš mērāms piecos gadu desmitos. Tā kā pagājušajā gadā Covid pandēmijas dēļ pasākums nenotika, šoreiz tika godināti gan 2022. gada, gan 2021. gada Zelta kāzu gaviļnieki.

“Jūs esat godāti savās ģimenēs, jūs esat godāti savā novadā. Jūs esat zelta vērts piemērs mums visiem!” klātesošos sveica Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Ērika Teirumnieka. “Sastrīdēties, parādīt savu raksturu, pagriezt muguru - to prot katrs, bet cik bieži mums ir grūti pārkāpt savam “es”, lai tuvam un mīļam cilvēkam īstajā brīdī piekāptos un turpinātu kopā iesākto ceļu. Saglabājiet šo savstarpējo cieņu un mīlestību, turpiniet rādiet piemēru citiem, jo ģimene ir mūsu lielākā vērtība.”
Ar dziesmām un dejām gaviļniekus sveica Maltas mūzikas skolas audzēkņi un pirmsskolas izglītības iestādes “Jāņtārpiņš” Lūznavas bērni.

Zelta kāzu jubliāru saietu rīkoja Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļa. “Kā rodas mīlestība? Kā šajā lielajā pasaulē cilvēki atrod viens otru? Katram uz šo jautājumu būs sava atbilde. Citiem tā sākas zem reibinoši smaržojošiem ceriņiem, savukārt citiem mīlestība atnāk lietainā rudens dienā,” ģimenes uzrunāja Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Marija Deksne, aicinot pārus atcerēties baltāko dienu, kad iededza sava ģimenes pavarda uguni, pie kā kopā sildījušies nu jau pusgadsimtu.

Uz svinīgo pasākumu 13. maijā Lūznavas muižā ieradās seši pāri: Maruta un Pēteris Belinski no Nautrēnu pagasta, Anastasija un Vladimirs Pavlovi, Marija un Jakovs Rižakovi no Ozolaines pagasta, Lūcija un Vilhelms Butleri no Lendžu pagasta, Īrija un Luka Gadžegas no Ozolaines pagasta, Ludmila un Vilis Kuzņecovi no Maltas pagasta.

Sveicam Zelta kāzu jubilārus! Sūtām sveicienus arī tiem pāriem, kuri bija pieteikušies, bet diemžēl uz pasākumu ierasties nevarēja: Georgijs un Jeļena Ivanovi (Lūznavas pagasts), Lilita un Vitolds Uržas (Lūznavas pagasts), Olga un Antons Zundas (Lūznavas pagasts), Hionija un Sergejs Safonovi (Maltas pagasts), Lilija un Juris Berņevi (Maltas pagasts), Vera un Nikolajs Fiļimonovi (Ozolaines pagasts) un Māra un Voldemārs Ostrovski (Silmalas pagasts).


Rezekneszinas.lv
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Rēzeknes budžeta glābšanas izmaksas aplēstas 6 miljonu eiro apmērā
Apspriest
Aptauja
Kāds jums rudens vaļasprieks?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Aktuāls komentārs: par sporta aktivitātēm Rēzeknes novadā
Bezmaksas pielikums arī šeit!! Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Rēzeknes vēstis publicējušas Bartaševiča paziņojumu, ka pieprasīto 2,5 miljonu aizdevums palielinātu kredītu kopsummu tikai par 0,16 %. Tas ir absurds, tad Rēzeknes parādsaistības jau tagad būtu ap 270 miljoniem. Finanšu ministrija pamatoti norāda, ka 2024.gadā parādsaistības būtu nevis 20 % robežās, bet 24,27 % Sīkāk...
Jauni aizdevumi Rēzeknes pašvaldībai atteikti
Tomēr beidzot apnika bērt naudu bartašu klana bezizmēra kabatā... Sīkāk...
facebook draugiem
Top