Piektdiena,
9.Decembris 2022
Vārda dienas: Sarmīte, Tabita, Иннокентий, Юрий, Яков Apsveic savējos radio "Ef-Ei" ēterā
LV RU

RĒZEKNES NOVADS

Izdota šveicieša zīmējumu un latgalietes stāstu grāmata par Latgali

08.12.2022

Nobembra beigās Lūznavas muižā atvēršanas svētkus piedzīvoja Vinsenta Flikigera zīmējumu un Edītes Husares īso stāstu grāmata “Trusīni vessim reitā pi puiša”. Grāmatā apkopoti šveiciešu mākslinieka Latgales iedvesmoti zīmējumi un tiem veltītie stāsti par Latgali, uzdodot jautājumu, kas reģionā ir tas, kas piesaista cittautiešu uzmanību, bet vietējiem liek aizdomāties, kas nošī laika paliks turpmākajam. Grāmatā lasāmie stāsti publicēti trīs valodās – latgaliski ar tulkojumiem angliski un vāciski.

Par pašvaldības iestāžu iekšējo reorganizāciju

08.12.2022

27.oktobrī Rēzeknes novada domes izpilddirektors Jānis Troška sniedza ziņojumu Teritoriālajai pastāvīgajai komitejai par esošo situāciju apvienību pārvalžu darbībā, kur novada domes deputāti izpilddirektoram uzdeva veikt situācijas analīzi.  Tika izveidota darba grupa, kura piedāvāja konkrētus risinājumus situācijas uzlabošanai. 1.decembrī Rēzeknes novada domes sēdē, pēc sniegtā darba grupas ziņojuma, tika pieņemts lēmums par apvienību pārvalžu iekšējās reorganizācijas veikšanu, kas jāveic līdz 2023.gada 28.februārim, lai ar 1.martu apvienību pārvaldes uzsāktu darbu jaunā kvalitātē.

“Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” – sācies iedzīvotāju balsojums

07.12.2022

Sabiedrības integrācijas fonds aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju līdz šī gada 22. decembrim vietnē www.vietagimenei.lv novērtēt pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm. Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2022” laureāti tiks noskaidroti pēc iedzīvotāju balsojuma un komisijas vērtējuma rezultātiem. Pašvaldības, kas uzvarēs sadalīs naudas balvu 150 000 eiro apmērā, lai turpinātu iesākto darbu sabiedrības atbalstīšanā. Konkursā piedalās arī Rēzeknes novada pašvaldība.

Reemigranti var pieteikties bezmaksas latviešu valodas apguvei

07.12.2022

Uzsākta pieteikšanās Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) nodrošinātajiem bezmaksas kursiem latviešu valodas apguvei reemigrantiem un viņu ģimenes locekļiem 2023.gadā ar mērķi palielināt latviešu valodas lietojumu ikdienas saziņā, paplašinot valodas apguves pieejamību un uzlabojot tās pielietošanas kvalitāti. Pieteikšanās ir atvērta visu gadu, ar mācību iestāžu piedāvājumu iespējams iepazīties www.sif.gov.lv.

Juridiskā palīdzība noteiktām iedzīvotāju grupām ir pieejama bez maksas

06.12.2022

Fiziskām personām, kuras ir iesaistītas juridiskā strīdā un tām trūkst līdzekļu jurista pakalpojumu saņemšanai, Juridiskās palīdzības administrācijā var vērsties valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības saņemšanai. Administrācija norīko juridiskās palīdzības sniedzēju un apmaksā sniegto juridisko palīdzību noteiktajā apjomā.

Piesakies elektroniskai NĪN paziņojumu saņemšanai

05.12.2022

Rēzeknes novada pašvaldība aicina būt atsaucīgiem un reģistrēties nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu saņemšanai elektroniski, palīdzot ietaupīt gan pašvaldības budžeta līdzekļus, gan dzīvojot videi draudzīgāk!

Aktuāls komentārs Jānis Troška

02.12.2022

Raidījuma dalībnieks Rēzeknes novada izpilddirektors Jānis Troška.

Nautrānu pogosta karte latgaliski

02.12.2022

Ar Nautrānu pogostu niu ir īspieja īpasazeit latgaliski! Karte ir unikala ar tū, ka tī ir atlykti ap 920 vītvuordu. Dūma par Nautrānu pogosta karti beja jau seņ, tik vysu laiku tyka atlykta. Itūgod Rēzeknis nūvoda pošvaļdeiba izsludynuoja Latgaliskuos identitatis atbolsta programu, i tyka nūlamts karti taiseit latgaliski!

Sveic 100 gadu jubilejā Kazimiru Spergu

01.12.2022

2022. gada 25. novembrī savu 100 gadu jubileju svinēja dricānietis, ilggadējs Dricānu vidusskolas fizkultūras skolotājs Kazimirs Sperga.

Valsts atbalsts apkurei Rēzeknes novada pašvaldībā turpinās

01.12.2022

Lai mazinātu negatīvo ietekmi uz iedzīvotāju ienākumiem, kas saistīta ar energoresursu straujo cenu kāpumu, valstī paredzēta virkne atbalsta pasākumu siltumapgādes un apkures nodrošinājuma izmaksu segšanai mājsaimniecībām. Pieteikumus var iesniegt elektroniski vai klātienē.

Maltā atkritumu izvešanu nodrošinās SIA “ALAAS”

30.11.2022

Rēzeknes novada pašvaldības teritorijā ir viena atkritumu apsaimniekošanas zona, kuras operators ir SIA “ALAAS”. Izņēmums bija Maltas pagasts, kur pakalpojumu daļēji nodrošināja arī SIA “Maltas dzīvokļu-komunālās saimniecības uzņēmums” (“Maltas DzKSU”).  No 2023.gada 1.janvāra visā Maltas ciema teritorijā atkritumu apsaimniekošanu nodrošinās SIA “ALAAS”.

Iedzīvotāju sapulce Dricānu un Stružānu pagastos

29.11.2022

Lai izvirzītu iedzīvotāju konsultatīvās padomes pārstāvjus, Dricānu un Stružānu pagastos notiks iedzīvotāju konsultatīvās sapulces:

Rēzeknes novada pašvaldība trešo reizi izsludinās iepirkumu

28.11.2022

Rēzeknes novada pašvaldība trešo reizi sludinās iepirkumu energoefektivitātes paaugstināšanas projektiem.

Diskusija “Kafija ar politiķiem”

28.11.2022

Lai veicinātu Rēzeknes novada jauniešu iespējas politiskajā līdzdalībā, aicinām jauniešus, jaunatnes darbiniekus un Rēzeknes novada pašvaldības lēmumu pieņēmējus piedalīties strukturētā dialoga diskusijā «Kafija ar politiķiem» 9. decembrī Rēzeknes novada pašvaldības ēkā Atbrīvošanas alejā 95A, lielajā zālē, plkst. 14:00.

Izsludināts konkurss par līdzfinansējumu jaunatnes iniciatīvu projektiem

25.11.2022

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvalde izsludina konkursu par līdzfinansējuma piešķiršanu biedrībām un nodibinājumiem jaunatnes iniciatīvu projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2023. gada 30. janvāra līdz 1. jūlijam.

Balsojam par ģimenei drauzīgāko pašvaldību!

25.11.2022

Ikviens iedzīvotājs līdz 22. decembrim vietnē www.vietagimenei.lv aicināts izvērtēt pašvaldību sniegto atbalstu, kas paredzēts ģimenēm ar bērniem.

Veiktas izmaiņas divos Rēzeknes novada maršrutu reisos

24.11.2022

AS „Rēzeknes autobusu parks” informē, ka  ir veiktas izmaiņas divos Rēzeknes novada reģionālajos maršrutu reisos. 

Lūznavas pagastā notiek militārā apmācība

24.11.2022

Līdz 27. novembrim Rēzeknes novada Lūznavas pagasta teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona profesionālā dienesta karavīru iepriekš plānota apmācība, izmantojot militāros transportlīdzekļus.

Maltas Goda pilsoņa nominēšana

24.11.2022

Pēc 14 gadu pārtraukuma  Maltā 18. novembra svinībās atgriezusies tradicionālā Maltas Goda pilsoņa nominēšana.

Rēzeknes novada pašvaldība aicina uzņēmējus uz sadarbību

22.11.2022

Rēzeknes novada pašvaldība plāno īstenot uzņēmējdarbībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras izbūves projektus.

Viļānos norisināsies zeķu adīšanas akcija

22.11.2022

Ziemas aktualitāte ir siltas kājas, tādēļ Viļānu apvienības aktīvie iedzīvotāji projekta Volunteering Cities+ ietvaros organizē zeķu adīšanas akciju, kas ilgs no 17. novembra līdz 17. decembrim.

Aktuāls komentārs: konkursa “Mana Latvija” dalībnieki

21.11.2022

 Raidījuma dalībnieki Rēzeknes novada jaunieši, konkursa “Mana Latvija” dalībnieki. 

Rēzeknes novads saņēma Pateicības rakstu

21.11.2022

7.novembrī Iekšlietu ministrija sadarbībā ar kustību Gribu palīdzēt bēgļiem rīkoja pieredzes apmaiņas pasākumu pašvaldībām, nevalstiskajām organizācijām un valsts institūcijām saistībā ar Ukrainas civiliedzīvotāju uzņemšanu, izmitināšanu un integrāciju.

Gatavojieties Ziemassvētkiem radošajās darbnīcās!

21.11.2022

Rēzeknes novada pašvaldība aicina uz Adventes vainagu un citu svētku dekoru darināšanas radošajām darbnīcām.

Čornajas pagastā mainās pasta nodaļas darbalaiks

17.11.2022

No 2022.gada 17.novembra tiks mainīts Rēzeknes novada Čornajas pagasta Dukstigala pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

Aktuāls komentārs: Guntars Skudra un Anita Rudziša

15.11.2022

Raidījuma dalībnieki Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvaldes vadītājs Guntars Skudra un interešu izglītības speciāliste Anita Rudziša.

Latvijas Republikas 104. gadadienas svinības Rēzeknes novadā

15.11.2022

Svētku nedēļā, jo īpaši Latvijas Republikas proklamēšanas dienā 18. novembrī, ikviens iedzīvotājs aicināts apmeklēt Latvijas Republikas 104. proklamēšanas gadadienai veltītos pasākumus.

Ozolaines pagasta teritorijā notiek militārā apmācība

14.11.2022

No 14. līdz 15. novembrim Rēzeknes novada Ozolaines pagasta teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljona profesionālā dienesta karavīru iepriekš plānota apmācība, izmantojot militāros transportlīdzekļus.

Tiks pasniegti Rēzeknes novada Atzinības raksti

08.11.2022

Rēzeknes novada pašvaldībā jau par tradīciju kļuvis Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā ar novada augstāko apbalvojumu – Atzinības rakstu – sveikt aktīvākos, profesionālākos, radošākos un godprātīgākos novada cilvēkus. Atzinības raksti kopā ar dāvanu – Latvijas Bankas izdoto kolekcijas monētu – tiks pasniegti svinīgā pasākumā 17. novembrī  Bērzgales pagasta kultūras namā.

Aktuāls komentārs: Andrejs Tārauds

07.11.2022

Raidījuma dalībnieks - Dricānu pagastu apvienības struktūrvienības vadītājs Andrejs Tārauds.

« 1 2 3 ... 5 »
Nedēļas skaitlis
No 2023. gada 1. janvāra vienotā nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa būs 26,87 eiro/m3 (ar PVN)
Apspriest
Aptauja
Vai šogad iegādāsieties Ziemassvētku dāvanas un kādu summu varat atļauties tām tērēt?
Skatīt rezultātus
Jaunākie komentāri:
Rēzeknē būs jauns deputāts
iZSAKU L;IDZJUTIBU VIESIEM REZEKNIESIEM PAR DOMES SASTAVU. nE VSJO TAK ODNAZNACNO MI ZA MIR Dedi ojevali mi za mir utt. Sīkāk...
Izsakiet savu viedokli aptaujā!
kādam arī izdosies pabraukt "uz jaunā elektroautobusa"!!! Sīkāk...
Par Rēzeknieša karti
Sveiki visiem, man ir melojuši tik daudzi uzņēmumi, kas ir apgalvojuši, ka ir īsti aizdevēji, bet visas manas pūles ir bijušas veltas, esmu zaudējis vairāk nekā 35000 eiro viltus aizdevējiem, kuri apgalvo, ka viņi nav. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar īsto aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu aizdevumu no viņa tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu bez bailēm, sazināties ar viņiem pa e-pastu: [email protected] Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top